nacházíte se  eurostar   »  Aktuality   »  Archív aktualit

NOVINKA DENON - xx12

archivNová modelová řada AVR-XX12 AV receiveru značky DENON. Všechny modely již v prodeji.

AVR-xx12Hitem letošního léta je kompletně nová modelová řada AV receiverů značky DENON - AVR xx12. Tyto přístroje Vás během chvilky spojí s celým světem a příjemně Vás potěší vyšším konfortem ovládání .

 

 AVR1312Základní model AV receiverů AVR-1312, plnohodnotný 5.kanálový receiver s podporou HDMI1.4a včetně 3D, společně se základnou ASD (nutno dokoupit) umožní připojení a ovládání přehrávače iPod. Novinka - čtyři uživatelské předvolby Quick Select.

avr1612AVR-1612 - hlavní přednosti " šestnástistovky " je na čelním panelu umístěný USB vstup pro přímé připojení přehrávače iPod/iPhone nebo pro jiné USB paměťové zařízení. Nerušený poslech vám zajistí Audyssey Dynamic Volume.

 

avr1912AVR-1912 - plnohodnotný 7mi kanálový koncový zesilovač. Hlavní novinky v této kategorii jsou - Internet Radio a Network audio/photo streaming přes Ethernet, AirPlay - možnost streamování z iTunes v PC nebo z iPhone či iPad a možnost ovládání pomocí aplikace Denon Remote.

avr3312Nejvyšší kategorii 7mi kanálových receiverů zastupuje model AVR-3312 - tento přístroj ( doporučená cena 29.990,- kč ) umí skoro vše, na co si vzpomenete, velmi kvalitní příjem a zpracování obrazu a ten zvuk, prostě špičkové stereo v provedení domácího kina .

Zpět

Zastupujeme výhradně tyto značky: