nacházíte se  eurostar   »  Aktuality   »  Archív aktualit

Výstava Home Cinema Praha 2010

Eurostar na Home Cinema Praha 2010

14. - 16.10.2010

 

 

Firma Eurostar Ostrava s.r.o. se letos opět zúčastní každoroční výstavy Home Cinema Praha, konané od 14. do 16. října 2010 v kongresových centrech komplexu hotelu Angelo / Andel´/ Suites a sálech multiplexu Village Cinemas na Pražském Smíchově. Celkem ve třech saloncích budeme prezentovat novinky námi zastupovaných značek.

akt_vystava-2010-3.jpgNapříklad firma Denon slaví 100leté výročí a k této příležitosti bude představena specielní kolekce exkluzivních modelů, které budou vyrobeny v limitovaném počtu kusů. Limitovaná edice nese označení A 100 a zahrnuje AV receiver, BD přehrávač, stereo zesilovač, SACD přehrávač, gramofon , přenosku a sluchátka.

 

akt_vystava-2010-2.jpgMimo to se návštěvníci výstavy také budou moci seznámit s reprosoustavami Bowers & Wilkins nové řady 800 Diamond. Nástupce legendárních " osmistovek " jistě potěší každého návštěvníka čistým zvukem.

 

 

akt_vystava-2010-4.jpg

Přivezeme také inovované reprosoustavy řady Karat, Chrono a GLE německé firmy Canton. Tyto inovované modelové řady si odbyly premiéru na berlínském veletrhu IFA 2010.

 

 

Pokud si tedy najdete čas a navštívíte tuto renomovanou výstavu, rádi bychom vás přivítali v našich expozicích.

Zpět

Zastupujeme výhradně tyto značky: