HEOS x TIDAL

 

TIDAL Hi-Res je tu pro všechny uživatele systému HEOS

Hudbu TIDAL Hi-Res můžete nyní přehrávat přímo z aplikace HEOS®. To znamená, že můžete bezdrátově propojit celou svou domácnost nejlepším dostupným zvukem ve vysokém rozlišení a vše ovládat z aplikace HEOS. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu tak, jak ji umělci zamýšleli, když streamujete TIDAL na zařízení s podporou HEOS.

 

Přemýšlíte, kde začít? Níže pro vás máme několik úžasných návrhů, které vám pomohou začít. Možnosti služby TIDAL jsou téměř neomezené.

 

TIDAL je platforma pro streamování hudby, která uživatelům umožňuje vychutnat si oblíbenou hudbu s hloubkou a detaily, které umělci zamýšleli. TIDAL v nastavení Max podporuje až 24 bitů, 192 kHz a v nastavení High až 16 bitů, 44,1 kHz. Vybírejte z milionů skladeb v nejkvalitnějších dostupných zvukových formátech.

 

Vestavěný systém HEOS® je tajnou ingrediencí, díky níž jsou produkty Denon kompatibilní se všemi vašimi oblíbenými chytrými zařízeními. Nejenže poskytuje jednoduchý a intuitivní způsob bezdrátového připojení reproduktorů, AV přijímačů, soundbarů a zesilovačů Denon s podporou HEOS, ale také umožňuje jejich snadné ovládání pomocí aplikace HEOS®. 

 

Vestavěný systém HEOS® umožňuje streamování z předních světových hudebních platforem, včetně Spotify, Deezer, TIDAL, Napster, TuneIn, Mood Mix a Amazon Music HD. Navíc umožňuje streamovat zvuk ve vysokém rozlišení (24 bit/192 kHz FLAC, WAV, ALAC a DSD 2,8/5,6 MHz)..

 

 

Načítám, prosím vydržte...