DENON HOME - lze ovládat i bez chytrého telefónu

Jednou z mnoha velkých výhod dnešních bezdrátových reproduktorů je obrovská nabídka dostupných hudebních zdrojů, od tisíců internetových rádio stanic až po pečlivě udržované seznamy skladeb na Spotify zahrnující žánry jako rock, pop, klasika, nebo jakýkoli jiný Váš oblíbený žánr. Přirozenou slabinou tohoto systému je pak ale závislost na vašem chytrém telefonu, na kterém si musíte otevřít aplikaci, která tuto hudbu přehraje.

 

Hudba na dosah ruky

Nové reproduktory Denon Home nyní přichází s více možnostmi, jak hudbu spustit, pozastavit nebo přeskočit na další skladbu, a to přímo z reproduktoru samotného. Špičkové senzorické rozhraní na vrchním panelu každého našeho modelu je aktivováno, jakmile se k němu přiblíží vaše ruka. Kapacitní tlačítka se rozsvítí a umožní Vám kompletní, pohodlné ovládání reproduktorů Denon Home.

 

Rychlé Volby pro Oblíbené Zdroje

Pomocí tlačítek Rychlé Volby si můžete snadno uložit oblíbená internetová rádia, hudební služby, nebo vstup pro okamžité spuštění přehrávání, jakmile přijdete domů, bez toho, abyste museli vzít do ruky chytrý telefon. Pro uložení tlačítek Rychlé Volby stačí jen spustit přehrávání rádia nebo vstupu, jakmile jste v aplikaci HEOS app, pak stlačit a podržet jedno z tlačítek Rychlé Volby nacházející se na vrchním panelu reproduktorů Denon Home po dobu 3 vteřin. Když stavová LED jednou blikne, zdroj je přiřazen – hotovo. U reproduktorů Denon Home 150 a DENON HOME 250 máte k dispozici tři tlačítka "Rychlé Volby" a u modelu Denon Home 350 jich je k dispozici až šest, tedy každý člen rodiny může mít svůj oblíbený hudební zdroj doslova na dosah ruky.

 

VIDEO - ovládání DENON HOME

 

NOVINKA! Přeskočení nebo Opětovné spuštění pomocí dvojitého nebo trojitého klepnutí

Všechny reproduktory Denon Home disponují promyšleným tlačítkem Spustit/Pozastavit (Play/Pause). Je to tak snadné, jako napočítat do tří. Když klepnete na toto tlačítko jednou při poslechu hudby, pozastavíte její přehrávání. Při dvojitém poklepání přeskočíte na další skladbu. Poklepání třikrát pak provede přeskočení zpět na předchozí skladbu nebo návrat na začátek aktuálně hrající skladby. Zkuste si to sami!

 

Nepoužíváte ještě reproduktory Denon Home? Klikněte zde pro více informací o novém sortimentu bezdrátových reproduktorů.

 

Načítám, prosím vydržte...