Aktuality

David Beckham a Bowers & Wilkins
10.06.2024, 12:26

  David Beckham a Bowers & Wilkins jsou spojeni společným závazkem dokonalosti a nadčasové elegance. Davidův vytříbený vkus se snoubí s neochvějnou snahou společnosti Bowers & Wilkins o dokonalost a vytváří tak mimořádné spojení stylu a zvuku. Hudba hraje v Davidově rušném životě důležitou roli a Bowers & Wilkins je tu od toho, aby mu zajistil vysokou úroveň výkonu a stylu, na kterou je zvyklý, ať už je kdekoli a dělá cokoli.   Model Px8 nabízí Davidovi bezkonkurenční kombinaci vynikajícího výkonu, prvotřídního designu a výjimečného pohodlí. Patentovaná technologie potlačení hluku sluchátek Px8 zajišťuje vynikající výkon bez vlivu na hudebnost, takže David může vypnout a relaxovat.   Vždy je důležité najít si čas pro sebe. Sluchátka mi poskytují vzácnou chvíli na odpočinek. -David Beckham     Prohlédněte si sluchátka, která má rád David Beckham!    

M1 - luxusní streamovací zesilovač
04.06.2024, 09:55

  MODEL M1 je bezdrátový streamovací zesilovač navržený s ohledem na výkon a všestrannost. Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu nebo televizní pořady s bezproblémovým připojením z jednoho elegantního, kompaktního zařízení.   Navzdory své dostupné cenovce je M1 konstruován v závodě v japonské Shirakawě. Nabízí skvělý design, vysoký výkon 100 Wattů na kanál a také mimořádně široké spektrum funkcí. Dovede streamovat, připojit se k TV přes digitální vstupy včetně HDMI eARC nebo ovládat subwoofer díky nastavitelnému výstupu.    Dokonalé naladění zvuku zajistí unikátní Marantz Musical Digital Filtering, technologie zpracování digitálních dat v muzikálním duchu firmy Marantz.   Více o M1 se dozvíte zde.  

Špičkový zvuk také v bílé
24.05.2024, 09:06

  Vytvořte si personalizovaný zvukový profil pomocí adaptivní akustické technologie Masimo (AAT) pro zvuk, který je pro vás dokonale vyladěný. Přidejte zvuk v kvalitě CD díky bezztrátové technologii Qualcomm aptX a prostorový zvuk Dirac Virtuo a získejte bezkonkurenční zážitek z poslechu.   Špičková sluchátka Denon PerL Pro a Denon PerL jsou nyní nově k dispozici také v moderním a krásném bílém provedení.    Více o top modelu PerL Pro najdete ZDE . Více o dostupnější variantě PerL najdete ZDE .  

Multiroom bez hlasového ovládání
30.04.2024, 09:04

  Reproduktor Denon Home 150 NV nabízí stejnou kvalitu zvuku jako model Denon Home 150, ale bez mikrofonů a hlasových asistentů pro ty, kteří je nepotřebují. Přehrávejte veškerou hudbu bezdrátově s živým, místnost vyplňujícím zvukem, který od společnosti Denon očekáváte.   Díky 3 tlačítkům rychlého výběru si snadno uložíte své oblíbené internetové rozhlasové stanice, které si můžete poslechnout, kdykoli budete chtít, aniž byste je museli složitě hledat. Pomocí AirPlay 2 můžete do reproduktoru Denon Home 150 NV bezdrátově streamovat Apple Music nebo jej seskupit s dalšími reproduktory kompatibilními s AirPlay 2 a naplnit svůj domov hudbou. S vestavěným systémem HEOS můžete v každé místnosti přehrávat stejnou skladbu nebo si pro každou připojenou místnost vybrat jinou skladbu - volba je na vás. S dalšími reproduktory Denon Home, soundbary, síťovými přehrávači nebo AV receivery s vestavěným systémem HEOS můžete snadno přehrávat veškerou hudbu z oblíbené hudební služby nebo zdroje ve více místnostech. Pomocí aplikace HEOS můžete snadno nastavit reproduktor Denon Home 150 NV v domácí síti Wi-Fi. Přehrávejte hudbu ze své knihovny pomocí dalšího portu USB. Po připojení si můžete vychutnat soubory MP3, WAV, AAC a WMA, soubory Hi-Res, jako jsou FLAC a ALAC (192 kHz/24 bitů), a také skladby DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz.   Více o HOME 150 NV ZDE .  

Vylepšené sedmistovky
16.04.2024, 08:48

  S řadou 700 se studiový zvuk vrací domů. Řada 700 Signature staví na tomto výjimečném rodokmenu, optimalizovaných technologiích a jedinečných, luxusních povrchových úpravách a poskytuje výkon a eleganci, které jsou o úroveň výš než ty nejlepší.   Model 702 S3 Signature vychází z firemní nejmodernější vlajkové lodi podlahových reproduktorů řady 700 a vyvíjí ji tak, aby poskytovala bezkonkurenční úroveň výkonu. Model 705 S3 Signature je odborně zkonstruován tak, aby poskytoval zvukovou brilanci v kompaktnějším provedení. HTM71 S3 Signature je první středový reproduktor řady 700 Signature svého druhu, který přináší ještě větší čistotu a detailnost vašich oblíbených filmů a hudby.   Prohlédněte si celou sérii 700 S2 Signature ZDE!  

Nový Dolby Atmos soundbar
02.04.2024, 09:54

  Společnost DENON uvádí skvělý nový dostupný soundbar, který i bez subwooferu umí nabídnout plný zážitek z Dolby Atmos!   Denon DHT-S218 je štíhlý soundbar se dvěma výkonnými vestavěnými subwoofery s dolním vyzařováním a technologií Dolby Atmos, který umožňuje vytvořit silný zážitek z domácího kina bez samostatného subwooferu. Nyní streamujte s nízkou latencí a vyšší kvalitou zvuku prostřednictvím technologie Bluetooth® Low Energy (LE) Audio. 3D zvuk s Dolby Atmos Zvuk v plném rozsahu Bezdrátové streamování hudby Bluetooth® Low Energy (LE) Audio HDMI 4K s eARC   Více o DHT-S218 najdete zde.  

Předzesilovač s vestavěným streamingem
26.03.2024, 13:04

  Linkový předzesilovač Delta PRE Mk II je základem vašeho dokonalého systému. PRE Mk II je navržen pro připojení k celé řadě zdrojů a z každé nahrávky, ať už analogové nebo digitální, vyždímá ten nejvyšší výkon. Delta PRE Mk II dodá dokonale vyvážený zvuk navazujícím stereofonním i monofonním zesilovačům Delta.   Nyní můžete pohodlně využít i veškeré kvalitní streamovací služby i svou lokální sbírku digitálních souborů díky vestavěné technologii HEOS.   Více o špičkovém předzesilovač najdete ZDE .

Stylový integrovaný zesilovač
12.03.2024, 10:44

  Korejská značka HiFi ROSE představila nový integrovaný zesilovač RA280 s pokročilými technologiemi v čele s GaN FET tranzistory, které díky nejnovějším materiálům fungují podstatně rychleji a přesněji, než jakékoliv tradiční výkonové prvky na bázi silikonu.   Pevné hliníkové šasi, matný povrch a promyšlené rozložení ovládacích prvků unitkáního pojetí slouží k uspokojení ergonomických i estetických nároků. Navíc jsou ovládací prvky vyvedeny v nezaměnitelném vintage stylu. RA280 vizuálně obohatí váš poslechový prostor díky úžasnému splynutí promyšleného vnitřního a vnějšího designu.   RA280 je navržen na bázi dvou plně separovaných výkonových modulů, pracujících prakticky jako monobloky. Díky tomu nabízí tento zesilovač 250 Wattů na kanál bez ohledu na impedanční zátěž 4 nebo 8 ohm. Výstupní analogový filtr je dvoustupňový, plně navržený v HiFi ROSE a zajišťuje zachování špičkové zvukové kvality. Filtr má excelentní parametry a zachovává linearitu s tolerancí -1 dB do 65 kHz a s tolerancí -3 dB dokonce až 85 kHz. Tato technologie dramaticky snižuje šum, nutně vznikající v oblasti spínací frekvence zesilovače a jeho napájecího zdroje.   Zjistěte více o RA280 ZDE.    

InAkustik REFERENZ v novém
05.03.2024, 10:51

  AIR-Helix Struktura vzduchové šroubovice vede signálové vodiče volně kabelem a umožňuje téměř stoprocentní přítomnost vzduchu mezi signálovými vodiči.   Dielektrikum Vzduch jako optimální dielektrikum snižuje kapacitu na minimum. V porovnání s jinými izolátory nemá vzduch žádné vlastnosti zvyšující kapacitu a nevytváří žádné dielektrické ztráty.   Vícejádrová struktura Důmyslné uspořádání vodičů ve vícevrstvých vícežilových strukturách vytváří překrývající se oblasti magnetických polí, které výrazně snižují indukčnost.   Perfektní vedení Vlnovod Cross Link Super Speed zabraňuje tzv. skin efektu a poskytuje vyvážený zvuk i při složitých hudebních pasážích a vysokých poslechových úrovních.   Lisované kontakty Konektory se lisují přímo na materiál vodiče kabelu pomocí speciálního nástroje silou 1,5 tuny. Je tak vyloučen kontaktní odpor nebo jiné negativní účinky pájení.   Point-to-Point Air-Helix pro bezproblémový přechod přímo do zásuvek Novinkou 5. generace je připojení point-to-point konstrukce Air-Helix společnosti in-akustik. Speciálně navržené přechody pro každý typ kabelu a konektoru zajišťují přímé a okamžité připojení. Od začátku kabelu až po jeho konec, konstrukce AIR-Helix od bodu k bodu. To, co zní na první pohled triviálně, je ve skutečnosti efektivní. Zvukové signály jsou přenášeny s minimálními ztrátami, a to i na posledních několika centimetrech. Zvuk je tak ještě detailnější a dynamičtější.     VÍCE O NOVÉ GENERACI KABELŮ INAKUSTIK REFERENZ AIR   > REPRODUKTOROVÉ ZDE   > NAPÁJECÍ ZDE   > SIGNÁLOVÉ ZDE   > PHONO ZDE   > DIGITÁLNÍ ZDE  

Referenční 11.4kanálový zesilovač
06.02.2024, 13:28

  CINEMA 30 je nejdokonalejší AVR, který společnost Marantz vytvořila. Díky špičkovým funkcím, optimalizovaným na základě desetiletí bohatého dědictví, nadčasovému stylu a konstrukci pro maximální výkon je Marantz CINEMA 30 základem vynikajících systémů domácího kina.   Každý kanál je dimenzován na 140 W s 0,05% THD, což umožňuje dosáhnout silné dynamiky i jemných detailů. Ačkoli je zabudováno 11 kanálů zesilovače, CINEMA 30 dokáže zpracovat až 13.4 kanálu, což usnadňuje dosažení dokonalého rozložení reproduktorů ve vaší místnosti.   HiFi technologie jako HDAM SA-2, monolitické symetrické zesilovače, napájecí zdroje s toroidními transformátory a další technologie zvyšují výkon CINEMA 30 na úroveň, kterou lze u AVR najít jen zřídka.   ZAŽIJTE DOKONALÉ DOMÁCÍ KINO S MARANTZ CINEMA 30  

Špičkový japonský 11.4 A/V zesilovač
06.02.2024, 13:27

  Model AVC-X6800H byl navržen a vyroben v Japonsku a je vybaven 11.4kanálovým zesilovačem pro zážitek z přehrávání ve vyšší kvalitě. Díky Dolby Atmos a DTS:X a IMAX Enhanced a Auro 3D zahalí AVC-X6800H větší obytné prostory dechberoucím 3D zvukem. S vestavěným systémem HEOS® můžete bezdrátově streamovat svou oblíbenou hudbu.   Vychutnejte si dokonalou kvalitu obrazu 8K na televizoru nebo projektoru 8K. Podporuje průchod 8K i 8K upscaling obsahu 1080p nebo 4K. Podporuje HDCP 2.3, nejnovější standard ochrany proti kopírování, pro klid při streamování obsahu chráněného proti kopírování.   OBJEVTE SKVĚLÝ ZVUK A OBRAZ ŠPIČKOVÉHO A/V ZESILOVAČE DENON AVC-X6800H  

Čisté stříbro a vzduch
06.02.2024, 13:18

  Izolace neboli dielektrikum kabelů AIR je díky vzduchové izolaci téměř dokonalé a téměř vůbec neovlivňuje zvuk. Struktura, rozměry a uspořádání vodičů jsou optimalizovány a plně využívají toho, co je fyzikálně možné. Abychom na tomto základě audiofilské dokonalosti vytvořili další zvukový vrchol, zaměřili jsme se nyní na materiál vodičů kabelů. Měď v odpovídající čistotě je již nyní velmi dobrým vodičem. Supravodič, který nenabízí proudu žádný ohmický odpor, by byl dokonalý.   Struktura Air-Helix umožňuje téměř stoprocentní obsah vzduchu mezi signálními vodiči. Nosnou konstrukci tvoří speciálně vyvinuté příchytky. Velký počet sponek seřazených uvnitř kabelu vede signální vodiče volně vzduchem skrz kabel ve tvaru šroubovice. Pružnosti této konstrukce je dosaženo prostřednictvím dvou tyčí, které drží svorky pohromadě a v přesných rozestupech. Tato architektura je jedinečná. Výsledkem je nízká kapacita vodičů a nízké dielektrické ztráty - audiofilský milník pro otevřené a nezkreslené zvukové zážitky.   Vysoce čisté stříbro je považováno za nejlepší elektrický vodič. Stříbro poskytuje více detailů ve všech frekvenčních pásmech. Charismatický zvuk stříbra vysoké čistoty přisuzujeme především vysoké rychlosti driftu. Kabely z čistého stříbra by neměly být zaměňovány s kabely s postříbřením. O postříbřených kabelech se říká, že mají kovový, agresivní charakter zvuku, což rozhodně není případ kabelů z čistého stříbra.   ZJISTĚTE VŠE O PERFEKTNÍCH KABELECH INAKUSTIK AIR PURE SILVER  

Praktická edice Utility
12.12.2023, 11:40

  Žádné obavy o kompatibilitu. Žádné zvukové kompromisy. Žádné baterie.   Řada Koss Utility představuje zcela nový způsob, jak si vychutnat zvuk Koss. Tři nová sluchátka, tři nové kabely, jeden bezproblémový zážitek, kde vše funguje společně.   Výběr sluchátek Zcela nová sluchátka KPH40 Utility, KEB90 Utility a Porta Pro® Utility jsou vybavena systémem odpojitelných kabelů, což vám dává možnost flexibilního připojení k zařízením, která vlastníte nyní nebo v budoucnu.   Výběr kabelu S přiloženým kabelem se standardním 3,5mm konektorem pro sluchátka můžete ihned začít poslouchat. Potřebujete něco jiného? Přibalte k nákupu sluchátek Utility doplňkový kabel USB-C nebo Lightning a buďte kompatibilní kdykoliv a kdekoliv.   Užívejte si Užijte si svobodu a flexibilitu připojení k zařízením, která vlastníte nyní nebo v budoucnu, a už nikdy si nedělejte starosti s bateriemi, špatným konektorem nebo zhoršenou kvalitou zvuku.   K dostání exkluzivně na našem Denon Shop! Více o Utility Series ZDE .

Skvělé japonské padesátky
31.10.2023, 12:21

  MARANTZ MODEL 50   MODEL 50 je ideální integrovaný zesilovač. Díky výkonu 70 W na kanál s jedinečnou proudovou zpětnou vazbou Marantz a obvodům HDAM SA-3 pohání MODEL 50 reproduktory s naprostou kontrolou.   Teplý, bohatý a prostorný zvuk. Elegantní na pohled. Řada Marantz 50 představuje dokonalou rovnováhu mezi nadčasovostí a moderností.   MARANTZ CD 50n   Pokročilý digitální engine přehrávače CD 50n odhalí i ty nejjemnější detaily nahrávek ve vysokém rozlišení a vestavěný systém HEOS® vám umožní vychutnat si digitální zvukové zážitky z jakéhokoli zdroje.   Teplý, bohatý a prostorný zvuk. Elegantní na pohled. Řada Marantz 50 představuje dokonalou rovnováhu mezi nadčasovostí a moderností.     VÍCE O MARANTZ MODEL 50 ZDE >  https://www.eurostar-ostrava.cz/model-50   VÍCE O MARANTZ CD 50n ZDE >  https://www.eurostar-ostrava.cz/cd-50n    

McLaren & Zeppelin
24.10.2023, 10:41

  Inspirováno značkou McLaren Zeppelin McLaren Edition je oslavou dlouholetého oceňovaného vztahu mezi společnostmi Bowers & Wilkins a McLaren Automotive a spojuje styl inspirovaný McLarenem a vysoce výkonný bezdrátový zvuk.   Zeppelin McLaren Edition je bezdrátový chytrý reproduktor upravený pro věk streamování. Výškové reproduktory s dvojitou membránou, středotónové měniče FST a výkonný subwoofer společně vytvářejí 24bitový stereofonní zvuk s vysokým rozlišením.   Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu podle svých představ. Zeppelin McLaren Edition umí streamovat z Apple® AirPlay 2®, Bluetooth aptX™ Adaptive a Spotify Connect. Deezer, Last.FM, Qobuz a TIDAL jsou k dispozici prostřednictvím aplikace Bowers & Wilkins Music.   VÍCE O ZEPPELIN MCLAREN EDITION ZDE    

Královská bordó
03.10.2023, 11:36

  Špičková bezdrátová sluchátka jsou nyní dostupná v luxusním provedení Royal Burgundy, neboli královském vínovém odstínu.   Objevte svět dokonalého zvuku na cesty, do kanceláře i na doma. Objevte luxus PX8 od Bowers & Wilkins .    

Špičkový japonský gramofon
26.09.2023, 08:56

  Objevte znovu svou sbírku drahocenných vinylů - se zvukem Denon, krásným jako nikdy dřív.    Jedná se o vlajkovou loď prémiových gramofonů Denon® s přímým pohonem. Pevná konstrukce a raménko S-Shape poskytují detailní hudbu bez rezonancí. A tmavá dýha z přírodního ebenového dřeva z něj dělá krásný doplněk vašeho prostoru.   Pečlivě zkonstruované raménko ve tvaru písmene S potlačuje vibrace a optimalizuje úhel sledování v kterémkoli místě desky.   Zjistěte víc o nové skvělé cestě do nejhlubších zákoutí dřážek vašich elpíček ZDE.  

Prodlužujeme výhodnou nabídku B&W!
19.09.2023, 12:26

  Pro velký zájem prodlužuje Bowers & Wilkins celosvětově svůj program TradeUp až do 24. listopadu 2023! Neváhejte a dopřejte si místo svých starých reprosoustav nejnovější generaci řad 800 D4 s diamantovým tweeterem!   O PODMÍNKÁCH AKCE TRADE-UP PROGRAM BOWERS & WILKINS VÍCE ZDE.

Dokonalá stereo zábava
19.09.2023, 09:02

  Pořiďte si pořádnou domácí zábavu s pouhými dvěma reproduktory. Veškeré technologie, které najdete ve velkých AV receiverech, ve štíhlém stereofonním receiveru s přepínáním HDMI, vestavěným streamováním HEOS, phonem a rádiem FM/DAB+.   STEREO 70s je kompatibilní s různými video streamery, herními systémy a televizory díky šesti vstupům HDMI, z nichž tři jsou 8K.   VŠE O STEREO 70s ZJISTÍTE ZDE    

Nová generace kompaktního all-in-one
12.09.2023, 13:04

  Vynikající zvuk v elegantním, kompaktním balení. Systém all-in-one s přehrávačem CD, rádiem DAB/FM, HDMI ARC a vestavěným streamováním HEOS®.   Nová generace pro ozvučení kompaktních prostor - dopřejte skvělý zvuk Denon svému televizoru, streamované hudbě, rádiu nebo kompaktním diskům.   Skvělý japonský zvuk za skvělou cenu!   VÍCE O NOVÉ GENERACI CEOL RCD-N12 DAB

70 dní po 70 letech - Marantz TradeUp
01.09.2023, 14:21

  Začněte svou vlastní zvukovou cestu s ikonami Marantz   Od 15.9. do 24.11. 2023, tedy po 70 dní, evokujících 70 let existence firmy Marantz, nabízíme s vybranými prodejci Trade Up program na špičkové komponenty Marantz. Přineste k našim prémiovým dealerům jakýkoliv starší komponent a informujte se, jaké výhody za něj při nákupu nového výrobku Marantz můžete získat!   PLATÍ PRO PŘÍSTROJE   AMP 10  AV 10 CINEMA 40 CINEMA 50 MODEL 30 MODEL 40n SACD 30n SR8015 TT15 AV8805 AV7706 MM8077 SA10 PM10 SA12SE PM12SE   MARANTZ TRADE UP PROGRAM PROBÍHÁ U TĚCHTO PARTNERŮ   SALONY DENON | www.salonydenon.cz LEPŠÍ ZVUK | www.lepsizvuk.cz   OLTECH | www.hifisafir.cz   MELODIE | www.melodiecb.cz CINEMA SHOP | www.cinemashop.cz PANASHOP | www.panashop.cz RODEL | www.rodel-audio.cz JASYKO | www.jasyko.cz HIFI MEDIA | www.hifimedia.cz AVITSMART | www.avitsmart.cz STUDIO ŠPALÍČEK | www.studiospalicek.cz AV CENTER | www.avcenter.cz PP HIFI | www.pphifi.cz STUDIO ESO | www.studioeso.cz IN AV | www.inav.cz LUXUSNÍ ELEKTRONIKA | www.l-e.cz HIFI HEJHAL | www.hifihejhal.cz   BASYS CS | www.basys.cz VOIX | www.voix.cz        

Bowers & Wilkins uvádí novou řadu 600 S3
23.08.2023, 14:44

Objevte novou řadu firmy Bowers & Wilkins, plnou technologických inovací, pokrokových materiálů a hlavně skvělého zvuku! Dostupný hi-fi zvuk nikdy nebyl lepší!   Více o řadě 600 S3 ZDE.

Ceny EISA 2023-2024
15.08.2023, 10:21

  Odborná asociace EISA udělalila letošní ceny pro nejlepší Hi-Fi a domácí kino. Mezi oceněnými byly také Bowers & Wilkins 703 S3 jakožto nejlepší sloupové Hi-Fi reprosoustavy a Denon AVC-A1H jakožto nejlepší prémiový A/V zesilovač.  

Trade-Up Program | Bowers & Wilkins
02.08.2023, 10:06

  UPGRADUJTE NA DIAMANT Vymeňte své staré reprosoustavy za referenční zvuk Bowers & Wilkins řady 800 (týká se modelů 801 D4, 802 D4, 803 D4, 804 D4 a 805 D4 - včetně verzí Signature).   Pokud vám záleží na skvěle znějící hudbě, je nyní optimalizace poslechu a vychutnání si skutečného zvuku koncertů a záznamů mnohem dosažitelnější. Naše důvěryhodná síť prodejců řady 800 Diamond spouští iniciativu Trade-Up, která vám dává příležitost vložit hodnotu vašich současných reproduktorů jakékoli značky proti kupní ceně jakéhokoli modelu z vlajkové řady 800 Diamond a získat tak báječnou slevu na nákup referenčního řešení.   Řada 800 Diamond Dokonalost, nekompromisně postavená i hrající. Nejslavnější světová nahrávací studia používají ve svých režiích reprosoustavy Bowers & Wilkins řady 800 Diamond, a to z jediného důvodu - protože představují vrchol zvukové dokonalosti.   AKCE BOWERS & WILKINS TRADE-UP PROBÍHÁ OD 1.8. 2023 DO 30.9. 2023   Participující dealeři: JASYKO , Brno STUDIO ŠPALÍČEK , Ostrava AVITSMART , Praha AV CENTER , Praha MELODIE , České Budějovice STUDIO ESO , Praha HIFI MEDIA , Brno INAV / 440 AUDIO , Praha PP HIFI , Otrokovice PROFIMEDIA , Opava OLTECH , Olomouc VOIX , Praha TNT AUDIO , Praha    

HiFi ROSE skladem
01.08.2023, 10:12

  ZAŽIJTE HUDBU OČIMA I UŠIMA HiFi Rose je značka multimediálních HiFi přehrávačů, která připomíná růži. Reprezentativní identita ROSE je "zvuk s obrazovkou". Uživatelé mohou ovládat obrazovku intuitivně a pohodlně, můžete zažít hluboký dojem z reprodukce.   ROSE se zaměřuje na životní styl skutečných milovníků hudby. Hudba je tu právě teď, v nejvyšší kvalitě, krásná a úchvatná.    ROSE má inovativní nápady a funkce a osobitý design. Značka získala ocenění IF a Reddot - nejprestižnější světovou cenou za design.   Objevte kouzlo SORTIMENTU HIFI ROSE    

800 D4 Signature
11.07.2023, 11:23

  ŘADA 800 D4 SIGNATURE   Ručně vyráběné. Vybroušené. Zdokonalené.   801 D4 Signature je optimalizovaná verze doposud nejpokročilejších reprosoustav Bowers & Wilkins. Vyznačuje se pečlivě vyvinutou technologií, pečlivě propracovaným designem a jedinečnými povrchovými úpravami, které ústí ve vrcholný výkon. Jedná se o vlajkovou loď reproduktorů Bowers & Wilkins řady 800 Signature.   Stojanový reproduktor 805 D4 Signature je kompaktní a výkonný. Je vybaven plně optimalizovanými technologiemi, včetně důležitého výškového reproduktoru Diamond Dome a jeho těla Solid Body Tweeter-on-Top. Je pozitivním důkazem toho, že i malý může být krásný.   Výškový reproduktor Diamond Dome Jeden z nejvýznamnějších úspěchů B&W posledních dvou desetiletí, mimořádně tuhý a mimořádně přesný výškový reproduktor Diamond Dome, je dokonalou kombinací nízké hmotnosti, výjimečné tuhosti a vynikající přesnosti. Patnáct let poté, co jej představili, nenašli doposud lepší technologii výškových měničů.   Výškový reproduktor s pevným tělem Firemní výškový reproduktor Solid Body Tweeter-on-Top má prodloužený tvar s delším systémem uložení trubic a zcela novou konstrukci mřížky výškového reproduktoru, která vytváří ještě volnější a otevřenější zvuk vysokých frekvencí.   Modernizovaná frekvenční výhybka Modely 801 a 805 D4 Signature používají modernizovanou konstrukci frekvenční výhybky, umístěné vzadu na tuhých hliníkových trnech. Tím jsou citlivé kondenzátory izolovány od nežádoucích účinků tlaku vzduchu uvnitř skříně a vzniká velmi účinný chladič, který zajišťuje optimální výkon při používání.   Hliníková horní deska Každý nový model řady 800 Signature má výrazně vylepšenou konstrukci skříně se zcela novou, optimalizovanou hliníkovou horní částí pro ještě větší tuhost. Stejná konstrukce také poskytuje dokonalý montážní bod pro detaily kabinetu s kůží od Connolly s luxusní modrou kůží pro modely Midnight Blue Metallic a černou kůží pro modely California Burl Gloss.   Více o modelech D4 Signature >>>  https://www.eurostar-ostrava.cz/vyhladavanie?search_query=D4+Signature  

Bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins v akci
04.07.2023, 10:47

  True Wireless bezdrátová sluchátka do uší.   Při výrobě výjimečných bezdrátových sluchátek Pi5 S2 bylo využito 50 let zkušeností s audiem. Vyžeňte rušivé vlivy díky pokročilému potlačení hluku, vychutnejte si dokonalou kvalitu hovorů, poslouchejte hudbu tak, jak ji zamýšlel autor, s neuvěřitelnou kvalitou zvuku aptX, a vyberte si jednu ze tří stylových barev.   DO 31.7. 2023 ZA AKČNÍ CENU 5 990,- Kč (platí pro variantu Storm Grey):  https://www.eurostar-ostrava.cz/pi5-s2     Poslechněte si, jak vaše hudba skutečně zní   Společnost Bowers & Wilkins je důvěryhodná mezi hudebními profesionály po celém světě, protože poskytuje ten nejdetailnější, nejpřirozenější a nejniternější zvuk. Sluchátka Px7 S2 vás přiblíží originální nahrávce, takže uslyšíte hudbu přesně tak, jak ji umělec zamýšlel.   DO 31.7. 2023 ZA AKČNÍ CENU 7 990,- Kč (platí pro všechna provedení):  https://www.eurostar-ostrava.cz/px7-s2    

Nautilus v perleti
10.05.2023, 09:40

  Nautilus je a vždy byl jedinečnou kombinací nespoutaných ambicí a revolučního designu - výsledkem skutečně originálního myšlení "out of the box", které dokonale vystihuje filozofii značky Bowers & Wilkins.   Na oslavu 30. výročí této ikonické reprosoustavy vyrobila společnost Bowers & Wilkins jedinečný pár v dramatickém provedení Abalone Pearl. Perleť je samozřejmě perfektní barva pro 30. výročí - a je o to vhodnější, že je to také barva vnitřní schránky mořského měkkýše, který inspiroval název Nautilus.   To, že je Nautilus i 30 let po svém uvedení na trh stále vizuálně nejpoutavějším reproduktorem, svědčí o pozoruhodné a průkopnické vizi jak zakladatele společnosti Johna Bowerse, který projekt Nautilus krátce před svou smrtí inicioval, tak hlavního inženýra Laurence Dickieho, který tento odkaz nakonec naplnil.   Myšlenka projektu Nautilus byla jednoduchá, ale nesmírně náročná: "vyrobit reproduktor, který nezní jako reproduktor". Nautilus byl vybaven výjimečně širokým zadáním, neměl časová omezení a jen málo omezení týkajících se praktičnosti nebo nákladů a vznikl téměř jako koncepční automobil, který se stal skutečností, radikální pětiletý projekt, jehož cílem bylo prozkoumat, kolik negativních účinků reproduktorové skříně lze odstranit inovativním designem.   Výsledkem byl převrat v konstrukci reproduktorů, který zavedl do konstrukce reprosousatv koncept exponenciálně se zužující trubice. Trubice Nautilus později získala ocenění Queen's Award for Innovation a byla jen jedním z mnoha průlomových objevů vyvinutých pro projekt Nautilus, které následně ovlivnily všechny budoucí konstrukce výrobků společnosti. Vedle neméně pozoruhodného modelu 801, který si vybrali profesionálové z hudebního průmyslu po celém světě, byl Nautilus klíčovým prvkem při povýšení společnosti Bowers & Wilkins na přední světovou značku v oblasti audia.   O 30 let později je Nautilus stále konstruován stejným způsobem. Paradoxně pro společnost, která dovedla výrobu audiofilských reproduktorů k novým průmyslovým standardům automatizované přesnosti, je stavba páru Nautilus pečlivým ručním procesem. Samotná stavba jedné skříně reproduktoru trvá více než týden - a to ještě předtím, než přijde na řadu broušení, lakování nebo leštění každého kusu. Není divu, že poptávka po Nautilech po celou dobu jejich 30leté existence trvale převyšuje nabídku a čekací listina na nový model v současnosti trvá dva roky.   Nic v oblasti audia nevypadá ani nezní tak jako Nautilus, který dodnes zůstává ikonou radikálního myšlení a revolučního designu. Povrchová úprava Abalone Pearl páru k 30. výročí je ohromující oslavou jednoho z nejlegendárnějších reproduktorů, které kdy byly vytvořeny.   Dave Sheen, prezident značky Bowers & Wilkins, k 30. výročí uvedl: "I když se Bowers & Wilkins zavázala rozvíjet budoucnost vysoce výkonného audia v celém našem produktovém portfoliu, Nautilus pro nás všechny zůstává nejdůležitější. Snadno sděluje vše, co je na Bowers & Wilkins výjimečné, a náš nekompromisní přístup k vytváření nejlépe znějících a nejkrásněji navržených audio produktů na světě."   Nautilus je k dispozici ve třech standardních barvách: Midnight Blue Metallic, Silver a Black. Společnost Bowers & Wilkins nabízí také službu zakázkové povrchové úpravy, která za příplatek sladí barvu výrobku s jakoukoli referencí, kterou si zákazník zvolí.

Nový prémiový streamer
04.05.2023, 10:26

  Vylepšete jakýkoli stávající audiosystém o digitální hudbu z místní sítě a využívejte oblíbené hudební služby online streamování pomocí vestavěné technologie HEOS®. Pomocí rozhraní HDMI ARC posunete zážitek z televize a filmů na vyšší úroveň.   Bohatá konektivita:  Vysoce kvalitní zvuk z digitálních a streamovaných zdrojů. Věrná reprodukce zvuku:  Ultra AL32 Processing přináší bohatý a detailní zvuk, jaký umělec zamýšlel. Připojte se přímo ke své TV přes HDMI ARC:  Jednoduché propojení jedním kabelem s jakýmkoli kompatibilním televizorem HDMI ARC.   VÍCE O DNP-2000NE SE DOZVÍTE ZDE      

Bowers & Wilkins Px7 S2 v AKCI
21.03.2023, 15:21

  Sluchátka Bowers & Wilkins Px7 S 2 jsou k dispozici za výjimečnou cenu 8 390,- Kč!   Akce platí od 21.3. 2023 do 23.4. 2023.   Více o sluchátkách Px7 S2 ZDE

Špičková komunikační sluchátka
07.03.2023, 10:56

  Bezdrátová komunikační náhlavní souprava CS340BT QZ s aktivním potlačením okolního hluku je vybavena nejmodernější technologií ANC (aktivní potlačení hluku), která výrazně snižuje nežádoucí hluk v pozadí, takže zůstává pouze vysoce věrný zvuk.   Zůstaňte ve spojení díky ovládání Bluetooth® 5.0 na palubě a až 22 hodinám používání s ANC + Bluetooth® nebo až 30 hodinám používání pouze s Bluetooth®.   Měkké koženkové polštářky na uších zajišťují bezpečné a pohodlné nošení po celé hodiny každodenního používání. Pohodlné otočné rameno mikrofonu a skládací konstrukce umožňují snadné skladování a přenášení.   DETAILY O KOSS CS340BT QZ NAJDETE ZDE    

Velkolepé domácí kino
28.02.2023, 14:20

  PRÉMIOVÝ 9.2 KANÁLOVÝ | 125 WATTOVÝ AV ZESILOVAČ   Prvotřídní 9.4 kanálové zesílení 125 wattů na kanál, Dolby Atmos, DTS:X Auro 3D a 8K Ultra HD plus vestavěné streamování HEOS®. CINEMA 40 je výjimečný kousek a AV zesilovač referenční úrovně. Receivery Marantz řady CINEMA, postavené na desetiletích bohatého dědictví, navržené v nadčasovém stylu a zkonstruované pro nejvyšší výkon, jsou základem nejnáročnějších domácích kin na světě.   PŘEČTĚTE SI VÍCE O MARANTZ CINEMA 40

Nejlepší A/V zesilovač na světě
22.02.2023, 11:09

  Denon již dlouhá desetiletí představuje etalon domácího kina a jeho nejvyšší modely jsou skutečnou referencí toho, co je možné.    Nejnovější vlajková loď AVC-A1H představuje unikátní 15.4 Dolby Atmos řešení s vysokým výkonem v jediném šasi, kombinujícím nenápadnou eleganci japonských přístrojů a nezaměnitelně muzkální zvuk Denon.   Výjimečný zážitek s 3D zvukem:  Zažijte novou úroveň 3D zvukové zábavy s kapacitou až pro 9.4.6 reproduktorů. Znovu objevte své sbírky: Díky technickým znalostem můžete poslouchat své hudební a filmové sbírky jako nikdy předtím. Více než 32 kg síly:  A1H váží více než 32 kg a má výkon 210 W na kanál. Dědictví Denon: Náš vlajkový zesilovač rozvíjí charakteristický zvukový design Denon a byl pečlivě vyladěn Mistrem Zvuku Denon.     VŠE O DENON AVC-A1H SE DOČTETE ZDE

Ve štíhlém těle plný zvuk
14.02.2023, 13:23

  Tenký 7.2kanálový zesilovač s výkonem 50 W na kanál, Dolby Atmos, DTS:X a 8K Ultra HD a vestavěným streamováním HEOS. CINEMA 70s působí nenápadně, přesto zůstává vysoce výkonným AV receiverem.     Šest vstupů HDMI, digitální, analogové a gramofonové vstupy a výstupy pro reproduktory a předzesilovače zajišťují připojení prakticky k jakýmkoli dalším komponentům.     VŠE O KOMPAKTNÍM A/V ZESILOVAČI MARANTZ CINEMA 70S ZDE

Referenční domácí kino
08.02.2023, 12:53

  REFERENČNÍ 16KANÁLOVÉ DOMÁCÍ KINO   Marantz uvedl na trh skutečně referenční domácí kino pro milovníky nekompromisního zvuku v duchu Marantz.   AV 10 - Referenční 15.4 kanálový symetrický procesor s Dolby Atmos, DTS:X Pro, Auro-3D, IMAX Enhanced a 8K Ultra HD a vestavěným streamováním HEOS®. AV 10 je AV procesor referenční úrovně.   AMP 10 - Referenční 16kanálový zesilovač s výkonem 200 W na kanál. Ve spojení s AV 10 vytvoříte domácí kino elitní úrovně. Marantz HDAM, zesilovač s proudovou zpětnou vazbou a symetrický linkový vstup.   Posuňte svoje domácí kino na nejvyšší možnou úroveň při zachování elegance použitých komponentů. Marantz rozehraje libovolné reprosoustavy, zvládne přehrát jakýkoliv moderní multikanálový formát a vy tak poprvé uslyšíte a uvidíte svoje filmy tak, jak to tvůrci zamýšleli.   VŠE O MARANTZ AV 10   VŠE O MARANTZ AMP 10   RECENZE:  https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/av-receivery/4182-marantz-av-10-amp-10    

Prémiový SACD přehrávač
31.01.2023, 12:32

  Vychutnejte si přesnou reprodukci zvuku, která je věrná původní nahrávce. Díky technologiím, jako je Advanced AL32 Processing Plus a velmi přesný D/A převodník, uslyšíte své oblíbené skladby jako nikdy předtím. Originální mechanika Denon s technologií S.V.H vám umožní přehrávat disky CD, SACD a vlastní kompilace na DVD R/RW s prvotřídní čistotou signálu.   Pečlivě vyladěný s vybranými zvukovými komponenty a vyhodnocený Mistrem zvuku Denon, aby splňoval vysoké standardy Denon a charakteristický zvuk pro úžasný zážitek.   Obvody jsou promyšleně navrženy tak, aby byly signálové cesty co nejkratší. Díky kratším obvodům se snižuje rušení mezi obvody a levým a pravým kanálem a minimalizují se nepříznivé vlivy na zvukové signály. Výsledkem je, že obvodové cesty v modelu DCD-1700NE reprodukují zvuk, který je čistý, vysoce transparentní a věrný původní nahrávce.   Více o DENON DCD-1700NE      

Denon HOME - multiroom v akci
24.01.2023, 14:32

  Skvělé designové bezdrátové reproduktory, soundbar i subwoofer nyní k dispozici za skvělé akční ceny!   Denon HOME 150, HOME 250, HOME 350, HOME SOUNDBAR 550 i HOME SUB jsou nyní k dispozici se slevou až 18%, abyste mohli skvělým muzikálním zvukem Denon pokrýt pohodlně celý svůj dům či byt! Vytvořte si malé zákoutí s dobrým zvukem nebo celé domácí kino. Rychle a snadno díky platformě HEOS.   Prohlédněte si celou nabídku zlevněných komponentů DENON HOME !    

Ultimativní napájecí filtr
17.01.2023, 13:42

Kde začíná čistý zvuk? Kde končí? To jsou otázky, které si klademe stále znovu a znovu. Ve skutečnosti mají na kvalitu zvuku produkovaného audiosystémy značný vliv různé faktory, například napájení.   Značka InAkustik přišla s novým napájecím filtrem AC-4500, který je optimálním a dokonalým řešením pro napájecí vašich citlivých domácích audio-video komponentů.   K dispozici je více verzí AC-4500. Existuje základní model, který má jeden filtr pro všech šest zásuvek, zatímco plnohodnotný model je vybaven šesti filtry. Každá zásuvka má v této konfiguraci samostatný filtr. Modely se liší nejen počtem filtrů, které mají, ale také konfigurací typu filtru (1 a 2). Napájecí stanice AC-4500 byla kompletně vyvinuta ve vlastní režii InAkustik.   VÍCE O INAKUSTIK AC-4500 SE DOČTETE ZDE   KOMPLETNÍ NABÍDKU NAPÁJECÍCH FILTRŮ NAJDETE NA DENON SHOP  

Exkluzivní McLaren verze
03.01.2023, 13:19

  Výjimečná sluchátka Bowers & Wilkins Px8 mají novou verzi - McLaren Edition odkazuje na výjimečné spojení hyperautomobilů této značky a ikonického britského výrobce hi-fi, který jim dodává zvuk již od roku 2015.   Více o Px8 McLaren Edition ZDE

DENON SHOP - nakupujte od dovozce
22.11.2022, 14:57

Využijte nové možnosti nakoupit na www.denon-shop.cz!   Náš nový oficiální e-shop garantuje rychlé doručení, zobrazování skutečných skladových zásob a jistotu prověřeného původu zboží.   

Marantz CINEMA
14.10.2022, 08:25

Japonský Marantz uvedl luxusní řadu A/V receiverů a zesilovačů pod názvem CINEMA.   Receivery a zesilovače Marantz řady CINEMA, postavené na desetiletích bohatého dědictví, navržené v nadčasovém stylu a zkonstruované pro nejvyšší výkon, jsou základem nejnáročnějších domácích kin na světě. Dokonalost Začíná Teprve s Výkonem   Objevte dostupné modely řady CINEMA ZDE  

Bowers & Wilkins PX8
03.10.2022, 14:09

Sluchátka s potlačením hluku přes uši Px8 jsou vlajková loď mezi bezdrátovými sluchátky. Je to dokonalá kombinace výjimečného výkonu, prvotřídních materiálů, inteligentních technologií a chytrých funkcí.   Nová reference ve sluchátkách V B&W nikdy nevyrobili lepší sluchátka než Px8. 24bitový DSP s vysokým rozlišením ve spolupráci se zcela novou technologií měničů přináší vynikající rozlišení, které dokáže zachytit nuance v hudbě, které by jinak mohly být přehlédnuty. Tohle je poslech přes sluchátka na zcela nové úrovni pohlcení a realismu.   Pod úhlem uložené uhlíkové membrány Přesně zkosené karbonové měniče Px8 snižují zkreslení, což vede k výraznému zlepšení čistoty zvuku. Ve spojení s plně optimalizovaným "motorovým systémem" měniče s přepracovaným magnetem, kmitací cívkou a prostorovým zvukem je výsledkem bezkonkurenční přesnost a realističnost.   DETAILNÍ INFORMACE O PX8 ZDE  

Třetí generace řady 700 od B&W
23.09.2022, 08:50

Studiový zvuk se vrací domů Řadu 700 definuje elegance a pohání výkon. Tato řada je vybavena technologiemi, které byly poprvé vyvinuty pro naši vlajkovou loď řadu 800 Diamond, a díky osmi modelům si můžete vybrat reproduktor, který bude vyhovovat každé domácnosti. Inspirováno nahrávacími studii, vytvořeno pro obývací pokoje: se sérií 700 se studiový zvuk vrací domů.   VŠE O NOVÝCH MODELECH NALEZNETE ZDE .    

Nové špičkové soundbary od Polk Audio
09.09.2022, 13:39

NOVÉ SOUNDBARY MAGNIFI AX / AX SR Vlajková loď mezi soundbary s Dolby Atmos a DTS:X s 10" bezdrátovým subwooferem   * Soustava jedenácti reproduktorů s měniči pro výškové kanály nabízí opravdový zvuk Dolby Atmos/DTS:X * Streamování hudby přes Wi-Fi (Chromecast, AirPlay 2, Spotify Connect) nebo Bluetooth * Vychutnejte si hluboké basy, které ucítíte díky 10" bezdrátovému subwooferu, který je součástí balení. * Zjednodušte své nastavení díky přepínání 4K HDMI s 3 vstupy a 1 výstupem s eARC   Vylepšete zvuk televizoru díky opravdovému prostorovému zvuku Atmos a DTS:X Vlajková loď společnosti Polk, soundbar a výkonný 10" bezdrátový subwoofer, oživí filmy, televizi, hudbu a hry skutečně pohlcujícím zvukem Dolby Atmos a DTS:X 3D díky soustavě jedenácti reproduktorů se vzhůru směřujícími reproduktory, která je optimalizována patentovanou technologií SDA. Streamujte své oblíbené skladby prostřednictvím Apple AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect a Bluetooth.   VÍCE O MAGNIFI MAX AX    VÍCE O MAGNIFI MAX AX SR (s bezdrátovými efektovými reproduktory)  

Ocenění EISA 2022 - 2023
17.08.2022, 12:02

Prestižní celosvětová asociace zkušených novinářů EISA udělila své ceny pro rok 2022-2023 a mnohé z hlavních kategorií vyhrály produkty z našeho portfolia!   DENON PMA-900HNE & DENON DCD-900NE Nejlepší stereofonní sestava roku!   "Denon PMA-900HNE je ideální volbou pro milovníky hudby, kteří budují cenově dostupný systém s širokou funkční výbavou a výkonným zvukem. Osvědčená firemní technologie Advanced High Current se stará o servis spolupracujícím reprosoustavám a – poprvé u integrovaného zesilovače Denon – bezdrátové streamování HEOS a aplikace rozšiřují nabídku připojení, která zahrnuje také Bluetooth a sluchátkový výstup. PMA-900HNE lze používat také s gramofonem nebo televizorem, přičemž druhý jmenovaný se dokáže naučit příkazy dálkového ovladače. Pokud si jej pořídíte se stejně cenově dostupným CD přehrávačem Denon DCD-900NE, získáte skvělý systém ve dvou šasi, který pokryje všechny možnosti."   DENON AVR-X1700H Nejlepší A/V receiver roku!   "Základní sedmikanálový AV receiver Denon AVR-X1700H s dekódováním Dolby Atmos a DTS:X si zaslouží status nejlepšího ve své třídě díky pokrokovým možnostem připojení, spolehlivé použitelnosti a samozřejmě zvukovému výkonu. Tento cenově dostupný receiver přistupuje k vícekanálovým mixům s chutí, zní energicky a dynamicky, zatímco trojice vstupů HDMI 2.1 s podporou pokročilých videoformátů z konzolí nové generace z něj činí vítaný doplněk herní sestavy. Přidejte integraci HEOS multiroom, Bluetooth/síťové streamování (včetně přehrávání souborů ve vysokém rozlišení) a kompatibilitu s hlasovými asistenty a AVR-X1700H se stane samotnou definicí hodnoty za peníze."   POLK MAGNIFI MINI AX Nejlepší kompaktní soundbar roku!   "Cílem kompaktního soundbaru je vytvořit poslechový zážitek, který je mnohem větší, než byste očekávali, a tento trik se systému MagniFi Mini AX od společnosti Polk daří s přehledem. Z jeho snadno umístitelné hlavní skříně o šířce 30 cm a diskrétního partnerského subwooferu vychází detailní zvukové pole s plným rozsahem a znatelným dosahem a umístěním efektů, které zajišťuje interní zpracování Stereo Dimensional Array (SDA) společnosti Polk. Stejně atraktivní je i každodenní provoz a konektivita - vstupy tohoto soundbaru sahají od HDMI eARC po Wi-Fi a Bluetooth a uživatelská nastavení zahrnují režim pro zvýšení čistoty dialogů z vyhrazeného středového kanálu. Pokud máte nedostatek místa, měl by být MagniFi Mini AX na prvním místě vašeho seznamu přání."   MARANTZ MODEL 40n Nejlepší chytrý zesilovač roku!   "Bohatá historie společnosti Marantz zahrnuje mnoho přelomových zesilovačů a model 40n na její dědictví dokonale navazuje. Ano, je nádherný na pohled ať už v černém nebo stříbrozlatém provedení, ale ještě přitažlivější je, jak spojuje étos značky zaměřený na výkon se závratnou škálou funkcí. Streamujte digitální hudbu přes platformu HEOS, připojte gramofon k MM Phono vstupu nebo připojte televizor přes HDMI ARC – model 40n si poradí s přehráváním analogové i digitální hudební sbírky stejně dobře jako s televizní a filmovou zábavou na nové úrovni. Každý, kdo hledá moderní integrovaný zesilovač s vynikajícím zvukem, možná právě objevil kýžený model."      

Nejnovější sluchátka od Bowers & Wilkins
29.06.2022, 14:00

  Na míru navržené 40mm měniče a 24bitová bezdrátová platforma Px7 S2 společně vytvářejí skutečně pohlcující poslechový zážitek, který vám umožní slyšet více z toho, co umělec chce, abyste slyšeli.     OBJEVTE KOUZLO BEZDRÁTU V KVALITĚ BOWERS & WILKINS

Nejlepší Dostupný CD Přehrávač
21.06.2022, 11:17

  Díky svému modernímu stylu a nejmuzikálnějšímu zvuku inspiruje CD60 posluchače k objevování nových detailů v jejich oblíbených CD.   V nádherném moderním designu s prvky odkazujícími na původní historické modely značky Marantz je nově uvedený CD přehrávač skvělým doplňkem zesilovačů MODEL 40n a MODEL 30. Objevte znovu výjimečné kouzlo své klasické sbírky kompaktních disků s CD60.   VÍCE O MARANTZ CD60 ZDE

Dostupné hi-fi má novou tvář
13.06.2022, 13:00

  Dostupné Hi-Fi má novou tvář! Jsou jí integrovaný zesilovač Denon PMA-900HNE, který posouvá standary dostupné třídy zase o kousek dále nejen poctivou konstrukcí, ale také výbavou, která reflektuje moderní potřeby - digitální vstupy a streamování s multiroom platformou HEOS jsou samozřejmostí.   Ideálním partnerem je čistý CD přehrávač DCD-900NE, který vás bezpečně provede vaší klasickou sbírkou kompaktních disků s nezaměnitelným zvukovým stylem značky Denon.    Více o PMA-900HNE >>  https://www.eurostar-ostrava.cz/pma-900hne   Více o DCD-900NE >>  https://www.eurostar-ostrava.cz/dcd-900ne      

Klasický Denon v novém
07.06.2022, 11:20

  Denon uvedl novou generaci svého klasického hi-fi zesilovače. Nový model je vybaven krom klasických audiofilských technologií pro dosažení špičkového zvuku také systémem HEOS pro možnost streamování a zařízení multiroom systémů.    Více o novém zesilovači najdete ZDE > DENON PMA-1700NE    

Dolby Atmos soundbar
26.04.2022, 10:35

Představujeme systém Dolby Atmos ukrytý v soundbaru.     Dolby Atmos přináší velkolepý, pohlcující 3D zvuk pro dokonalý zážitek z kina. Vychutnejte si bohaté basy, křišťálově čisté dialogy a obklopující zvuk. Díky dvěma vestavěným subwooferům, dvěma středotónovým měničům a výškovým reproduktorům si při přechodu na špičkový zvuk Denon vychutnáte úžasný zvuk filmů a televizních pořadů.   Denon DHT-S217 je vysoký 60 mm, takže jej lze umístit před televizor, aniž by blokoval jeho spodní okraj, nebo jej lze snadno namontovat.   Zažijte skvělý soundbar za skvělou cenu! Vše o Denon DHT-S217 zjistíte ZDE .

Skvělý set za skvělou cenu
19.04.2022, 16:12

Připravili jsme pro vás nový zvýhodněný set amerických reprosoustav Polk Audio - regálového modelu ES20 - a japonského všestranného CD receiveru Marantz Melody X. Skvělý zvuk za skvělou cenu!   Více o celé sestavě ZDE .

Zvětšte zvuk, zmenšete soundbar
22.03.2022, 15:55

Ultra kompaktní subwoofer k menším obrazovkám či do menších prostor, který spojuje unikátní velikost s plnohodnotnou reprodukcí formátu Dolby Atmos. Zažijte velký zvuk Polk Audio v úžasně malém balení.   Více na  https://www.eurostar-ostrava.cz/magnifi-mini-ax    

B&W PI7 za 6 990,-
15.03.2022, 15:16

True Wireless sluchátka aktuálně jen za 6 990,- u Datart a Alza.

Domácí subwoofer
09.03.2022, 09:47

Subwoofer Denon Home se bezdrátově připojuje k domácímu soundbaru Denon Home Sound Bar 550 nebo k jakémukoli domácímu bezdrátovému reproduktoru Denon a v elegantní kompaktní skříni dodává silné a detailní basy pro přehrávání hudby a filmů.   Díky vestavěnému systému HEOS lze nový subwoofer Denon Home bezdrátově spárovat se soundbarem Denon Home Sound Bar 550 a můžete k němu přidat i dvojici bezdrátových reproduktorů Denon Home a vytvořit tak skutečný prostorový zvuk 5.1, který oživí vase kino. Chcete-li vytvořit maximální výkon pro jednoreproduktorové nebo stereofonní systémy s vestavěným systémem HEOS, přidání subwooferu Denon Home zajistí bohatou basovou odezvu, kterou si dnešní nahrávky s vysokým rozlišením zaslouží. Nastavení výstupní úrovně, dolnopropustného filtru a fáze lze upravit v aplikaci HEOS a optimalizovat tak subwoofer pro náročnou akustiku místnosti.   VÍCE O DENON HOME SUB ZDE.  

Panoramatické kino
03.03.2022, 11:00

DOMÁCÍ KINO V KOMPAKTNÍM FORMÁTU   Elegantní Panorama 3 je navržena tak, abyste mohli co nejlépe využívat nejnovější technologie prostorového zvuku, a představuje univerzální řešení, které nabízí vynikající zvuk naplňující místnost při sledování filmů, televizních pořadů, her a poslechu vaší oblíbené hudby.   Panorama 3 nabízí skutečnou schopnost Dolby Atmos s reproduktory směřujícími vzhůru, které jsou optimalizovány tak, aby zajistily nejlepší možné pohlcení prostorovým zvukem. Štíhlé tělo soundbaru nabízí silné basy bez nutnosti použití externího subwooferu, takže veškerý kvalitní zvuk získáte pouze z jednoho komponentu.   Vše o nové Panorama 3 najdete ZDE .  

Nový MODEL 40n
15.02.2022, 16:03

ZAŽIJTE MARANTZ MODEL 40n ten nejlepší zvuk - ještě jednodušeji  ☑ Nejmuzikálnější zvuk z jakéhokoliv zdroje Kompletní nabídka analogových a digitálních vstupů a vestavěný streaming a HDMI umožňují příjemný a snadný poslech bez ohledu na zdroj.   ☑ Streamujte miliony písniček ve vysokém rozlišení Streamujte ze služeb Spotify, Amazon Music HD, Tidal a dalších nebo si užívejte vlastní knihovny hudebních souborů. Spolupracuje s Alexou, Googlem a Siri.   ☑ Hi-Fi pro celou domácnost Vytvořte si hudební zážitek ve více místnostech pomocí modelu MODEL 40n jako hudebního centra vaší domácnosti.   ☑ HDMI vstup přidává AV konektivitu HDMI ARC (Audio Return Channel) dodává tomuto stereofonnímu zesilovači neobyčejnou flexibilitu tím, že umožňuje přehrávání televizního zvuku přes stereofonní systém.   Více o Marantz MODEL 40n -  https://www.eurostar-ostrava.cz/model-40n    

Uzavření servisu Dobřejovice
24.11.2021, 12:23

!!! S ohledem na aktuální vývoj pandemické situace v ČR je servis pro veřejnost uzavřen od 24.11. 2021 až do odvolání !!! Informujte se prosím na telefonickém nebo e-mailovém kontaktu ZDE na možnost předání vašich výrobků.

8K AVR od Denon
22.10.2021, 14:37

  Nepřekonatelná výbava a nekonečně muzikální zvuk   Více než 100 let tradice značky Denon přináší nepřekonatelné zvukové ladění a aktualizovanou výbavu nových A/V receiverů   Objevte nové modely:   AVC-S660H AVR-S660H AVR-S760H AVR-X1700H AVR-X1700H DAB

Nový Zeppelin
14.10.2021, 11:10

  Krásný design se snoubí s nejlepším zvukem ve své třídě.   Zeppelin, bezdrátový chytrý reproduktor přepracovaný pro věk streamování. Jeho elegantní tvar kombinuje stereofonní zvuk s vysokým rozlišením s rozsáhlou nabídkou chytrých, připojených funkcí a služeb.   Objevte ZEPPELIN

Update HOME U26
01.10.2021, 12:30

  Dnes Denon oznámil aktualizaci firmwaru, která konečně přináší podporu vestavěného hlasového asistenta Amazon Alexa do celé řady Home (což se prozatím netýká uživatelů z České republiky) a také přináší možnost bezdrátového prostorového zvuku 5.1 do modelu Denon Home Soundbar 550.   Majitelé soundbaru nyní mohou spárovat a používat zařízení Denon Home 150, 250 nebo 350 jako zadní bezdrátové reproduktory pro plně pohlcující filmový zážitek. Kromě toho se soundbar Denon Home Soundbar 550 dočkal vylepšení DSP (digitálního signálového procesoru), což má za následek zlepšení basové odezvy.   Celá řada prémiových bezdrátových reproduktorů Denon Home - Denon Home 150, 250, 350 a Denon Home Sound Bar 550 - bude těžit z toho, že jejich reproduktory mají vestavěnou Alexu, takže pro práci s hlasovým asistentem Amazonu již není nutné používat samostatné zařízení s podporou Alexy.   Pro použití hlasového ovládání na produktech Denon Home stačí majitelům kompatibilních zařízení povolit vestavěné mikrofony pomocí aplikace HEOS a poté propojit reproduktor se svým účtem Alexa. To, že je mikrofon aktivován, poznáte snadno podle toho, že se rozsvítí přední světelný proužek, který byl dříve nepoužívaný.   Po zapnutí lze Alexu požádat o přehrávání hudby, zpráv, zjištění předpovědi počasí, ovládání zařízení chytré domácnosti a mnoho dalšího. Pro naprosté soukromí mohou mikrofony ve všech reproduktorech Denon Home zůstat vypnuté a nezapnuté, pokud se uživatelé výslovně nerozhodnou tuto funkci zapnout.   Kromě Alexy a nové kontrolky aktivity se po aktualizaci firmwaru aktivují dvě nová kapacitní dotyková tlačítka na horním panelu reproduktorů Denon Home. Ta slouží k ovládání systému Alexa dvěma různými způsoby. Jedno tlačítko ztlumí mikrofon, zatímco druhé umožňuje majitelům nastavit Alexu tak, aby aktivně naslouchala příkazům.   Když je Alexa nastavena na aktivní naslouchání, uživatelům stačí použít budící slovo "Alexa" a poté vydat příkaz. Při ztlumení mikrofonu se přední světelný proužek na reproduktoru krátce rozsvítí červeně, což signalizuje, že je mikrofon vypnutý, zatímco dotykové tlačítko zůstane červené, dokud se mikrofon neztlumí.   Díky podpoře 3D zvukových formátů Dolby Atmos a DTS:X, kterou reproduktor Denon Home Soundbar 550 nabízí, mohou nyní fanoušci domácího kina s reproduktorem Denon Home Soundbar 550 bezdrátově připojit dvojici reproduktorů Denon Home a použít je jako zadní prostorové kanály pro vytvoření pohlcujícího zážitku z domácího kina. Pro větší místnosti a ještě působivější basy mohou uživatelé spárovat také subwoofer Denon DSW-1H a vytvořit tak kompletní prostorovou sestavu 5.1.   Ať už zvolíte jakoukoli možnost, filtrování zvuku automaticky zajistí nejlepší možný zvuk přesměrováním nižších frekvencí do subwooferu, aby se soundbar mohl soustředit na větší čistotu a přesnost. Nastavení kterékoli z těchto konfigurací probíhá prostřednictvím nové aplikace HEOS. Noví uživatelé i stávající majitelé jakýchkoli vestavěných produktů HEOS si všimnou nového rozhraní, které ještě více usnadňuje navigaci a ovládání.   S novým firmwarem získává soundbar Denon Home Soundbar 550 upgrade DSP zabudovaného v soundbaru. Inženýři společnosti Denon zlepšili výkon soundbaru, takže nyní nabízí přesnější, rychlejší a kontrolovanější odezvu basů při poslechu hudby a sledování filmů.   Aktualizujte si svá zařízení Denon HOME a HEOS HS2 právě teď.   VÍCE O PRODUKTECH DENON HOME

ZÁRUKA 5 LET
24.09.2021, 12:13

Víte, že stačí registrovat svůj nově zakoupený výrobek značky Marantz (viz  https://www.eurostar-ostrava.cz/marantz  *) a získáte plnou 5letou záruku?   Více  https://www.marantz.com/cs-cz/5ywarranty     * týká se modelů SR7013, SR7015, SR8012, SR8015, MM7025, MM7055, MM8077, AV7705, AV7706, AV8805, SA-10S1, SA-12SE, SACD30, SA KI RUBY, PM7000N, PM8006, PM-10, PM-12SE, PM KI RUBY, MODEL30, ND8006

B&W 800 D4
08.09.2021, 12:08

Nejedná se jen o další řadu reproduktorů. Každá nová generace řady 800 Diamond je pro Bowers & Wilkins přelomovou událostí. Je to naše měřítko, naše ikona; nejpokročilejší řada reproduktorů, které umíme vyrobit. Řada 800 Diamond je pro nás vším, co umíme, a vším, čím jsme.   VÍCE NA  https://www.eurostar-ostrava.cz/800-d4    

POLK MONITOR XT
08.09.2021, 12:03

Silný Zvuk s Vysokým Rozlišením Reproduktory řady Monitor XT maximalizují váš požitek z hudby, filmů, televize a her díky výkonnému zvuku s vysokým rozlišením, křišťálově čistými výškami a hlubokými nenásilnými basy. Monitor XT s certifikací Hi-Res, kompatibilní s Dolby Atmos a DTS:X a v moderním, cenově dostupném provedení naplňuje slib společnosti Polk o skvělém zvuku pro všechny.   VÍCE NA  https://www.eurostar-ostrava.cz/monitor-xt     Polk MXT Floor Standing Speakers Product Overview_v4

CENY EISA 2021-2022
08.09.2021, 12:00

Dvojice přístrojů MARANTZ MODEL 30 & SACD 30n získala prestižní mezinárodní ocenění asociace EISA pro nejlepší stereo systém na světě.   "Řada Marantz 30 má nový vzhled ovlivněný designem dřívějších klasických firemních modelů, který konstruktéři umně kombinují s aktuálními schopnostmi uvnitř. Zesilovač Model 30 a odpovídající SACD přehrávač 30n jsou esy v rukávu: zesilovač hraje jednoduše a soustředí se na nejčistší možný zvuk v analogovém módu, zatímco SACD/CD/síťový přehrávač zve celou plejádu hudebních formátu – od disků po streamy – na jeden velký večírek. „Moderní hudební luxus“ – tak popisuje Marantz tento tandem a díky synergii bohatého, silného zvuku, funkcí a obdivuhodné kvality provedení tento stereo systém marketingový příslib naplňuje."   VÍCE NA  https://www.eurostar-ostrava.cz/zesilovace  A  https://www.eurostar-ostrava.cz/cd-a-sacd-prehravace    

TRUE WIRELESS OD B&W
08.09.2021, 11:56

Skutečně bezdrátová sluchátka do uší 24bitové bezdrátové provedení True Wireless s technologií Qualcomm aptX™ Adaptive Duální hybridní měniče s individuálními zesilovači Adaptivní potlačení šumu Šest mikrofonů pro dokonalý zvuk a kvalitu hovorů Chytré nabíjecí pouzdro s přenosem zvuku Rychlé bezdrátové nabíjení   VÍCE NA  https://www.eurostar-ostrava.cz/pi7-true-wireless  

01.04.2021
31.03.2021, 21:22

Nově se v naší nabídce objevuje legendární japonská značka Marantz. Skvělé zesilovače a špičkové SACD přehrávače doplňují kompletní portfolio zesilovačů a procesorů pro domácí kino.   CELÝ KATALOG JE K NALEZENÍ ZDE.  

1.2.2021
01.02.2021, 09:54

Legendární sluchátka KOSS THE PLUG tentokrát v provedení Wireless. Špičkový zvuk, příjemné pěnové náušníky dokonale izolující okolní hluk a spojení Bluetooth® verze 4.2 - to jsou jistoty kvalitních sluchátek nejen pro denní nošení.    

30.1.2021
30.01.2021, 23:35

Rozšíření modelové řady DENON HOME o nový zvukový projektor - HOME SOUND BAR 550. Podpora hudebních služeb : Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer a mnoho dalších přes Wi-Fi, AirPlay 2 nebo Bluetooth připojení. Snadné ovládání - přiblížení ruky k hornímu panelu, který se rosvítí.    Veškeré informace naleznete ZDE :

26.1.2021
26.01.2021, 19:42

Specializovaná firma Vogel přichází na trh s novým stojanem určeným pouze pro aktivní reproduktor Bowers & Wilkins Formation Flex. Kovový stojan vysoký 815 mm , černé barvy, dokonale ustaví Váš reproduktor FLEX pro ideální poslech.   Více informací naleznete ZDE.

25.1.2021
26.01.2021, 18:33

Německá firma InAkustik přichází na trh s novou nejvyšší třídou napájecích kabelů - model AC-4004 AIR a AC-1204 AIR. Tyto kabely jsou vyráběny ručně v Německu.   Více informací o produktech naleznete ZDE.      

28.12.2020
28.12.2020, 23:09

U příležitosti 110. výročí založení značky Denon, přichází tato renomovaná firma na náš trh s výroční stříbrno-grafitovou edicí :   Stereo zesilovač PMA-A110 - hifistický vyladěný a designově klasický přístroj je dokonalou volbou pro posluchače 2-kanálového sterea. SACD přehrávač DCD-A110 - vysoce přesné čtení a dokonalé zpracování dat - to je vyladěný špičkový CD přehrávač. MC gramofonovou vložku DL-A110 - naprosto dokonalý přenos zvuku z vinylové desky - nedílná součást špičkového gramofónu. AV zesilovač AVC-A110 - zvukově i obrazově špičkově vybavený zesilovač pro domácí kino - 13.2 kanálovů a 160 W na kanál.        

21.12.2020
21.12.2020, 11:31

Firma KOSS závěrem roku představila na našem trhu nové 3 modely bezdrátových sluchátek a to model :   TWS 150i - True Wireless provedením   KOSS BT 330i - pohodlná sluchátka s hlavovým mostem, Kvalitní provedení a vybrané materiály - dokonalý poslech hudby.     KOSS BT 740i QZ - bezdrátová sluchátka s mikrofónem KOSS BT/740iQZ , špičkový zvuk, precizní zpracování, kvalitní materiály a ergonomický design, polstrované náušníky a pohodlný nastavitelný hlavový most. Připojení přes bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0  

20.12.2020
21.12.2020, 10:55

Firma Bowers & Wilkins v závěru roku přichází s vylepšenou modelovounové řadou 600 S2 Anniversary Edition - hlavní rozdíly jsou vylepšená výhybka ( použité špičkové kondenzátory ), vysokotónový reproduktor a hlavně změna designu - rozšíření o nabídku barevného provedení " ořech ".   Více informací o produktu naleznete ZDE.  

9.11.2020
09.11.2020, 14:04

Prestižní magazín WHAT HI-FI ocenil výrobkem roku 2020 v kategorii zesilovač pro domácí kino novinku firmy DENON model AVC X 3700H.   Více informací o produktu naleznete ZDE :  

7.11.2020
07.11.2020, 22:19

Značka ROTEL představila nový model AV předzesilovače RSP 1576 MK II - podpora 7.1.4 Dolby Atmos a DTS: X . Jednoduchá obsluha, přesto špičkové zpracování zvuku i obrazu. Více informací naleznete ZDE :     .

23.10.2020
23.10.2020, 10:14

Firma Bowers & Wilkins přichází na trh s inavací úspěšných sluchátek PX 7 - nový model má označení PX7 Carbon Edition - jedná se opět o bezdrátová sluchátka s hlavovým mostem, vylepšenými špičkovými měniči a kvalitními materiály použitých pro hlavový most.     .

22.10.2020
22.10.2020, 15:43

Značka POLK přichází na trh s dvojicí nových setů pro lepší ozvučení vašeho televizoru.  Jedná se o medel Signa S3 ( soundbar + bezdrátový subwoofer ) za cenu 7.790,-kč a model MagniFi 2 ( soundbar + bezdrátový subwoofer ) za cenu 13.990,-kč.      

21.10.2020
20.10.2020, 15:23

Novinka od firmy ROTEL - vyladěný Hi-Fi integrovaný stereo zesilovač A11 Tribute a  CD přehrávač  CD11 Tribute.     Více informací o přístroji A 11 Tribute naleznete zde :     Více informací o přístroji CD 11 Tribute naleznete zde :   .

20.10.2020
20.10.2020, 13:59

Od 20.10.2020  z důvodu pandemie Covid-19 bude do odvolání uzavřena provozovna servisu pro osobní příjem a výdej servisních oprav ( příjem a výdej oprav pouze prostřednictvím přepravních firem ). Za případné problémy se pmlouváme.   Více o servisu Dobřejovice naleznete zde :

15.10.2020
15.10.2020, 16:45

DENON DHT S416 - špičkový zvukový projektor s bezdrátovým subwooferem a streamováním hudby přes Google Chromecast. Pro rychlou instalaci stačí připojit televizi pomocí HDMI ARC a můžete si začít užívat neskutečně kvalitní zvuk.  

12.10.2020
15.10.2020, 16:10

Další hifistický kouse na našem trhu - firma ROTEL ( MICHI ) rozšiřuje svojí nabídku o dva modely stereofonního integrovaného zesilovače a to model X 3 a X 5.       .

11.10.2020
15.10.2020, 15:35

Firma KOSS přichází na trh s novými modely sluchátek pro  multimedia . Modely CS 295 USB a CS 300 USB - komunikační sluchátka s USB konektorem - Ideální pro telekonference, hlasem ovládané programy a počítačové hry.       .

6.10.2020
07.10.2020, 11:21

Nové modely značky DUNE HD :  -   SMARTBOX 4K   -  2.790,-kč s DPH - link :  https://www.eurostar-ostrava.cz/smartbox-4k -   REALBOX 4K   -  5.590,-kč s DPH - link :  https://www.eurostar-ostrava.cz/realbox-4k -   PRO 4K II   -  8.890,-kč s DPH - link :  https://www.eurostar-ostrava.cz/pro-4k-ii   Řada kompaktních síťových multimediálních přehrávačů poslední generace. Podporuje nejnovější video standardy.

21.8.2020
20.08.2020, 14:36

Společnost Defunc přichází na náš trh s novými modely sluchátek True Wireless. Dlouho očekávaný model True Gaming vyloudí prostorový zvuk pro dokonalý herní zážitek. Všechny novinky jsou k dostání na našem trhu.     Více informací - TRUE GO SLIM - zde     Více informací - TRUE GAMING - zde.     Více informací - TRUE PLUS - zde.

20.8.2020
20.08.2020, 11:51

Vyhlášení cen pro nejlepší produkty za rok 2020 - 2021. Značky, které na českém trhu zastupuje firma EUROSTAR Ostrava s.r.o. získaly 3 nejvyšší presižní ocenění EISA.   V kategorii " Domácí kino " 1. cenu za nejlepší AV zesilovač domácího kina získala novinka značky DENON - model AVC X 4700H. Více informací o tomto produktu naleznete ZDE.     V prestižní kategorii Hi-Fi - High End PRE / POWER AMPLIFIER - 1. místo vybojovaly přístrroje MICHI P5 / S5 ( dceřina značka firmy ROTEL ). Co provází značku MICHI - mimořádný smysl pro zcela přirozený zvuk – no prostě high-end jak má být. Více informací o tomto produktu naleznete ZDE.         V kategorii " Sluchátka " EISA byla přidělena výrobku značky Bowers & Wilkins - model PX5. Stylový model zaujme efektní povrchovou úpravou kombinující uhlíková vlákna, hliník, tkaninu a hlavně špičková kvalita zvuku. Na výběr máme kabelové i bezdrátové připojení. Více informací o tomto produktu naleznete ZDE.

19.8.2020
19.08.2020, 12:54

Značka InAkustik přicházi na trh s novým typem optického HDMI kabelu - HDMI OPTO 8K - specifikace HDMI 2.1, rychlost přenosu dat až 48 Gbps . Veškeré informace a ceny získáte ZDE.  

31.7.2020
31.07.2020, 10:40

Nové modely AV zesilovačů značky DENON podstatně rozšířujou nabídku tohoto segmentu.        

30.7.2020
30.07.2020, 14:51

Značka DENON přichází na trh s novým ( vylepšeným ) stereo zesilovačem obsahujícím  CD mechaniku, DAB tuner, síťové připojení a funkce. RCD N 11 DAB ( také označován jako CEOL N 11 DAB ) přístroj s neomezenými zvukovými možnostmi. Na tomto mini systému můžete poslouchat své oblíbené CD, streamovat seznamy skladeb ze služeb jako Spotify, Deezer Premium nebo Tidal, pomocí funkce HEOS Built-in vytvořit multizónové ozvučení, streamovat hudbu přes Bluetooth® nebo pomocí připojení k domácí síti. Užívat si můžete také internetová rádia a streamování z Apple zařízení pomocí AirPlay2.   Ještě více o přístroji se dovíte zde.      

29.7.2020
29.07.2020, 11:37

Firma DENON přichází na náš trh z novou modelouvou řadou AV receiverů - AVR X2700H , AVR X2700H DAB a AVR S960H. Plná podpora 8K/60Hz, 8K Ultra HD, podpora formátů Dolby a DTS.      

28.7.2020
28.07.2020, 11:21

Značka KOSS přichází s novým modelem bezdrátových lehkých sluchátek s hlavovým mostem - KPH 7 Wireless. Moderní design, velké molitany, rychlá bezdrátová technologie Bluetooth 5.0, nově vyvinuté měniče a baterie s dlouhou kapacitou. Vše o produktu naleznete zde.      

30.6.2020
30.06.2020, 09:07

Představujeme kompletní nabídku signálových , repro a anténních kabelů, konektorů a audio-video přístušenství. Od roku 1977 se tato německá firma postupně dostala na přední příčky ve výrobě a hlavně inovaci Hi-Fi, audio, video a multimediálních doplňků.   Odkaz na stránku ZDE.  

29.6.2020
29.06.2020, 17:00

Doplnění modelové řady 700 o luxusní designové modely 702 S2 a 705 S2 s označením SIGNATURE. Hlavním rysem reprosoustav je povrchová úprava, ta je opravdu špičková – žádný pár reproduktorů nemá stejnou „kresbu“ tzn. každý pár je unikát.  Po technické stránce jsou tyto reprosoustavy vylepšeny tak, že mají jinak " naladěné " výhybky, než klasické modely 702 S2 a 705 S2 – tedy, můžeme říci, že zvukový charakter je odlišný.    

26.6.2020
29.06.2020, 14:24

25.6.2020 vychází nová aktualizace " FIRMWARE HEOS U24 " platformy HEOS.  Mimo několika vylepšení, došlo k přidání  2 funkcí určených k reproduktorům DENON HOME .   -   nové funkce pro dotykové tlačítka na vrchním panelu (viz odkaz 1  níže ) -   úprava ekvalizace zaměřená na basy respektující umístění reproduktoru v místnosti (viz odkaz 2 níže – funkce Placement EQ )   1.   2.  

19.5.2020
19.05.2020, 10:02

  Značka KOSS přichází na trh s legendárními sluchátky KSC 35 tentokrát v provedení Wireless. Použitý měnič je dosti podobný s měničem Porta Pro a uchycení za ucho dobře drží sluchátka i při sportovní aktivitě.  

18.5.2020
18.05.2020, 12:07

Defunc - nová značka v naši nabídce, pro ty, kterí poslouchají hudbu - prémiová bezdrátová sluchátka. De sign & Func tion = Defunc    

13.5.2020
13.05.2020, 15:34

CLASSE - opět v nabídce.   Profesionálové, hudebníci, recenzenti, audiofilové i běžní hudební labužníci důvěřují přístrojům značky Classé . Tato značka má od svého začátku ve vínku symbol pravdivého zdroje zvuku a čistého detailu.      

12.5.2020
12.05.2020, 11:57

AKCE -  PO DOBU 60 DNÍ OTESTUJTE DOMA JEDEN Z PŘÍSTROJŮ DENON HOME.       Od  18. května do 31. července 2020 můžete využít tuto nabídku u vybraných autorizovaných prodejců značky DENON ( seznam níže ).               Kupte nyní a otestujte jeden z reproduktorů Denon home u Vás doma. Na rozhodnutí, zda si jej necháte, budete mít pak 60 dnů. Po tuto dobu můžete plně prověřit jeho pokročilé funkce, čistý design, kvalitní zpracování, čistý zvuk a také jak snadná je jeho instalace a obsluha. Překvapí Vás nejen silný a pevný zvuk při vyšší hlasitosti ale i tichý poslech, který dokáže navodit příjemnou atmosféru.                    TAKŽE, PRO KTERÝ SE ROZHODNETE ?   NABÍZÍME MOŽNOST OTESTOVAT REPRODUKTOR DENON HOME U VÁS DOMA PO DOBU 60 DNÍ    Pokud máte jakýkoliv otázky nebo pochybnosti, můžete se kdykoliv obrátit na naše specialisty, kteří Vám je pomohou vyřešit. Pokud se Vám nový reproduktor nebude líbit, můžete nám jej vrátit a my Vám vrátíme peníze.     PRAVIDLA - JAK TO FUNGUJE ? Tato akční nabídka platí od 18. května do 31. července 2020 a lze jí uplatnit u našich vybraných autorizovaných prodejců, kteří se této akce účastní viz níže odkaz na jejich seznam. Pokud Vás náš produkt nepřesvědčí, můžete jej vrátit do stejného obchodu, kde jste jej pořídili. Berte prosím v potaz, že v takovém případě nekryjeme vaše náklady spojené ze zasíláním zboží k prodejci. Jediná dodatečné podmínka pro splnění možnosti vrácení zboží v této prodloužené lhůtě, je vyplnění našeho dokumentu pro vrácení s uvedenou informací, co přesně Vás na našem produktu nepřesvědčilo, že jej vracíte. Rádi bychom naše produkty i nadále pro naše zákazníky vylepšovali a tyto informace od Vás nám v tom mohou pomoci. Uchovejte si prosím originální obal pro případné vracení zboží - je to podmínka vrácení. Vrácení kupní částky probíhá v místě nákupu po překontrolování funkčnosti produktu, stavu původního obalu a jeho kompletního příslušenství. Každý z prodejců může mít svá vlastní pravidla pro vracení zboží ve své provozovně, za které Denon ani jeho distributor v České republice nemůže převzít odpovědnost. Všechny právní náležitosti související s touto akcí jsou popsány v Pravidlech propagační akce. Zapojením se do této akce vyjadřujete souhlas s těmito Pravidly.                                                     

6.2.2020
06.02.2020, 15:11

Nastal na Vašem přístroji DENON problém s naladěním internetových stanic. Servisní podpora Vás navede, jak problém odstranit, jedná se o starší přístroje, které mají připojení na internet a nedisponují funkcí HEOS.    

18.1.2020
17.01.2020, 10:37

Firma DENON přichází s kompletně novou modelovou řadou HOME - bezdrátové reprosoustavy s ověřenou funkcí HEOS. Kvalitní zvuk, jednoduché nastavení i obsluha, klasický nevtíravý design - prostě DENON HOME nejen do Vašeho domu. Přístroje budeme prezentovat na výstavě Audio Video Show Praha 2020.  

17.1.2020
17.01.2020, 10:29

Hlavně  " Hifisty " potěšila společnost ROTEL svou novou modelovou řadou označenou logem MICHI. V první fázi se jedná o stereo předzesilovač, 2 a 1 kanálový koncový stupeň. Poctivý výkon konců zaručuje dokonalý poslech i u velkých  reprosoustav. Sestavu přístrojů MICHI budeme prezentovat na výstavě Audio Video Show Praha 2020.  

16.1.2020B
16.01.2020, 16:28

Přiblížil se termín konání výstavy Audio Video Show 2020 - opět na stejném místě Praha hotel Don Giovanni - v termínu 28. - 29.2.2020 od 10:00 do 18:00. Těšíme se na vaši návštěvu výstavy a našich výstavních prostor, o kterých Vás budeme postupně informovat ( na Facebooku bude aktuální info ).  

Chci odebírat newsletter
04.07.2023, 10:37

Vážení přátelé, pokud si přejete být pravidelně informování o nových produktech, výstavách či jiných reklamních a infromačních sdělení o produktech námi zastupovaných značek, registrujte se k odběru našeho newsletteru a my Vám budeme pravidelně zasílat aktuální infromace.Registrace zde Pokud se rozhodnete Váš účet odběratele newsletteru deaktivovat učiníte tak jednoduchým znovuvložením Vašeho emailu v registračním formuláři.    

Zásady ochrany osobních údajů
04.07.2023, 10:37

Zásady zpracování osobních údajů I. Úvodní ustanovení 1. Tyto Zásady jsou zpracovány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (GDPR). Cílem těchto Zásad je poskytnout Účastníkům základní informace ohledně zpracování osobních údajů. 2. Pro potřeby těchto Zásad se rozumí: a) Provozovatelem: Eurostar Ostrava, spol s r.o., identifikační číslo 46578072, se sídlem Ostrava - Poruba, Dělnická 382/32, PSČ 708 00, e-mail: info@eurostar-ostrava.cz b) Účastníkem: fyzická nebo právnická osoba, která vyplní a odešle Provozovateli registrační a/nebo objednávkový a/nebo kontaktní formulář z webu; a c) Osobními údaji: jméno a příjmení, případně název firmy, adresa bydliště, případně sídlo firmy, doručovací adresa, emailová adresa, telefonní číslo, identifikační číslo podnikající fyzické osoby či právnické osoby a daňové identifikační číslo podnikající fyzické či právnické osoby. Provozovatel jakožto správce Osobních údajů tímto informuje o způsobu a rozsahu zpracování Osobních údajů, včetně rozsahu práv Účastníka souvisejících se zpracováním Osobních údajů. 3. Provozovatel, Eurostar Ostrava, spol s r.o., je dovozcem audiovizuální techniky a za tímto účelem provozuje web https://www.eurostar-ostrava.cz/, jehož součástí je i eshop. V rámci této služby jsou Provozovatelem zpracovávány Osobní údaje: a) v rozsahu v jakém byly poskytnuty v souvislosti s případnou objednávkou produktů a/nebo služeb Provozovatele, resp. v rámci jednání o uzavření smlouvy s Provozovatelem, jakož i v souvislosti s uzavřenou smlouvou; a b) za účelem/účely uvedenými níže. Provozovatel dále zpracovává Osobní údaje Účastníků také v souvislosti s marketingem Provozovatele. 4. Provozovatel je správcem Osobních údajů. Osobní údaje jsou dále zpracovávány účetní firmou správce a poskytovateli balíkových přepravních služeb. II. Účel zpracování Osobních údajů 1. Provozovatel zpracovává Osobní údaje pro následující účely: a) zajištění uzavření a následného plnění smluvního závazku mezi Provozovatelem a Účastníkem (čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR). Z takového vztahu vyplývají další zákonné povinnosti a Provozovatel tak musí zpracovávat Osobní údaje i za tímto účelem (čl. 6 odst. 1 písm. c) GDPR); b) k marketingovým účelům, aby Provozovatel co nejlépe přizpůsobil nabídku svých produktů a služeb a obchodní sdělení ohledně nich Účastníkovým potřebám, pro tento účel zpracování správce získává Účastníkův jednoznačný souhlas (čl. 6 odst. 1 písm. a) GDPR; c) k ochraně svých oprávněných zájmů (čl. 6 odst. 1 písm. f) GDPR), kterým je řádné a včasné plnění dohodnutého smluvního závazku mezi Provozovatelem a Účastníkem, plnění zákonných povinností, které Provozovateli ze smluvního vztahu mezi ním a Účastníkem vyplývají, ochrana reputace Provozovatele jako správce webu a ochrana majetkových zájmů Provozovatele pro případné soudní spory. III. Ochrana Osobních údajů a informace o zpracování. 1. Na Účastníky, se vztahuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a další příslušné právní předpisy. 2. Účastník bere na vědomí, že odesláním vyplněného registračního a/nebo objednávkového formuláře započne zpracovávání Osobních údajů Provozovatelem. 3. Pokud Účastník neposkytne své Osobní údaje, není možné uzavřít smlouvu s Provozovatelem a/nebo mu poskytnout služby z ní vyplývající. Osobní údaje jsou v této souvislosti nezbytné pro poskytnutí konkrétní služby či produktu Provozovatele. 4. Poskytování Osobních údajů Provozovateli je obecně smluvní a zákonný požadavek. Ohledně poskytování Osobních údajů pro marketingové účely, což nepředstavuje plnění smluvní a zákonné povinnosti správce, je od Účastníka vyžadován souhlas. Pokud Účastník neudělí Provozovateli souhlas ke zpracování Osobních údajů k marketingovým účelům, neznamená to, že by Provozovatel v důsledku toho odmítnul poskytovat své služby. 5. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi Provozovatelem a Účastníkem, a to za účelem uzavření smlouvy, jakož i po dobu trvání smluvního vztahu či po dobu stanovenou v souhlasu. 6. V případě uzavření smlouvy dle Obchodních podmínek Provozovatele budou Osobní údaje zpracovávány a uchovávány po dobu následujících 36 měsíců pro případ vzniku sporu týkajícího se vztahu mezi Provozovatelem a Účastníkem, a to za účelem ochrany oprávněných zájmů Provozovatele. 7. Za účelem plnění zákonné povinnosti archivace účetních dokladů na základě zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů budou Osobní údaje (kromě e-mailové adresy a telefonního čísla) dále zpracovávány a uchovávány po dobu 5 let počínaje rokem následujícím po roce, v němž došlo k uzavření smlouvy mezi Provozovatelem a Účastníkem. 8. Po uplynutí lhůty uvedené v článku III. odst. 5, odst. 6 a odst. 7 Provozovatel Osobní údaje zlikviduje. 9. Účastník je povinen Provozovateli poskytnout pouze pravdivé a přesné Osobní údaje. 10. Provozovatel vynaloží maximální úsilí, aby nedošlo k neoprávněnému zpracování Osobních údajů. 11. Osobní údaje Účastníků jsou předávány třetím osobám, a to účetnímu Správce, a pokud aplikovatelné, pak přepravním společnostem. Osobní údaje Účastníků nejsou předávány do žádné třetí země ani mezinárodní organizaci. 12. Osobní údaje jsou a budou zpracovávány v elektronické podobě neautomatizovaným způsobem. 13. Účastník bere na vědomí, že může docházet k ukládání cookies společnosti [Google LLC] na jeho zařízení. IV. Práva Účastníka související se zpracováváním 1. Účastník má právo svůj souhlas (v případech, kde zpracování Osobních údajů probíhá na základě souhlasu) se zpracováním poskytnutých Osobních údajů kdykoliv odvolat. Odvolání souhlasu se zpracováním Osobních údajů však není možné v rozsahu a pro účely plnění zákonné povinnosti Provozovatelem. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování založená na souhlasu uděleném před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování Osobních údajů, které správce zpracovává na základě jiného právního základu, než je souhlas (tj. zejména je-li zpracování nezbytné pro splnění smlouvy, právní povinnosti či z jiných důvodů uvedených v platných právních předpisech). Odvolat souhlas lze vyplněním a zasláním odvolání na adresu sídla Provozovatele nebo pomocí odkazu v e-mailové komunikaci. 2. Účastník má dále právo: a. Být informován o zpracování svých Osobních údajů i. Účastník je oprávněn od Provozovatele požadovat informace, zda jsou Osobní údaje zpracovávány či nikoli. Pokud jsou Osobní údaje zpracovávány, má Účastník právo od Provozovatele požadovat informace zejména o totožnosti a kontaktních údajích Provozovatele, jeho zástupci a případně pověřenci pro ochranu osobních údajů, o účelech zpracování, o kategoriích dotčených Osobních údajů, o příjemcích nebo kategoriích příjemců Osobních údajů, o oprávněných zájmech Provozovatele, o výčtu práv Účastníka, o možnosti obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, o zdroji zpracovávaných Osobních údajů a o automatizovaném rozhodování a profilování. ii. Pokud Provozovatel hodlá dále Osobní údaje Účastníka zpracovávat pro jiný účel, než pro který byly získány, poskytne Účastníkovi ještě před uvedeným dalším zpracováním informace o tomto jiném účelu a další příslušné informace. b. Požadovat od Provozovatele přístup k jeho Osobním údajům Účastník je od Provozovatele oprávněn požadovat informaci, zda jsou jeho/její Osobní údaje zpracovávány či nikoliv a pokud ano, má přístup k informacím o účelech zpracování, kategoriích dotčených Osobních údajů, příjemcích nebo kategoriích příjemců, dobu uchovávání Osobních údajů, informace o Účastníkových právech (práva požadovat od Provozovatele opravu nebo výmaz, omezení zpracování, vznést námitku proti tomuto zpracování), o právu podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů, informace o zdroji Osobních údajů, informace o tom, zda dochází k automatizovanému rozhodování a profilování a informace týkající se použitého postupu, jakož i významu a předpokládaných důsledků takového zpracování pro Účastníka, informace a záruky v případě předávání Osobních údajů do třetí země nebo mezinárodní organizace. Účastník má právo na poskytnutí kopií zpracovávaných Osobních údajů. Právem získat tuto kopii však nesmějí být nepříznivě dotčena práva a svobody jiných osob. c. Na opravu poskytnutých Osobních údajů i. Pokud došlo na straně Účastníka například ke změně bydliště, telefonního čísla nebo jine skutečnosti, kterou lze považovat za Osobní údaj, má Účastník právo od správce požadovat opravu zpracovávaných Osobních údajů. Navíc má Účastník právo na doplnění neúplných Osobních údajů, a to i poskytnutím dodatečného prohlášení. d. Na výmaz poskytnutých Osobních údajů i. V určitých stanovených případech má Účastník právo požadovat, aby Provozovatel Osobní údaje Účastníka vymazal. Mezi takové případy patří například, že zpracovávané údaje nejsou pro výše zmíněné účely nadále potřebné. Provozovatel Osobní údaje maže po uplynutí doby nezbytnosti automaticky, Účastník se však může na něj se svou žádostí kdykoliv obrátit. Žádost Účastníka pak podléhá individuálnímu posouzení (i přes právo Účastníka na výmaz může mít správce povinnost či oprávněný zájem si Osobní údaje Účastníka ponechat) a o jejím vyřízení bude Účastník detailně informován. e. Na omezení zpracování Osobních údajů i. Provozovatel zpracovává Osobní údaje Účastníka pouze v nezbytně nutném rozsahu. Pokud by však Účastník měl pocit, že Provozovatel např. překračuje výše stanovené účely, pro které Osobní údaje zpracovává, může Účastník podat žádost, aby jeho/její Osobní údaje byly zpracovávány výhradně pro nejnutnější zákonné důvody nebo aby byly Osobní údaje blokovány. Žádost Účastníka pak podléhá individuálnímu posouzení a o jejím vyřízení budete detailně informován. f. podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. i. Účastník se může kdykoliv obrátit s podnětem či stížností ve věci zpracování Osobních údajů na dozorový orgán, a to na Úřad na ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, webové stránky https://www.uoou.cz/. 3. V případě, že by se Účastník domníval, že Provozovatel provádí zpracování jeho Osobních údajů, které je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu s příslušnými právními předpisy, zejména jsou-li Osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může: 3a. požádat Provozovatele o vysvětlení a to e-mailem na adresu info@eurostar-ostrava.cz; 3b. vznést námitku proti zpracování a požadovat e-mailem zaslaným na adresu info@eurostar-ostrava.cz, aby Provozovatel zajistil odstranění takto vzniklého stavu (např. blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací Osobních údajů). Provozovatel o námitce neprodleně rozhodne a informuje Účastníka. Nevyhoví-li Provozovatel námitce, má Účastník právo obrátit se přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Tímto ustanovením není dotčeno oprávnění Účastníka obrátit se se svým podnětem na Úřad pro ochranu osobních údajů přímo. 4. Účastník může svá výše uvedená práva uplatnit písemně na adrese: Eurostar Ostrava, spol s r.o., Čestlice 271, 251 70 Dobřejovice u Prahy nebo elektronicky na adrese info@eurostar-ostrava.cz 5. Požádá-li Účastník o informaci o rozsahu či způsobu zpracování svých Osobních údajů, je mu Provozovatel povinen tuto informaci předat neprodleně, nejpozději však do jednoho měsíce od obdržení žádosti Provozovatelem na adrese Eurostar Ostrava, spol s r.o., Čestlice 271, 251 70 Dobřejovice u Prahy. 6. Pokud Účastník uplatní právo na přístup k Osobním údajům v elektronické formě, Provozovatel mu požadované informace poskytne rovněž v elektronické formě, ledaže Účastník požádá o jiný způsob poskytnutí informací. 7. Provozovatel je oprávněn v případě opakované a nedůvodné žádosti o poskytnutí fyzické kopie zpracovávaných Osobních údajů účtovat přiměřený poplatek za administrativní náklady s tím spojené. 8. Osobní údaje jsou automaticky vyhodnocovány, a můžou být využívány k profilaci nebo automatickému rozhodování v oblasti marketingových aktivit správce. Provozovatel při tom používá následujících metod: 8a. analýza Vašich aktivit na internetových stránkách správce. 9. V důsledku těchto aktivit Provozovatele bude chování Účastníka na internetových stránkách mapováno a vyhodnocováno, což představuje určitý zásah do práva na soukromí. Zároveň ale toto vyhodnocování přispívá k tomu, aby Účastníkovi byly zasílány jen ty reklamní nabídky ohledně výrobků a služeb správce, o které by mohl/a mít vhledem k výsledkům provedeného vyhodnocování zájem. V. Závěrečná ustanovení 1. Veškeré právní vztahy vznikající v souvislosti se zpracováváním Osobních údajů se řídí právním řádem České republiky, a to bez ohledu na to, odkud byl přístup k nim realizován. K řešení případných sporů vzniklých v souvislosti s ochranou soukromí mezi Účastníkem a Provozovatelem jsou příslušné české soudy. 2. Účastníci, kteří prostřednictvím registračního formuláře poskytnou své Osobní údaje za účelem uzavření smlouvy s Provozovatelem či poskytnou souhlas se zpracováním Osobních údajů tak činí dobrovolně, svým jménem a Provozovatel jejich činnost nijak neřídí. 3. Znění Zásad může Provozovatel změnit či doplňovat. O každé takové změně Provozovatel informuje Účastníky e-mailem nejméně 30 dnů před nabytím účinnosti změn. 4. Tyto Zásady nabývají účinnosti 25. 5. 2018.

Načítám, prosím vydržte...