Čisté stříbro a vzduch

InAkustik AIR Pure Silver

 

Izolace neboli dielektrikum kabelů AIR je díky vzduchové izolaci téměř dokonalé a téměř vůbec neovlivňuje zvuk. Struktura, rozměry a uspořádání vodičů jsou optimalizovány a plně využívají toho, co je fyzikálně možné. Abychom na tomto základě audiofilské dokonalosti vytvořili další zvukový vrchol, zaměřili jsme se nyní na materiál vodičů kabelů. Měď v odpovídající čistotě je již nyní velmi dobrým vodičem. Supravodič, který nenabízí proudu žádný ohmický odpor, by byl dokonalý.

 

Struktura Air-Helix umožňuje téměř stoprocentní obsah vzduchu mezi signálními vodiči. Nosnou konstrukci tvoří speciálně vyvinuté příchytky. Velký počet sponek seřazených uvnitř kabelu vede signální vodiče volně vzduchem skrz kabel ve tvaru šroubovice. Pružnosti této konstrukce je dosaženo prostřednictvím dvou tyčí, které drží svorky pohromadě a v přesných rozestupech. Tato architektura je jedinečná. Výsledkem je nízká kapacita vodičů a nízké dielektrické ztráty - audiofilský milník pro otevřené a nezkreslené zvukové zážitky.

 

Vysoce čisté stříbro je považováno za nejlepší elektrický vodič. Stříbro poskytuje více detailů ve všech frekvenčních pásmech. Charismatický zvuk stříbra vysoké čistoty přisuzujeme především vysoké rychlosti driftu. Kabely z čistého stříbra by neměly být zaměňovány s kabely s postříbřením. O postříbřených kabelech se říká, že mají kovový, agresivní charakter zvuku, což rozhodně není případ kabelů z čistého stříbra.

 

ZJISTĚTE VŠE O PERFEKTNÍCH KABELECH INAKUSTIK AIR PURE SILVER

 

Načítám, prosím vydržte...