Katy Perry x Denon PerL Pro

 

Vaše hudba je vyladěná podle vašich představ.


Pro Katy Perry je hudba a individualita vším. Ve společnosti Denon vědí, jak to cítí. Proto ve spolupráci s Katy rozšířili informace o tom, v čem je skutečně individuální zvuk Denon PerL Pro tak výjimečný. Přečtěte si více o cestě Katy se sluchátky do uší Denon PerL Pro a zjistěte, jak si můžete vychutnat hudbu přesně tak, jak to umělci jako Katy zamýšleli, se zvukem dokonale vyladěným na míru, který je řízen technologií Masimo Adaptive Acoustic Technology™.

 

Nová definice personalizovaného zvuku


Katy Perry neposlouchá jako ostatní. Ani vy byste neměli. Bezdrátová sluchátka Denon PerL Pro využívají průlomovou adaptivní akustickou technologii Masimo Adaptive Acoustic Technology™, která změří vaše uši a vytvoří individuální poslechový profil, který poskytuje bezkonkurenční hloubku, detaily a čistotu - přesně vyladěnou pro váš sluch. Aktivní potlačení šumu a transparentní sociální režim vám umožní "vypnout" svět nebo ho naopak pozvat dál. Ztraťte se v hudbě s prostorovým zvukem Dirac Virtuo, který je větší než život.

 

Objevte svou Auru


Denon PerL vytváří jedinečný poslechový profil přímo pro vás, který je vizualizován jako vaše Aura. Tvar vaší Aury odráží vaši citlivost na frekvence, od nízkých po vysoké. Čím více se vaše Aura rozprostírá, tím jste na tyto zvuky citlivější. Zajímá vás, jak si Auru vyzkoušet v praxi? Sledujte cestu Katy Perry v našem exkluzivním videu níže. 

 

 

 

Více o sluchátkách Denon PerL Pro & PerL se dozvíte ZDE.

Načítám, prosím vydržte...