Americký výrobce multizónových aplikací NuVo není na trhu žádným nováčkem. Základy firmy lze najít již v roce 1924, kdy byla založena její pramáti, firma Davitt & Hanser Music Company.

 

 

 

 

 

 

 

Puvodni-obchod-spolecnosti-Davitt-&-Hanser.jpg

Původní obchod společnosti Davitt & Hanser

V průběhu času a generací se společnost transformovala na Hanser Holding International (známější pod iniciálami HHI), který proslul výrobou a distribucí známých značek Kustom Amplification a B.C. Rich Guitars.
Značka NUVO je dnes součástí skupiny Hanser Music Group (nástupce HHI) a sídlí společně s dalšími značkami skupiny (Kustom Amplification , B.C. Rich Guitars, Traben Bass Guitars, chceme-li jmenovat jenom ty známější) ve městě Cincinnati v americkém státě Kentucky.

Soucasne-sidlo-spolecnosti.jpg
Současné sídlo společnosti


Samotná značka NuVo jakožto specialista na funkční a spolehlivé multizónové aplikace s přehledným a intuitivním ovládáním se na trhu objevila v roce 2002 a již v roce 2003 nabídla zákazníkům svůj první dnes již klasický systém: Čtyř zdrojové a čtyř zónové Classic Simplese.


Systém Simplese
Nabídka značky se od té doby rozrostla a v současné době si zákazníci mohou vybírat ze systémů Simplese, Essentia, Concerto a Renovia.

Esentia.jpg

systémy Esentia

Concerto.jpg

Grand Concerto

Renovia.jpg

Renovia

Remorte.jpg

Možnosti ovládání systémů


Firma se zabývá nejen vývojem nových systémů, ale i podstatnou inovací stávajících. Jako příklad mohou sloužit stále nové a nové jazykové lokalizace.

 

NuVo Wireless

Také firma NuVo rozšířila svůj sortiment o systém bezdrátového multiroomu. Modelová řada P - zónové přehrávače s možností kabelového i bezdrátového připojení k síti.

NuVo