ELEKTROMEDIA s.r.o. - prodejna Praha

Adresa: Radlická 117 (Galerie Butovice), Praha 5 - 150 00 E-mail: butivice@elektromedia.cz Tel: 848 300 404 Mob: Web: http://www.elektromedia.cz
Otevírací doba:

Po. - Ne.  09:00 - 21:00


Společnost ELEKTROMEDIA s.r.o. je provozovatelem internetového obchodu www.ElektroMedia.cz, který je zaměřen na prodej značkové elektroniky. Nabízíme kvalitní značkovou video techniku (LCD televize, plazmové televize, DVD rekordéry, televizory, videokamery, domácí kino), užitečné domácí spotřebiče tzv. „bílé zboží“ (lednice, pračky, myčky nádobí, sporáky, sušičky, varné desky vestavné sporáky), výkonnou audio techniku (autorádia, audio systémy, MP3 přehrávače a AV receivery), sortiment v kategorii foto (digitální fotoaparáty, paměťové karty), moderní značkové telefony (mobilní telefony, kancelářské telefony), kvalitní počítače (notebooky, monitory, tiskárny multifunkční, tiskárny, PC sestavy), malé domácí spotřebiče (vysavače, mikrovlnné trouby, žehličky, varné konvice), GPS navigace a značkové zboží pro osobní péči (holící strojky, výrobky z řady péče o vlasy a péče o tělo).

Patříme mezi nejvýznamnější internetové obchody, protože svým zákazníkům nabízíme několik výhod, mezi které patří nákup „bez peněz“. Platbu zakoupeného zboží si rozvrhnete podle vašich potřeb pomocí nákupu na splátky. Další výhodou nákupu je doprava zboží zdarma po celé ČR, pokud zákazník splní podmínky specifikované v našich obchodních podmínkách. Pro váš bezpečný nákup se snažíme udělat maximum, a proto internetový obchod ElektroMedia.cz prochází každý rok přísným auditem společnosti APEK. APEK (Asociace pro elektronickou komerci) je sdružením odborníků zaručující bezpečný nákup v elektronickém obchodě. Dalším důvodem, proč se k nám zákazníci stále vracejí, je speciální nabídka elektroniky v sekci „výprodej“. Našim zákazníkům se snažíme vždy zajistit přehled nejnovějších výrobků na trhu, proto jsme pro ně vytvořili sekci „akční modely“.

Navštivte naší moderní prodejnu v Tachově, ve které vám tým specialistů poradí při výběru značkového zboží a nebo jednoduše nakupujte z pohodlí svého domova na www.ElektroMedia.cz.

 

Načítám, prosím vydržte...