NV-WCPS

Vyberte variantu
Barevné provedení:
Stříbrná
0 Kč / ks

Dokonalé pohodlí. S bezdrátovým ovládáním NV-WCPS se můžete pohodlně usadit do křesla a odtud ovládat celý NuVo systém. Základně je tato klávesnice přiřazena vždy určité zóně, pomocí tlačítka ji však lze velmi jednoduše přepínat i pro zóny ostatní. Na displeji se mimo menu systému NuVo zobrazují i údaje přenášené od připojených NuVo komponentů (např. RDS od tuneru NV-T2FAM či playlisty MP3 serveru NV-M3). Když klávesnici zrovna nepoužíváte, prostě ji odložíte do dobíjecí základny a máte jistotu, že bude vždy připravena vám kdykoli opět posloužit. Jak to technicky funguje? Sada NV-WCPS obsahuje jednu bezdrátovou klávesnici NV-WCPK a jeden tkzv. „koordinátor“ NV-WCPR, který se připojí do EZ portu či Allportu systému NuVo. Tento koordinátor pak dokáže komunikovat až s pěti bezdrátovými klávesnicemi NV-WCPK. Potřebujete-li prodloužit dosah tohoto ovládání, stačí jednoduše dokoupit další koordinátor NV-WCPR, připojit jej pouze do sítě kvůli napájení a použít ho jako repeater.

Nalezeno celkem: 5 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
PROFIMEDIA Opava

PROFIMEDIA Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Špičkově vybavené High end audio video poslechové studio, specialista nejen na obraz a zvuk, ale i design, nejvyšší náročnost provedení a dokonalý detail - pouze pro nejnáročnější klienty. Návštěva pouze po telefonické dohodě.

Detail Web
Mediatronik

Mediatronik

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 5

Specializovaná firma v oblasti komplexních řešení audiovizuální techniky.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...