NF-1205 AIR

Vyberte variantu
Délka: 1 m (RCA):
007185310
24 200 Kč / Set
Délka: 1,5 m (RCA):
007185315
32 297 Kč / Set
Délka: 2 m (RCA):
007185320
39 494 Kč / Set
Délka: 1 m (XLR):
0071853103
32 297 Kč / Set
Délka: 1,5 m (XLR):
0071853153
39 494 Kč / Set
Délka: 2 m (XLR):
0071853203
48 491 Kč / Set
  • "Point-to-Point Air Helix" pro nezkreslený zvuk
  • Vzduch jako dokonalé dielektrikum minimalizuje kapacitu
  • Vlnovod Cross Link Super Speed pro vyvážený zvuk
  • Konektory RCA-SL jsou lisovány s přesností 1,5 tuny
  • Konektory XLR lze nastavit v rozsahu +/- 45 stupňů

 

Kapacita kabelů hraje rozhodující roli, zejména v případě propojení mezi jednotlivými zařízeními. Protože zdroje signálu jsou velmi slabé a citlivě reagují na vysokou kapacitu kabelu, jsou audiokabely prakticky předurčeny pro vzduchovou izolaci pomocí technologie vzduchové šroubovice.

Pro referenční NF-1205 Air jsme také vyvinuli zcela nový konektor RCA, který je zpracován zcela bez pájení. Skládá se z několika dílů, které se spojují až při montáži. Stejně jako u reproduktorového kabelu je z vysoce čistých měděných vodičů vlnovodu "Cross Link Super Speed" nejprve strojově odstraněna tenká vrstva laku a poté je kontaktní kolík konektoru, který je vyroben z tellurové mědi, přitlačen na vodič pod tlakem 1,5 tuny. Zcela nový je také kontakt stínění: nyní je hermeticky uzavřen šrouby.

Nový konektor XLR 180°: Konektory XLR lze zapojit pouze jedním směrem. To může být nepříjemné, protože poloha zásuvek XLR v zařízeních se liší. Aby se kabel vešel, musí být zkroucený. To zatěžuje kabely, zástrčky a zásuvky zařízení a někdy to vypadá trochu nepřehledně. Naše nově vyvinuté zástrčky XLR 180° mohou být každá otočena o +/- 45 stupňů, tj. +/- 90 stupňů od zástrčky k zástrčce. Konečná úprava pro dokonalou kabeláž.

 

Vzduchová šroubovice vede vodiče kabelem volně.

Struktura Air-Helix umožňuje téměř stoprocentní obsah vzduchu mezi signálovými vodiči. Nosnou konstrukci tvoří speciálně vyvinuté příchytky. Velký počet klipů, seřazených uvnitř kabelu, vede signálové vodiče volně ve vzduchu kabelem ve tvaru šroubovice. Pružnosti této konstrukce je dosaženo prostřednictvím dvou tyčí, které drží svorky pohromadě a v přesných rozestupech. Tato architektura je jedinečná. Výsledkem je nízká kapacita vodičů a nízké dielektrické ztráty - audiofilský milník pro otevřené a nezkreslené zvukové zážitky.

Náš fyzikální přístup: minimalizace ztrát pro věrnou reprodukci

Kabely Reference AIR přenášejí zvukové signály mezi zdrojem, zesilovačem a reproduktory bez zkreslení a ztrát. Hudbu tak vnímáte tak, jak ji umělci emocionálně vyjádřili v okamžiku nahrávání. Smyslnou, jemnou, vtipnou, orchestrální až po strhující, rockovou. Vokály a nástroje jsou zprostředkovány autenticky. Vše působí jako živé. Emoce na vás vyskočí. Hudební skladby se dotýkají a probouzejí pocity i na stý poslech.

Point-to-Point Air-Helix pro bezproblémový přechod přímo do zásuvek

Novinkou 5. generace je připojení point-to-point konstrukce Air-Helix společnosti in-akustik. Speciálně navržené přechody pro každý typ kabelu a konektoru zajišťují přímé a okamžité připojení. Od začátku kabelu až po jeho konec, konstrukce AIR-Helix od bodu k bodu. To, co zní na první pohled triviálně, je ve skutečnosti efektivní. Zvukové signály jsou přenášeny s minimálními ztrátami, a to i na posledních několika centimetrech. Zvuk je tak ještě detailnější a dynamičtější.

Struktura vodiče

Vlnovod Cross Link Super Speed zabraňuje vzniku skin efektu způsobeného vířivými proudy ve vodiči. Díky opletené struktuře přenáší vlnovod přesně i extrémní proudové špičky. Vrstva laku kolem každého vodiče zabraňuje vzniku vířivých proudů uvnitř vodiče a chrání před oxidací. Výsledkem je vodič, který přenáší vyvážený zvukový obraz s živými a nikdy příliš zdůrazněnými barvami zvuku, a to i při složitých hudebních pasážích a vysokých hlasitostech.

Materiál vodiče

Materiál vodiče hraje klíčovou roli při přenosu zvukových signálů. Jakékoli znečištění zhoršuje vodivost a zvyšuje šum na pozadí. V našich kabelech AIR používáme pouze čistou měď bez obsahu kyslíku. Zvláštní důraz klademe na to, aby se používaly pouze šarže vysoce čisté mědi. Kvalita mědi se zjišťuje ve složitém procesu před jejím tažením na požadovaný průměr v několika fázích ve válcovně drátů.

Stínění

Elektromagnetické rušení například ze sítí mobilních telefonů a WLAN se neustále zvyšuje. Toto rušení narušuje citlivý zvukový signál. K rušení dochází, když se signály různých frekvencí překrývají. To může mít za následek nežádoucí zkreslení, které nemá s původním signálem nic společného. Husté stínění je proto nezbytné k ochraně extrémně citlivých hudebních signálů před tímto rušením, aby byly zachovány i ty nejjemnější detaily.

Stínění: Husté měděné opletení, pocínované (ochrana proti oxidaci)
Konstrukce: Koaxiální
Dielektrikum: Vzduch
Průměr kabelu: 13 mm
Kontakty: Telluriová měď s vrstvou rhodia
Geometrie: Vlnovod Cross Link Super Speed
Materiál: Vysoce čistá OFC měď

Nalezeno celkem: 27 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v luxusním showroomu, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

 

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
ALZA.CZ

ALZA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha Holešovice

Špičkový internetový obchod s pestrou nabídkou Hi-Fi, audio - video techniky a propojovacích kabelů . Prodejce značek KOSS, DENON, Marantz, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER a InAkustik.

Prodejní místa - Showroomy, vlastní výdejní místa a smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
OLTECH | HiFI Safír

OLTECH | HiFI Safír

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
Studio ESO

Studio ESO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

Opravdové Hi-Fi studio, prezentace špičkového sterea, dlouholetá zkušenost v oboru Hi-Fi a audio video techniky, specialista na audiovizuální instalace , návrh a prodej systému pro domácí kino. Široká nabídka HiFi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers & Wilkins a systému NuVo. V poslechové místnosti je možno poslechnout reprosoustavy Bowers & Wilkins modelové řady 800. Kompletní nabídka propojovacích kabelů Inakustik.

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
IN AV - 440 AUDIO STORE

IN AV - 440 AUDIO STORE

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zaměřujeme se nejen na prodej audio, video techniky, ale zejména na návrh a realizaci kompletních systémů na míru s důrazem na kvalitu. Baví nás kvalitní zvuk a obraz, jehož dosahujeme pečlivým výběrem jednotlivých komponent od špičkových výrobců. 

Velmi bohatý sortiment přístrojů DENON, Rotel,  reprosoustav Bowers & Wilkins a nechybí ani sluchátka DENON a B&W.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
HORIZON Trading Prague s.r.o.

HORIZON Trading Prague s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Strašnice

Firma HORIZON Trading Prague s.r.o. nabízí ucelený sortiment značky DENON. Ve společnosti pracují lidé s dlouholetou praxí, odbornými znalostmi a zkušenostmi z daného oboru. Portfolio značek zákazníkům garantuje nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a užitné vlastnosti s následným prodejním a pozáručním servisem. Nabízíme individuální přístup a komplexní služby.

Detail Web
Lepší zvuk

Lepší zvuk

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Příjemná atmosféra prodejny a showroomu , velice dobrý internetový obchod - instalace produktů a nastavení lze domluvit individuálně. Heslo prodejce je jasné - "lepší život s lepším zvukem".

Marantz Premium Dealer

Detail Web
Elektro Kolář a Jelínek

Elektro Kolář a Jelínek

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Kompletní nabídka Hi-Fi techniky a Audio Video komponentů. Specialista na montáž, zapojení a nastavení aplikace HEOS u přístrojů a domácího kina.

Detail
PROFIMEDIA Opava

PROFIMEDIA Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Špičkově vybavené High end audio video poslechové studio, specialista nejen na obraz a zvuk, ale i design, nejvyšší náročnost provedení a dokonalý detail - pouze pro nejnáročnější klienty. Návštěva pouze po telefonické dohodě.

Detail Web
PROFIMEDIA Praha

PROFIMEDIA Praha

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Specializovaný prodejce na zákaznické instalace.Návrh a prodej audiovizuální, prezentační a projekční techniky pro byty, domy, vily i veřejné, firemní a kancelářské prostory. Návrhy konferenčních a školících místností.

Detail Web
ALTEI s.r.o.

ALTEI s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Lhotka

Špičkové HiFi studio ve kterém uslyšíte přístroje značek DENON, Rotel Classe, reprosoustavy Bowers & Wilkins a multizónové ozvučení technikou NuVo.  Nejen spolehlivě poradí , ale i odborně nainstalují zakoupenou elektroniku.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
Hi-Fi Studio F-M

Hi-Fi Studio F-M

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Frýdek Místek

Hi-Fi studio s poslechovou místností. Specialista na prodej vinilových desek, CD a Blu-Ray disků. Bohatá nabídka reprsoustav, hi-fi přístrojů, kabelů a sluchátek.

Detail Web
 Homesystems s.r.o.

Homesystems s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Hodkovičky

Audio Video, inteligentní domy , kamerové systémy - vše na míru.

Detail Web
Audio Studio Britek

Audio Studio Britek

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hoděšovice

Příjemné poslechové studio s poslechovou místnosí, kde naleznete širokou škálů značek přístrojů a reprosoustav. Specialista na dokonalé zatlumení místnosti.

Detail Web
TELSAT Benešov

TELSAT Benešov

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Benešov

Prodejna elektro s poslechovou místností. Nabízí HiFi přístroje DENON , reprosoustavy a sluchátka KOSS.

Detail Web
Luxusní Elektronika

Luxusní Elektronika

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín

Navštivte naši prodejnu, kde se Vám budou s neobvyklou péčí věnovat zapálení profesionálové.
Rádi Vám poradíme, předvedeme perly současného audio světa a poskytneme možnost nerušeného poslechu našich produktů.

Detail Web
MEDIA TRADING  CZ s. r.o.

MEDIA TRADING CZ s. r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Prodejce audiovizuální a HiFi techniky

Detail Web
Nardic Solutions s.r.o.

Nardic Solutions s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Rada, návrh, prodej a instalace špičkové ozvučovací techniky pro Váš byt, dům nebo vilu. Kompletní řešení pro firmy, školy a veřejné prostory - audiovizuální a řídící systémy.

Detail Web
TNT Audio

TNT Audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

První vietnamské hi-fi studio ve střední Evropě.

Detail Web
XAVIAN Electronics

XAVIAN Electronics

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hostivice

Špičková manufaktura reprosoustav a návrh hi-fi sestav na míru.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...