RS250A

Vyberte variantu
Barva:
Černá
63 990 Kč / ks
Barva:
Stříbrná
63 990 Kč / ks
KOUPIT

Dovolte nám, abychom vám představili HiFi ROSE RS250A. Tento multimediální síťový přehrávač se špičkovým vestavěným D/A převodníkem má jedinečný design a nabízí zcela nový zážitek ze streamování. Přední panel téměř celý zabírá prostorný a dobře čitelný 8,8palcový dotykový displej a nechybí ani chytré tlačítko hlasitosti/ztlumení. Tento model RS250A nabízí všechny funkce pro streamování, které si můžete přát. Tento síťový přehrávač posouvá hranice ještě dále a nastavuje zcela nový standard v tomto segmentu. Vývoj prováděli inženýři a vývojáři s více než 30 lety praxe a zkušeností.

Pohodlí při streamování

Aplikace ROSE Connect pro chytré telefony se systémy iOS a Android umožňuje procházet online i offline hudební sbírky. Dáváte přednost staromódnímu ovládání přehrávače? Je dokonce dodáván s praktickým dálkovým ovladačem Bluetooth, takže můžete přehrávač ovládat jako kdysi. Přehrávač podporuje služby Spotify Connect, Tidal a Qobuz. Přehrávač také nabízí funkci Master Quality Sound (MQS), která vám umožní využívat výhod kolekce Tidal Master. Streamujte hudbu pomocí technologií Airplay, DLNA a ROON nebo jednoduše připojte svůj digitální audio komponent a vychutnejte si hudbu v dokonalé zvukové kvalitě.

Pod kapotou

HiFi ROSE RS250A je vybaven převodníkem ESS Sabre ES9028PRO, který přehrává hudbu v maximálním rozlišení 32bit-768 kHz v PCM a nabízí nativní podporu DSD až do DSD512. Přehrávejte internetové rozhlasové stanice a poslouchejte podcasty několika intuitivními kliknutími. Sledujte videa na YouTube s ROSE Tube v kvalitě obrazu 4K UHD pomocí televizoru nebo na samotném displeji RS250A a vychutnejte si zábavu v dokonalé kvalitě stereofonního zvuku.

Lineární napájecí zdroj

Pro stabilní napájení procesoru a výstupní audio části byl zvolen perfektní lineární napájecí zdroj. Zdroj je ukryt pod stínícím krytem, aby se zabránilo ovlivnění citlivých obvodů D/A převodníku. 

Integrální šasi

Šasi přístroje je vyrobeno z jednoho kusu hliníku, aby bylo dosaženo optimální termální stability, minimalzovaly se vibrace, které mohou vznikat u spojených částí a tato konstrukce je také garancí vizuální čistoty. 

Video ve 4K

Unikátní schopností streamerů HiFi ROSE je schopnost přehrávat video soubory v rozlišení až 4K z lokálních zdrojů, ROSE Tube, TIDAL Video nebo Bugs. Stačí připojit přístroj přes HDMI výstup k vašemu televizoru nebo projektoru. 

Multifunkční displej

Čelní displej neslouží pouze pro okrasu a pohodlné ovládání, zvládá také přehrávat video soubory ve snímkovací frekvenci až 60 Hz v širokých pozorovacích úhlech.

 

Ať už chcete přehrávat cokoli a jakkoli, tento jedinečný HiFi přehrávač ROSE RS250A to všechno zvládne. Díky lineárnímu napájení poskytuje tento přehrávač audiofilní kvalitu zvuku. Tento přehrávač nabízí opravdu vše, co potřebujete k tomu, abyste si zábavu užili na maximum.

Operační systém: přizpůsobený Android 7.1 (ROSE OS)
CPU: Dual Core Cortex A72 1,8 GHz
GPU: Mali T864
Operační paměť: 4 GB LPDDR4
D/A převodník: ES9028PRO
Síťové připojení : Wi-Fi & Ethernet
Bluetooth : Ano (A2DP / AVRCP 1.3)
Vstupy: 1x linkový / 1x optika / 1x koax / 1x USB
Výstupy: 1x pre-out RCA / 1x optika / 1x koax / 1x USB / 1x sluchátkový výstup
HDMI výstup: HDMI 2.0 4K / 60 Hz
THD+N: 0,0003% (1 kHz / 2,25 Vrms)
Dynamický rozsah: 135 dB
Stereo přeslechy: lepší než -137 dB
Odstup signál / šum: 122 dB (váženo křivkou A)
Frekvenční rozsah: 17 - 80 000 Hz (+/- 1 dB)
Připojení pevných disků: 1x SATA (uvnitř) + 2x USB 3.0
Streamovací služby: Qobuz / TIDAL / Apple Music / Bugs / ROSE Tube / Internetová rádia
Video služby: TIDAL Video / ROSE Tube / Bugs Video
Streamování: Bluetooth / AirPlay / DLNA / Roon Ready / Spotify Connect
Podpora RSA780 mechnika: Ano
Podpora rozlišení: plné MQA / PCM 32 bit/768 kHz / DSD512
Podporované formáty zvuku: WAV / FLAC / ALAC / WMA / MP3 / OGG / APE / DFF / DSF / AAC / CDA / AMR / APE / EC3 / E-EC3 / MID / MPL / MP2 / MPC / MPGA / M4A / AIFF
Podporované formáty videa: ASF / AVI / MKV / MP4 / MPEG-1 / MPEG-2 / MPEG-4 / H.263 / H.264 / H.265 / VC-1 / VP9 / VP8 / MVC
Rozměry (š x v x h): 27,8 x 8,3 x 23,1 cm
Váha: 3,2 kg

Nalezeno celkem: 14 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v luxusním showroomu, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

 

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
OLTECH | HiFI Safír

OLTECH | HiFI Safír

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
IN AV - 440 AUDIO STORE

IN AV - 440 AUDIO STORE

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zaměřujeme se nejen na prodej audio, video techniky, ale zejména na návrh a realizaci kompletních systémů na míru s důrazem na kvalitu. Baví nás kvalitní zvuk a obraz, jehož dosahujeme pečlivým výběrem jednotlivých komponent od špičkových výrobců. 

Velmi bohatý sortiment přístrojů DENON, Rotel,  reprosoustav Bowers & Wilkins a nechybí ani sluchátka DENON a B&W.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
PROFIMEDIA Opava

PROFIMEDIA Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Špičkově vybavené High end audio video poslechové studio, specialista nejen na obraz a zvuk, ale i design, nejvyšší náročnost provedení a dokonalý detail - pouze pro nejnáročnější klienty. Návštěva pouze po telefonické dohodě.

Detail Web
PROFIMEDIA Praha

PROFIMEDIA Praha

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Specializovaný prodejce na zákaznické instalace.Návrh a prodej audiovizuální, prezentační a projekční techniky pro byty, domy, vily i veřejné, firemní a kancelářské prostory. Návrhy konferenčních a školících místností.

Detail Web
ALTEI s.r.o.

ALTEI s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Lhotka

Špičkové HiFi studio ve kterém uslyšíte přístroje značek DENON, Rotel Classe, reprosoustavy Bowers & Wilkins a multizónové ozvučení technikou NuVo.  Nejen spolehlivě poradí , ale i odborně nainstalují zakoupenou elektroniku.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
TNT Audio

TNT Audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

První vietnamské hi-fi studio ve střední Evropě.

Detail Web
VOIX

VOIX

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zavítejte do našeho showroomu a nechte se okouzlit nejlepší audiotechnikou dneška.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...