EARBUD MUTE

Vyberte variantu
Barva:
Černá
2 199 Kč / ks

Defunc Earbud MUTE jsou cenově dostupná sluchátka, která vám dovolí odstřihnout se od okolí s aktivním systémem potlačení okolního hluku tak, abyste si mohli svou hudbu užít bez vyrušování. MUTE generují opačný signál, který vyruší zvuky okolí a jsou vyvinuty s ohledem na ergonomii, vybavené "křídly", která pomohou usadit sluchátka bezpečně v uších. MUTE nabízí přes 3 hodiny provozu se zapnutým systémem aktivního potlačení hluku při nastavení na 85% redukci hluku.

VÝDRŽ BATERIE: 3 hodin (s aktivním bluetooth a potlačením okolního hluku)
Doba nabíjení: 1 hod.
Bezdrátový dosah: 10m

Nalezeno celkem: 4 prodejců

DATART.CZ

DATART.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha

Spolehlivý internetový obchod. Nabízíme široký sortiment elektroniky - ihned k dodání. Hi-Fi, audio, video, TV, fotoaparáty, mobilní telefony, notebooky, PC sestavy a další.

V jeho nabídce naleznete značky DENON, KOSS, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER.

Široká síť kamenných prodejen s odborně vyškoleným personálem. Smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
MALL.CZ

MALL.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 7

Internetová nákupní galerie - vlastní kamenné prodejny a výdejní místa po celé republice. PORADNA - zajímavý informační pomocník při výběru zboží.

Na MALLu si vyberete z uceleného sortimentu spotřební elektroniky. V nabídce nechybí značky DENON, Marantz, KOSS, Polk Audio.

Detail Web
CZC.cz

CZC.cz

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Příbram

Specializovaný obchod s výpočetní technikou, počítači a elektronikou. K dispozici je on-line stav zboží skladem. V nabídve široký kompletní sortiment značky DENON. Široká nabídka sluchátek KOSS.

Detail
KASA.CZ

KASA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín - Prštné

Předních internetový prodejce v ČR. Síť vlastních kamenných prodejen a výdejních míst po celé republice. Široká nabídka sluchátek KOSS.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...