Renovia

Vyberte variantu
Barevné provedení:
černá
0 Kč / ks

Možná vás systém vícezónového ozvučení zaujal, ale vy již máte svůj dům hotový a děsí vás myšlenka dodatečného zabudovávání reprokabelů a ovládacích kabelů pro klávesnice. Řešení se jmenuje Renovia.

Tento systém využívá pro vedení ovládacích signálů a nezesíleného audio signálu stávající 230V rozvod. Základní jednotka ve které je zabudovaný dvojitý AM/FM tuner se tedy jednoduše zapojí do napájecí sítě a k ní pak lze připojit další zdroje signálu, třeba hudební server (NV-MPS4), či základnu pro iPod (NV-RVIPD). V jednotlivých zónách k této elektrické síti připojíte modul zónového zesilovače. K němu stačí připojit již jen reprosoustavy a klávesnici. Renovia nabízí obdobný komfort obsluhy jako top model Grand Concerto a lze k ní použít i stejné klávesnice, na jejichž displejích lze sledovat například RDS informace z vestavěného tuneru, či playlisty  připojeného hudebního serveru NV-MPS4. Použít můžete ale i bezdrátové klávesnice NV-VCPS.

Počet zdrojů: 6
Počet zón: 8
Počet zón expandéru: nemá
Konfigurace pomocí PC: ano
RS232: ano
Ovládání pomocí klávesnice::
Volba zdroje signálu: ano
Hlasitost v zóně: ano
Programovatelná tlačítka: ano
Makro funkce: ano
Ovládání funkcí zdroje: ano
Uvládání dvojitého tuneru: ano
Ovládání MP3 serveru: ano
Ovládání základny pro iPod: ano
Výšky / Basy: ano
Loudness: ano
Mute: ano
Sdružení zdroje: ano
Párty mod: ano
Vypnutí celého systému: ano
Vypnutí zóny: ano
Parametry::
Výkon pro zónu: 2x 25W
Impedance pro reprosoustavy: 4-8 ohm
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Napájení: 230V / 50 Hz
Spotřeba maximální: 85 W
Spotřeba průměrná: 15 W
Rozměry hl. jednotky (Š x V x H): 430 x 44 x 264
Hmotnost hl. jednotky: 2,4 kg

Nalezeno celkem: 5 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
PROFIMEDIA Opava

PROFIMEDIA Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Špičkově vybavené High end audio video poslechové studio, specialista nejen na obraz a zvuk, ale i design, nejvyšší náročnost provedení a dokonalý detail - pouze pro nejnáročnější klienty. Návštěva pouze po telefonické dohodě.

Detail Web
Mediatronik

Mediatronik

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 5

Specializovaná firma v oblasti komplexních řešení audiovizuální techniky.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...