AV7706

Vyberte variantu
Barva:
Černá
63 990 Kč / ks

5 let záruka Marantz

AV7706 je vytvořen pro nadšence domácích kin, kteří chtějí vše - všestrannost, flexibilitu a muzikálnost. Předzesilovač přesně zpracovává jakýkoli druh stereo nebo vícekanálového zvukového formátu s vysokým rozlišením. Vychutnejte si vynikající kvalitu surround zvuku z nejnovějších formátů včetně Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced a Auro-3D. AV7706 zvyšuje kvalitu zvuku jemným zpracováním všech signálů prostřednictvím vlastních zesilovacích modulů Current Feedback HDAM společnosti Marantz, před jejich předáním vysoce kvalitním 11.2ch XLR nebo 11.2 RCA výstupům a samostatným výkonovým zesilovačům.

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K/60Hz pass-through nebo upscaling (úprava kvality rozlišení z nižší na vyšší), podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie jako 4K/120Hz pass-through, Variable Refresh Rate (VRR) a Auto Low Latency Mode (ALLM).

Nový Marantz AV7706, který je dokonale vyladěn světově proslulými zvukovými akustiky v nejmodernějších zařízeních, využívá desítky let zkušeností v Hi-Fi a zajišťuje výjimečný surround zvuk v audiofilské kvalitě pro Vaši zábavu.

 

Klíčové charakteristiky


 • Špičkový AV předzesilovač s 11.2ch předzesilovačem XLR pro maximální flexibilitu domácího kina a věrnost hudby
 • Představujeme nejpokročilejší trojrozměrné zvukové formáty: Podporovány jsou technologie Dolby Atmos, Virtualization Technology Dolby Atmos Height, DTS:X a DTS Virtual:X, IMAX Enhanced a Auro-3D, které vám umožní poslouchat všechny Vaše oblíbené audio styly.
 • Pokročilá 32-bit konverze pro všechny kanály: Pro optimální věrnost a nejširší dynamický rozsah s nejnižším zkreslením je AV7706 vybaven pokročilými 32bitovými převodníky AKM D/A ve všech kanálech. To zajišťuje konzistentní vysokou věrnost a přesné sladění napříč všemi kanály pro maximální zážitek z poslechu.
 • Exkluzivní komponenty umocňují zvukovou signaturu Marantz: Patentované obvody HDAM společnosti Marantz, obvody Current Feedback, 32bitové převaděče AKM AK4458 a hybridní PLL Clock Jitter Reducer produkují detailnější a dynamičtější zvuk.
 • Audyssey MultEQ XT32 automatizované nastavení a akustická korekce místnosti s Dynamic Volume, Dynamic EQ, Sub EQ HT a Low Frequency Containment poskytují vyvážení celého rozsahu, včetně hlubokých basů s vylepšeným rozlišením.
 • Podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz** pass-through pro každou zábavu: Díky nejnovější technologii s podporou HDMI si můžete vychutnat video v kvalitě 8K ze svých zdrojů 8K nebo s 8K upscalingem ze zdrojů Full HD nebo 4K.
 • HDMI eARC objektová podpora zvuku: eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje přenos 3D zvuku z Vašeho TV pomocí jediného HDMI připojení pro nejjednodušší nastavení.
 • Nejlepší technologie pro domácí kina: Podpora nejnovějších formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, barevného rozlišení 4:4:4 a BT.2020, stejně jako Dynamic HDR poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu pro jas, čistotu a kontrast.
 • Nový level pro hry: Užijte si hraní s 4K/120Hz** pass-trough, stejně jako s Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT) a Auto Low Latency Mode (ALLM), který omezuje nebo eliminuje zpoždění a trhání snímků.
 • Vestavěný HEOS: Téměř neomezené zdroje hudby: Streamujte z hudebních služeb jako Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a další, nebo streamujte přímo z chytrých zařízení prostřednictvím AirPlay 2 nebo Bluetooth
 • Phono EQ Stage s HDAM: Komponent HDAM Marantz AV7706 překonává řešení operačních zesilovačů díky své vysoké rychlosti a udržuje čistý zvukový signál pro výjimečný zvukový výkon.
 • Duální výstupy pro subwoofer: Obklopte se varovnanými a přesnými basy. AV7706 je vybaven dvěma výstupy pro subwoofer pro vyrovnání nízkých frekvencí a zlepšení rozptylu basů, vyhýbání se špičkám a slyšitelným poklesům. Připojené subwoofery lze kalibrovat samostatně díky technologii Audyssey Sub EQ HT pro plynulejší basový výkon šitý na míru Vaší místnosti.

 

Pokročilý 11.2ch předzesilovač


Zažijte variabilní nastavení domácího kina s novým procesorem / předzesilovačem Marantz AV7706. Díky 11.2ch výstupům XLR a RCA je AV7706 vybaven externím zesilovačem špičkové kvality pro ty nejnáročnější aktivní reproduktory. Užijte si audiofilský zvuk, který očekáváte od Marantz, v kombinaci s nejnovějším dekódováním videa a audia, stejně jako hlasové ovládání s Vašimi oblíbenými hlasovými asistenty.

 

Sofistikovaná technika


S 11.2ch předzesilovači na obou konvenčních RCA konektorech a symetrickými XLR konektory je AV7706 navržen pro spolupráci s vysoce kvalitními externími výkonovými zesilovači, jako jsou Marantz MM8077, MM7055 a MM7025. AV7706 je nejen vynikajícím AV procesorem, ale také mimořádným analogovým předzesilovačem s deskou obvodů HDAM. Použitím proprietárních HDAM společnosti Marantz poskytuje předzesilovač AV7706 optimální separaci kanálů, minimální přeslechy a vylepšený poměr signál/šum pro přesné rozlišení detailů a stereo obraz, zatímco ELNA kompenzátory analogové sekce zajišťují výjimečnou čistotu, rozlišení a dynamiku. Vše dohromady ve správném poměru zaručuje jedinečný zvuk Marantz.

 

Pokročilá konektivita 8K HDMI s podporou eARC


Nový Marantz AV7706 obsahuje 8 HDMI vstupů a 3 výstupy pro všechny Vaše oblíbené zdroje. Jeden dedikovaný 8K vstup podporuje 8K/60Hz nebo 4K/120Hz** pass-through, subsampling Pure Color 4:4:4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21:9, 3D a BT.2020 pass-through, zatímco nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3 je podporován na všech HDMI vstupech. AV7706 s nejnovějšími technologiemi a specifikacemi HDMI Vám umožní posunout domácí zábavu na novou úroveň s podporou HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor může také provést upscaling Vašeho původního zdroje videa až do kvality 8K. AV7706 je navíc vybaven HDMI eARC, který podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos® a DTS:X® v mistrovské kvalitě z Vašeho TV zdroje. Pro Vaše pohodlí se Vaše HDMI vstupy automaticky přejmenovávají podle informací poskytnutých zdrojem, pokud jsou tyto informace k dispozici.

 

Podpora Full 3D audio


Ponořte se do multidimenzionálního zvuku s nejnovějšími formáty surround, včetně Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X®, DTS Virtual:X ™, IMAX® Enhanced a Auro-3D®.

 

Další kapitola filmové zábavy


Nový AV7706 nabízí nejkvalitnější, křišťálově čistý zážitek ze sledování videa. Užijte si své filmy s 8K/60Hz pass-through nebo upscalingem, stejně jako s nejnovější technologií HDMI, jako je Dynamic HDR a Quick Media Switching (QMS), která se používá ve filmech k eliminaci zpoždění obrazu.

 

Marantz HDAM a topologie Current Feedback


AV7706 je vybaven exkluzivní technologií Marantz Hyper Dynamic Amplifier Module (HDAM), která poskytuje ultra rychlou rychlost přeběhu, skutečně širokopásmový výkon a maximální dynamický rozsah pro optimální kvalitu zvuku. Technologie Current Feedback, kterou společnost Marantz poprvé představila před téměř 70 lety, nahrazuje konfiguraci zpětné vazby napětí, která je typická pro AV receivery, a poskytuje širokopásmovou uzavřenou smyčku a strmou rychlost přeběhu pro dokonalou věrnost u širokopásmových audio zdrojů.

 

Více než 60 let audiofilského dědictví


Společnost Marantz, která byla založena v roce 1953, má bohatou historii navrhování zvukových komponent přijímaných milovníky hudby a kritickými posluchači po celém světě. Protože na hudbě záleží, AV7706 navazuje na naši dlouhou tradici poskytování nejlepšího poslechového zážitku ve své třídě pro hudbu a kino.

 

Nejhudebnější zvuk


Široké vyladění zvukovými mistry Marantz v nejmodernějších zařízeních, s cílem poskytnout vynikající zvukovou signaturu. Žádný komponent neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprojde přísným testováním. Obklopte se nejhudebnějším zvukem z jakéhokoli zdroje.

 

Dokonalé připojení 8K HDMI


Nový Marantz AV7706 obsahuje osm HDMI vstupů a tři výstupy pro všechny Vaše oblíbené zdroje. S jedním vyhrazeným 8K HDMI vstupem pro podporu 8K/60Hz nebo 4K/120Hz** pass-through s dílčím vzorkováním Pure Color 4:4:4. 4K/120Hz** (4:2:0 - 8bitové) Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21:9, 3D a BT.2020 pass-through a HDCP 2.3, nejnovější standardy ochrany proti kopírování, jsou podporovány na všech HDMI vstupech. Nový AV7706 s nejnovějšími technologiemi a specifikacemi HDMI Vám umožní posunout domácí zábavu o úroveň výš s podporou HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor je také schopen zvýšit rozlišení Vašeho původního zdroje videa až na kvalitu 8K.

 

DTS:X® a DTS Virtual:X™


Pohlcující audio obsah DTS:X® umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický multidimenzionální zvuk. Zahrnutý modul pro prostorové přemapování DTS Neural:X ™ nabízí vylepšené ponoření a zvýšený realismus ve všech Vašich oblíbených filmech. DTS Virtual:X™ poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální efekty výšky v uspořádání reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

 

Dolby Atmos® a Dolby Atmos Height Virtualization Technology


V Dolby Atmos® pocítíte skutečně každý rozměr. Užijte si systém reproduktorů surround 5.1 nebo 7.1 a čtyři další horní reproduktory nebo čtyři výškové reproduktory Dolby Atmos pro dokonalý zážitek z domácího kina - včetně upmixeru Dolby Surround pro starší obsahy.

Pro ty, kteří nemají stropní reproduktory, využívá Dolby Atmos Height Virtualization Technology hluboké porozumění vnímání lidského zvuku Dolby a vytváří tak pocit horního zvuku z reproduktorů na úrovni posluchače.

 

IMAX® Enhanced


Získejte špičkový prémiový zážitek z domácí zábavy s technologií IMAX® Enhanced - nejnovější technologií od DTS, která stanoví nový standard pro zobrazování, zvuk, měřítko a průzračnost domácího kina. Sledujte zřetelnější a jasnější obrazy. Pociťte pohlcující zvuk, který Vám rozbuší srdce, a zažijte prémiový obsah digitálně remasterovaný pomocí IMAX.

 

Auro-3D® Experience


Auro-3D® Vás obalí do živého zvuku a pozvedne zážitek z domácího kina na úžasné nové úrovně tím, že přináší vzrušení z trojrozměrného zvuku pro hudbu, hry, vysílání a filmy. Upmixing modul Auromatic obohatí Vaši stávající audiovizuální sbírku.

 

S integrovanou pamětí předvoleb duálního reproduktoru


Nový AV7706 Vám umožní uložit dva profily Audyssey a další konfigurace zesilovače. Můžete přepínat průběžně mezi dvěma nastaveními, což Vám dává svobodu vyladit Váš zážitek z poslechu pro Váš obsah nebo prostředí poslechu.

 

Amazon Alexa Voice Control


Užijte si handsfree ovládání pomocí Amazon Alexa a Vašeho hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy pro různé přehrávače médií a další — "Just Ask". Stáhněte si HEOS Home Entertainment Skill pro možnost hlasových příkazů Amazon Alexa pro AV7706, zařízení HEOS, a další vybrané produkty Marantz.

 

Google Assistant Voice Control


Požádejte své zařízení Google Home, aplikace Google nebo jiná zařízení s integrovaným Google Assistant, aby ovládala obsah ve Vašem poslechovém prostředí. Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Google Assistant o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskočení skladeb a další. Funkce "Works with the Google Assistant" se neustále vyvíjí.

 

AirPlay 2 a Apple Siri Voice Control


Streamujte audio ze svých oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledujte videa ze služeb, jako je YouTube a Netflix z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV. Poslechněte si audio dokonale synchronizované s Vašimi reproduktory ze zdrojů AirPlay 2. AirPlay 2 také podporuje zvuk z více místností - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným vyrovnáním audia pro plynulé přehrávání. AirPlay 2 poskytuje ovládání a seskupování kompatibilních zvukových zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. Použijte AirPlay 2 v aplikaci nebo ovládejte hlasem prostřednictvím Siri.

 

Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2


Systém duální antény umožňuje streamovat nejoblíbenější hudební služby přes Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2. Poslouchejte své playlisty na Spotify, TuneIn, Deezer a dalších. Pomocí AirPlay 2 si můžete snadno vychutnávat hudbu Apple.

 

Integrované streamování do více místností HEOS®


Integrovaná technologie HEOS® Vám umožní vychutnat si oblíbenou hudbu v jakékoli místnosti Vašeho domova a dosáhnout tak bezdrátového domácího audio zážitku. Přehrajte stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte jinou skladbu pro každou propojenou místnost - výběr je na Vás. Vychutnejte si hudbu ze Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL, Napster, Deezer nebo z místních knihoven hudebních souborů. S dalšími komponenty HEOS, jako jsou reproduktory podporující HEOS, přehrávejte veškerou hudbu v jedné místnosti nebo více místnostech.

 

Podpora audia ve vysokém rozlišení


Objevte neuvěřitelnou věrnost audio stop ve vysokém rozlišení se schopností dekódovat až 24-bit/192kHz soubory ALAC, FLAC a WAV lossless, a také stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD) prostřednictvím USB portu na předním panelu a síťových zdrojů. Můžete také poslouchat další populární typy souborů, například MP3.

 

Přenos audio signálů prostřednictvím Bluetooth


Vychutnejte si své oblíbené audio bez probuzení celého domu - přenosem zvuku přicházejícího z AV předzesilovače do sluchátek Bluetooth. AV7706 Vám dokonce umožňuje přehrávat zvuk ze sluchátek Bluetooth i připojených reproduktorů současně. Pokud máte člena rodiny nebo přítele, který je sluchově postižený, doporučujeme toto nastavení.

 

Certifikováno "Roon Tested"


Získejte více ze své digitální hudební knihovny s prohledávatelnými a vyhledávatelnými informacemi o Vašich oblíbených umělcích a skladbách. Najděte texty, data koncertů, fotografie, životopisy, recenze a další. Je vyžadována registrace.

 

Multi-source, Multi-room


Sledujte film v jedné místnosti, zatímco jiný člen rodiny přehrává skladbu ze Spotify v jiné zóně bez přerušení. Užijte si až 11.2ch surround zvuk v hlavní místnosti a samostatný zdroj nebo hudební stream až ve dvou dalších zónách. Připojte samostatný stereo zesilovač a reproduktory k výstupu pre-out pro druhou a třetí zónu.

 

All Zone TV Audio


Sdílejte zvuk hlavní zóny z TV do všech svých zón bez ztráty plně diskrétního vícekanálového přehrávání v hlavní zóně. Vyberte "Source" pro druhou nebo třetí zónu z aplikace AVR Remote App, aby se zvuk hlavní zóny nepřepnul na stereo PCM.

 

Připojení Smart TV


Marantz AV7706 lze ovládat pomocí dálkového ovladače Smart TV pomocí funkce HDMI CEC přidružené k Vašemu TV. Jednoduše nastavte "HDMI Control" na Vašem receiveru na ON, poté nastavte "Smart Menu" na ON a začněte ovládat AV7706 pomocí dálkového ovladače Vašeho TV. Domovská obrazovka Smart Menu nabízí rychlý přístup k výběru zdroje a prostorového režimu, nabídce nastavení AVR a čtyř Smart Select.

 

Aplikace Marantz AVR Remote


Aplikace Marantz AVR Remote pro iOS a Android poskytuje úplnou kontrolu nad nejnovějšími síťovými AV receivery a předzesilovači Marantz. Slouží k zapnutí / vypnutí, úpravě hlasitosti, vstupu a nastavení nebo k okamžitému přepnutí na integrovanou aplikaci HEOS®.

 

Pohodlné funkce Smart Select


Přiložený dálkový ovladač má čtyři funkční tlačítka Smart Select, takže můžete uložit svá preferovaná nebo často používaná nastavení a snadno je vyvolat za běhu - včetně vstupního zdroje, úrovně hlasitosti, zvukového režimu, konfigurace Audyssey a dokonce i nastavení "All Zone Stereo" pro párty režim. Stisknutím tlačítka AV7706 okamžitě kdykoli nakonfiguruje receiver na požadované nastavení.

 

Jednoduché nastavení


Stručný návod pro uživatele AV7706 poskytuje jednoduché a přímé pokyny, jak začít. Jakmile připojíte TV k AV7706 přes HDMI, na obrazovce TV se zobrazí průvodce asistent nastavení Marantz, který Vás provede nastavením. Průvodce nastavení Vám pomůže provést zásadní nastavení pro nejlepší možnou kvalitu zvuku bez ohledu na Vaši konfiguraci. AV7706 také automaticky po připojení přejmenuje HDMI vstupy, nebo je můžete přejmenovat manuálně pro Vaše pohodlí.

 

Pokročilý Audyssey MultEQ XT32


AV7706 je vybaven kompletní sadou pokročilých DSP algoritmů Audyssey Platinum a obsahuje automatickou akustickou korekci místnosti Audyssey MultEQ XT32. S dodávaným měřicím mikrofonem analyzuje MultEQ XT32 výstup každého reproduktoru (včetně subwooferů) až na 8 měřicích místech a generuje přesné digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správnou odezvu frekvence a časové domény. Audyssey Dynamic Volume vyrovnává rušivé skoky v hlasitosti (například televizní reklamy), takže můžete poslouchat na nižších úrovních a přitom si užívat jasný dialog, hudbu a zvuk. Audyssey Dynamic EQ poskytuje čirost celého rozsahu na jakékoli úrovni poslechu a Audyssey Low Frequency Containment využívá pokročilé psychoakustické algoritmy k zajištění vyvážení v celém rozsahu, včetně hlubokých basů, aniž by rušil sousedy nebo osoby v jiných místnostech Vašeho domova. Audyssey Sub EQ HT poskytuje individuální přizpůsobení DSP každého subwooferu v nastavení duálního subwooferu pro hlubší basy s vylepšeným rozlišením. Navíc Vám aplikace Audyssey MultEQ Editor dostupná při zakoupení v obchodě s aplikacemi umožní prohlížet a upravovat nastavení pro podrobné ladění a přizpůsobit zvuk přesněji Vaší místnosti a vkusu.

 

Možnosti externího ovládání


Funkce externího ovládání RS232 a IP pro snadné přizpůsobení a kompatibilitu s integračními řešeními třetích stran. Marantz AV7706 nabízí možnost ovládání IP pro hlavní řídicí zařízení třetích stran a také certifikaci Control4 SDPP (Simple Device Detection Protocol) pro bezproblémovou integraci s domácí automatizační technikou Control4. Na zadním panelu se nacházejí IR (infračervené) vstupy a výstupy dálkového ovládání pro kompatibilitu dálkového ovládání s ostatními komponenty systému domácího kina.

Podpora DTS: Ano (vč. Virtual:X)
Podpora Dolby: Ano (vč. Atmos)
Auro 3D / IMAX Enhanced: Ano / Ano
Počet kanálů: 11.2
HDMI vstupy / výstupy: 8 / 3
Podpora vysokého rozlišení: 8K@60 Hz / 4K@120 Hz
Rozměry: 440 x 411 x 185 mm
Hmotnost: 10,4 kg

Nalezeno celkem: 27 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v luxusním showroomu, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

 

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
ALZA.CZ

ALZA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha Holešovice

Špičkový internetový obchod s pestrou nabídkou Hi-Fi, audio - video techniky a propojovacích kabelů . Prodejce značek KOSS, DENON, Marantz, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER a InAkustik.

Prodejní místa - Showroomy, vlastní výdejní místa a smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
DATART.CZ

DATART.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha

Spolehlivý internetový obchod. Nabízíme široký sortiment elektroniky - ihned k dodání. Hi-Fi, audio, video, TV, fotoaparáty, mobilní telefony, notebooky, PC sestavy a další.

V jeho nabídce naleznete značky DENON, KOSS, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER.

Široká síť kamenných prodejen s odborně vyškoleným personálem. Smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
OLTECH | HiFI Safír

OLTECH | HiFI Safír

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
Studio ESO

Studio ESO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

Opravdové Hi-Fi studio, prezentace špičkového sterea, dlouholetá zkušenost v oboru Hi-Fi a audio video techniky, specialista na audiovizuální instalace , návrh a prodej systému pro domácí kino. Široká nabídka HiFi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers & Wilkins a systému NuVo. V poslechové místnosti je možno poslechnout reprosoustavy Bowers & Wilkins modelové řady 800. Kompletní nabídka propojovacích kabelů Inakustik.

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
IN AV - 440 AUDIO STORE

IN AV - 440 AUDIO STORE

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zaměřujeme se nejen na prodej audio, video techniky, ale zejména na návrh a realizaci kompletních systémů na míru s důrazem na kvalitu. Baví nás kvalitní zvuk a obraz, jehož dosahujeme pečlivým výběrem jednotlivých komponent od špičkových výrobců. 

Velmi bohatý sortiment přístrojů DENON, Rotel,  reprosoustav Bowers & Wilkins a nechybí ani sluchátka DENON a B&W.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
RODEL - audio

RODEL - audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Hostivař

Poslechové studio se třemi poslechovými místnostmi včetně domácího kina 11.2. Dále nás najdete na internetu s naším přehledným e-shopem a širokou nabídkou napříč světem Hi-Fi a High-End techniky. Každému rádi poradíme jak co zapojit, nebo s výběrem nejvhodnější audio techniky. Také nabízíme instalaci na klíč i složitějších projektů domácího kina a jiných audio sestav včetně instalace rozvodů a dokončovacích stavebních prací.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
HORIZON Trading Prague s.r.o.

HORIZON Trading Prague s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Strašnice

Firma HORIZON Trading Prague s.r.o. nabízí ucelený sortiment značky DENON. Ve společnosti pracují lidé s dlouholetou praxí, odbornými znalostmi a zkušenostmi z daného oboru. Portfolio značek zákazníkům garantuje nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a užitné vlastnosti s následným prodejním a pozáručním servisem. Nabízíme individuální přístup a komplexní služby.

Detail Web
Lepší zvuk

Lepší zvuk

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Příjemná atmosféra prodejny a showroomu , velice dobrý internetový obchod - instalace produktů a nastavení lze domluvit individuálně. Heslo prodejce je jasné - "lepší život s lepším zvukem".

Marantz Premium Dealer

Detail Web
hifi hejhal

hifi hejhal

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Plzeň

V poslechovém studiu prezentace značek DENON a CANTON.

Detail Web
AVEMAX

AVEMAX

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Třebíč

Více jak 25 let zkušeností v oboru, individuální přístup ke každému zákazníkovi, široký výběr HIFI techniky...

 

 

 

 

Detail Web
basys.studio (Brno)

basys.studio (Brno)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Detail Web
basys.studio (Praha)

basys.studio (Praha)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 9

Detail Web
Denon Store

Denon Store

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Důvěřujte specialistům na audio-video. Vytvoříme pro vás domácí kino. Zažijte úžasné emoce, aniž byste opustili svůj domov.

Detail Web
HIFI CZ

HIFI CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

HIFI CZ je společnost tvořená profesionály s více než půlstoletím souhrnných zkušeností v oboru - máme za sebou ty nejprestižnější instalace špičkové audio techniky v rezidenčních prostorách i desítky projektů komerčního ozvučení.

Detail Web
HiFiSound

HiFiSound

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Naše poslechové studio působí na trhu od roku 1999. Konečné zaměření studia mělo svůj vývoj, který se velmi brzy ustálil na dodávkách hifi a high-end stereo komponentů a domácích kin s důrazem na co nejkvalitnější poslech hudby.

Detail Web
Horn Distribution (CZ)

Horn Distribution (CZ)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha

Jste milovník dokonalého zvuku v nejluxusnějším provedení? Denon Store je místem plným luxusního zvuku, drahých materiálů a elegantních forem, kde každý milovník nejkvalitnějšího zvuku najde něco pro sebe.

Detail Web
Luxusní Elektronika

Luxusní Elektronika

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín

Navštivte naši prodejnu, kde se Vám budou s neobvyklou péčí věnovat zapálení profesionálové.
Rádi Vám poradíme, předvedeme perly současného audio světa a poskytneme možnost nerušeného poslechu našich produktů.

Detail Web
VOIX

VOIX

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zavítejte do našeho showroomu a nechte se okouzlit nejlepší audiotechnikou dneška.

Detail Web
XAVIAN Electronics

XAVIAN Electronics

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hostivice

Špičková manufaktura reprosoustav a návrh hi-fi sestav na míru.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...