RS150B

Vyberte variantu
Barva:
Černá
109 990 Kč / ks
Barva:
Stříbrná
109 990 Kč / ks
KOUPIT

HiFi ROSE RS150B je první špičkový multimediální síťový přehrávač na trhu, který vyniká krásným minimalistickým designem a jednoduchým, intuitivním ovládáním. Celý přední panel zabírá prostorný a snadno čitelný 14,9palcový dotykový displej. Umožňuje ovládat všechny funkce, přizpůsobit nastavení osobním preferencím a získat nejlepší možné informace o zvukovém nebo obrazovém toku. Streamování audiovizuálního obsahu už nikdy nebude jako dřív.

Chcete raději ovládat multimediální síťový přehrávač starým známým způsobem? Součástí balení je praktický dálkový ovladač Bluetooth, díky kterému můžete přehrávač ovládat, i když ho nemáte na očích. Aplikace ROSE Connect pro chytré telefony s operačními systémy iOS a Android vám umožní snadno procházet hudební sbírky na NAS nebo online. Ať už se rozhodnete RS150B ovládat jakkoli, tento chytrý multimediální síťový přehrávač HiFi ROSE nabízí zcela nový zážitek ze streamování a nastavuje zcela nový standard pro HiFi průmysl.

Funkčnost

Svižný a vysoce inovativní operační systém ROSE OS vám umožňuje přístup k ROSE Tube, výběru videí YouTube ve vysokém rozlišení. Tyto videoklipy lze zobrazit na displeji hudebního přehrávače a ve vysoké kvalitě obrazu na další obrazovce 4K UHD. Vychutnejte si svou soukromou hudební a filmovou knihovnu ve vysoce kvalitním stereofonním zvuku. Přehrávejte internetové rozhlasové stanice a poslouchejte podcasty. Port USB umožňuje připojit jednotku CD-ROM, abyste mohli přehrávat a ripovat svou sbírku disků CD v nejlepší možné zvukové kvalitě.

Přehrávač podporuje služby Spotify, Tidal a Qobuz. Streamujte hudbu pomocí technologií Airplay, DLNA a ROON nebo připojte digitální zvukové zařízení pomocí kabelového připojení a vychutnejte si hudbu v neuvěřitelné kvalitě zvuku. Převodník také převádí soubory MQA, takže můžete využívat výhod kolekce TIDAL Master. Ještě více funkcí? Obchod ROSE Store nabízí zdarma ke stažení aplikace, které okamžitě přidají nekonečné množství funkcí.

Prémiový D/A převodník

HiFi ROSE RS150B je vybaven vysoce kvalitním DAC čipem Sabre ES9038pro. Nabízí maximální vysoké rozlišení 32bit-768 kHz v PCM a nativní podporu DSD až do DSD512. Digitální engine je kompatibilní prakticky se všemi typy a formáty souborů. Díky použití nejpřesnějších hodin Femto se při přehrávání nesetkáte s žádným chvěním. Díky tomu je vestavěný D/A čip vynikajícím vysoce kvalitním převodníkem pro vaše stávající domácí zdroje digitálního zvuku.

Připojení

Tento špičkový multimediální síťový přehrávač je vybaven téměř všemi možnými připojeními. Přehrávač má analogový linkový vstup RCA, stereofonní linkový výstup RCA a symetrické výstupy XLR. V digitální doméně má RS150 koaxiální vstup a výstup S/PDIF, optický vstup a výstup Toslink, symetrický vstup a výstup AES/EBU, audio vstup USB, vstup a výstup HDMI (ARC), slot MicroSD, port USB-C, dva porty USB3.0 a samostatný port USB pro klíč WiFi/Bluetooth, pokud nechcete používat pevné síťové připojení.

Lineární napájecí zdroj

Koncepce lineárního napájecího zdroje zajišťuje minimalizaci příchozího šumu. Obvodové řešení s ideální optimalizací pak eliminuje elektrický šum a dramaticky zlepšuje kvalitu zvuku díky nepřítomnosti zkreslení.

Precizní časování signálu

Digitální signál je časován pomocí hodin s femtosekundovou přesností, což podtrhuje skvostnou stereoskopickou reprodukci hudby a čisté hudební pozadí.

Solidní šasi

Tělo přístroje je kvůli pevnosti, eliminaci vibrací a ideálnímu odvodu tepla vyfrézováno z jediného kusu hliníkového bloku. Minimalizují se tak kontaktní plochy mezi díly, u nichž by mohlo docházet k nežádoucím záchvěvům. 

Jedinečný svého druhu

Skutečně výjimečná je možnost připojit RS150 jako digitální zdroj k externímu D/A převodníku pomocí I2S. Na zadním panelu se nachází konektor RJ45 (CMOS 3,3 V) a port DVI (režim A/B). Díky tomu je HiFi ROSE RS150B vhodný i pro použití v (polo)profesionálním prostředí. 

 

Operační systém: upravený Android 7.1 (ROSE OS)
CPU: Dual Core Cortex A72 1,8 GHz
GPU: Mali T864
Operační paměť: 4GB LPDDR4
D/A převodník: ES9038PRO
THD+N: 0,0003% (XLR / 1 kHz / 6,5 Vrms)
Intermodulační zkreslení: -103 dB
Odstup signálu a šumu: 121 dB (váženo křivkou A)
Dynamický rozsah: 132 dB
Stereo přeslechy: 138 dB (20 - 20 000 Hz)
Frekvenční rozsah: 20 - 40 000 Hz (+/- 0,5 dB)
Síťové rozhraní: Wi-Fi & Ethernet
Streaming: AirPlay / DLNA / Roon Ready
Hudební služby: TIDAL / Qobuz / Apple Music / Bugs / ROSE Tube / Internetová rádia
Vstupy: 1x optika / 1x koax / 1x linkový / 1x AES/EBU / 1x HDMI eARC / 1x USB
Výstupy: 1x optika / 1x koax / 1x XLR pre-out / 1x RCA pre-out / 1x DVI I2S / 1x RJ45 I2S / 1x AES/EBU
HDMI výstup: HDMI 2.0 4K / 60 Hz
Audio formáty: WAV / FLAC / AIFF / WMA / MP3 / OGG / APE / DFF / DFS / AAC / CDA / AMR / APE / EC3 / E-EC3 / MID / MPL / MP2 / MPC / MPGA / M4A
Video formáty: ASF / AVI / MKV / MP4 / WMV / MPEG-1 / MPEG-2 / MPEG-4 / H.263 / H.264 / H.265 / VC-1 / VP9 / VP8 / MVC
Rozměry (š x v x h): 43 x 12,4 x 31,8 cm
Váha: 13 kg

Nalezeno celkem: 14 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v luxusním showroomu, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

 

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
OLTECH | HiFI Safír

OLTECH | HiFI Safír

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
IN AV - 440 AUDIO STORE

IN AV - 440 AUDIO STORE

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zaměřujeme se nejen na prodej audio, video techniky, ale zejména na návrh a realizaci kompletních systémů na míru s důrazem na kvalitu. Baví nás kvalitní zvuk a obraz, jehož dosahujeme pečlivým výběrem jednotlivých komponent od špičkových výrobců. 

Velmi bohatý sortiment přístrojů DENON, Rotel,  reprosoustav Bowers & Wilkins a nechybí ani sluchátka DENON a B&W.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
PROFIMEDIA Opava

PROFIMEDIA Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Špičkově vybavené High end audio video poslechové studio, specialista nejen na obraz a zvuk, ale i design, nejvyšší náročnost provedení a dokonalý detail - pouze pro nejnáročnější klienty. Návštěva pouze po telefonické dohodě.

Detail Web
PROFIMEDIA Praha

PROFIMEDIA Praha

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Specializovaný prodejce na zákaznické instalace.Návrh a prodej audiovizuální, prezentační a projekční techniky pro byty, domy, vily i veřejné, firemní a kancelářské prostory. Návrhy konferenčních a školících místností.

Detail Web
ALTEI s.r.o.

ALTEI s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Lhotka

Špičkové HiFi studio ve kterém uslyšíte přístroje značek DENON, Rotel Classe, reprosoustavy Bowers & Wilkins a multizónové ozvučení technikou NuVo.  Nejen spolehlivě poradí , ale i odborně nainstalují zakoupenou elektroniku.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
TNT Audio

TNT Audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

První vietnamské hi-fi studio ve střední Evropě.

Detail Web
VOIX

VOIX

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zavítejte do našeho showroomu a nechte se okouzlit nejlepší audiotechnikou dneška.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...