12.5.2020

AKCE PO DOBU 60 DNÍ OTESTUJTE DOMA JEDEN Z PŘÍSTROJŮ DENON HOME. 
 
 
Od 18. května do 31. července 2020 můžete využít tuto nabídku u vybraných autorizovaných prodejců značky DENON ( seznam níže ).
 
 
 
 
 
 
 
Kupte nyní a otestujte jeden z reproduktorů Denon home u Vás doma. Na rozhodnutí, zda si jej necháte, budete mít pak 60 dnů. Po tuto dobu můžete plně prověřit jeho pokročilé funkce, čistý design, kvalitní zpracování, čistý zvuk a také jak snadná je jeho instalace a obsluha. Překvapí Vás nejen silný a pevný zvuk při vyšší hlasitosti ale i tichý poslech, který dokáže navodit příjemnou atmosféru. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TAKŽE, PRO KTERÝ SE ROZHODNETE ?
 
NABÍZÍME MOŽNOST OTESTOVAT REPRODUKTOR DENON HOME U VÁS DOMA PO DOBU 60 DNÍ 
 
Pokud máte jakýkoliv otázky nebo pochybnosti, můžete se kdykoliv obrátit na naše specialisty, kteří Vám je pomohou vyřešit. Pokud se Vám nový reproduktor nebude líbit, můžete nám jej vrátit a my Vám vrátíme peníze.
 
 
PRAVIDLA - JAK TO FUNGUJE ?
  • Tato akční nabídka platí od 18. května do 31. července 2020 a lze jí uplatnit u našich vybraných autorizovaných prodejců, kteří se této akce účastní viz níže odkaz na jejich seznam.
  • Pokud Vás náš produkt nepřesvědčí, můžete jej vrátit do stejného obchodu, kde jste jej pořídili.
  • Berte prosím v potaz, že v takovém případě nekryjeme vaše náklady spojené ze zasíláním zboží k prodejci.
  • Jediná dodatečné podmínka pro splnění možnosti vrácení zboží v této prodloužené lhůtě, je vyplnění našeho dokumentu pro vrácení s uvedenou informací, co přesně Vás na našem produktu nepřesvědčilo, že jej vracíte. Rádi bychom naše produkty i nadále pro naše zákazníky vylepšovali a tyto informace od Vás nám v tom mohou pomoci.
  • Uchovejte si prosím originální obal pro případné vracení zboží - je to podmínka vrácení.
  • Vrácení kupní částky probíhá v místě nákupu po překontrolování funkčnosti produktu, stavu původního obalu a jeho kompletního příslušenství.
  • Každý z prodejců může mít svá vlastní pravidla pro vracení zboží ve své provozovně, za které Denon ani jeho distributor v České republice nemůže převzít odpovědnost.
  • Všechny právní náležitosti související s touto akcí jsou popsány v Pravidlech propagační akce. Zapojením se do této akce vyjadřujete souhlas s těmito Pravidly.

 

                                                 

Načítám, prosím vydržte...