InAkustik REFERENZ v novém

InAkustik Referenze AIR

 

AIR-Helix

Struktura vzduchové šroubovice vede signálové vodiče volně kabelem a umožňuje téměř stoprocentní přítomnost vzduchu mezi signálovými vodiči.

 

Dielektrikum

Vzduch jako optimální dielektrikum snižuje kapacitu na minimum. V porovnání s jinými izolátory nemá vzduch žádné vlastnosti zvyšující kapacitu a nevytváří žádné dielektrické ztráty.

 

Vícejádrová struktura

Důmyslné uspořádání vodičů ve vícevrstvých vícežilových strukturách vytváří překrývající se oblasti magnetických polí, které výrazně snižují indukčnost.

 

Perfektní vedení

Vlnovod Cross Link Super Speed zabraňuje tzv. skin efektu a poskytuje vyvážený zvuk i při složitých hudebních pasážích a vysokých poslechových úrovních.

 

Lisované kontakty

Konektory se lisují přímo na materiál vodiče kabelu pomocí speciálního nástroje silou 1,5 tuny. Je tak vyloučen kontaktní odpor nebo jiné negativní účinky pájení.

 

Point-to-Point Air-Helix pro bezproblémový přechod přímo do zásuvek

Novinkou 5. generace je připojení point-to-point konstrukce Air-Helix společnosti in-akustik. Speciálně navržené přechody pro každý typ kabelu a konektoru zajišťují přímé a okamžité připojení. Od začátku kabelu až po jeho konec, konstrukce AIR-Helix od bodu k bodu. To, co zní na první pohled triviálně, je ve skutečnosti efektivní. Zvukové signály jsou přenášeny s minimálními ztrátami, a to i na posledních několika centimetrech. Zvuk je tak ještě detailnější a dynamičtější.

 

 

VÍCE O NOVÉ GENERACI KABELŮ INAKUSTIK REFERENZ AIR

 

> REPRODUKTOROVÉ ZDE

 

> NAPÁJECÍ ZDE

 

> SIGNÁLOVÉ ZDE

 

> PHONO ZDE

 

> DIGITÁLNÍ ZDE

 

Načítám, prosím vydržte...