Panorama 3

Tento produkt již není v prodeji.
Vyberte variantu
Barevné provedení:
Černá
16 990 Kč / ks

Bowers & Wilkins přináší s Panorama 3 dokonale pohlcující zvukový zážitek ve formě jediného komponentu


 

  • Nový soundbar Bowers & Wilkins přináší výkonný zvuk, který naplní místnost filmy, televizí a hrami, a to z jediného elegantního, nízkoprofilového a snadno použitelného komponentu
  • Vestavěný prostorový zvuk Dolby Atmos pro maximální pohlcení - vyladěný týmem inženýrů, který stojí za nejuznávanějšími studiovými monitory na světě
  • Vychutnejte si okamžitě veškerou hudbu, kterou máte rádi, díky aplikaci Bowers & Wilkins Music App, která zajišťuje streamování hudby ve vysokém rozlišení z široké škály služeb

 

Soundbar Panorama 3 je výkonné domácí kino s podporou Dolby Atmos v jediném elegantním komponentu. Společnost Bowers & Wilkins využívá desetiletí spolupráce s nejslavnějšími nahrávacími studii na světě, aby zajistila ohromující zvuk. Součástí balení je nástěnný držák.

 

Pohlcující prostorový zvuk

Třináct jednotlivých, pečlivě rozmístěných měničů včetně dvou subwooferů, napájených celkovým výkonem 400 W. Právě díky tomu dokáže Panorama 3 nabídnout ten nejpohlcující a nejpřesvědčivější prostorový zvuk, jaký kdy byl ze soundbaru slyšet.

Panorama 3 je prvním soundbarem Bowers & Wilkins, který je vybaven skutečnými reproduktory Dolby Atmos směřujícími vzhůru. Tyto 50mm měniče, speciálně navržené společností Bowers & Wilkins tak, aby vynikly s prostorovými zvukovými stopami, a pečlivě nakloněné na horní straně skříně soundbaru, aby poskytovaly optimální pohlcení, jsou doplněny sofistikovaným dekodérem a procesorem Dolby Atmos, poskytujícími skvělý zvuk z prostorových zvukových stop televizních, filmových, herních a hudebních streamů. Stejný dekodér si poradí i se zvukovými stopami Dolby Digital a Dolby TrueHD, pokud jsou přítomny.

Dvojice měničů Atmos směřujících vzhůru doplňuje soustavu měničů Panorama 3 směřujících dopředu, která je uspořádána v klasické konfiguraci levá, střední, pravá (LCR), přičemž každý z nich má dva 50mm středotónové měniče, jejichž partnery jsou plně oddělené 19mm výškové reproduktory s titanovou kopulkou. Nakonec jsou zde dva 100mm subwoofery umístěné ve značném akustickém objemu, který tvoří většinovou část šasi, což zajišťuje hluboké a expanzivní basy bez nutnosti použití externího subwooferu.

Panorama 3 patří mezi nejvýkonnější soundbary ve své třídě, s celkovým výkonem 400 W: 40 W na každý výškový reproduktor, 40 W na každý pár středotónových jednotek, 40 W na každý subwoofer a 40 W na každou jednotku Dolby Atmos.

Instalace a nastavení je u systému Panorama 3 snadné. Díky svému nízkému profilu jej můžete snadno umístit na horní plochu nábytku před televizor, aniž by překážel ve spodní části obrazovky: pokud dáváte přednost montáži soundbaru na zeď, je součástí balení kovový nástěnný držák. Připojení je jednoduché: k propojení zařízení Panorama 3 s televizorem a ke sdílení zvuku z dalších zdrojů, jako je set-top-box nebo herní konzole, vám stačí pouze jedno připojení ARC/eARC HDMI. Po připojení přes HDMI můžete k ovládání hlasitosti a napájení zařízení Panorama 3 používat dálkový ovladač televizoru nebo satelitního/kabelového přijímače. Pro starší televizory je k dispozici také optický digitální vstup: po připojení tímto způsobem se Panorama 3 může naučit klíčové příkazy dálkového ovládání televizoru, aby bylo zajištěno bezproblémové uživatelské prostředí.

 

Streamování ve vysokém rozlišení

Jak se dalo očekávat od značky s tak bohatou historií, Panorama 3 vyniká i v oblasti hudby. Obsahuje technologie AirPlay 2 i aptX Adaptive Bluetooth, takže uživatelé iOS i Android do něj mohou snadno streamovat svou oblíbenou hudbu z mobilních zařízení. Fanoušci služby Spotify se mohou těšit také na komfortní funkci Spotify Connect, která zajišťuje kvalitní zvuk i pohodlné a snadné ovládání. A pro poslech ve vysokém rozlišení a co nejplynulejší uživatelský zážitek podporuje nová Panorama 3 také aplikaci Bowers & Wilkins Music App, která posluchačům poskytuje okamžitý přístup k řadě streamovacích služeb včetně Deezer, Last.fm, Qobuz, Soundcloud, TIDAL a TuneIn.

Panorama 3 obsahuje také jednoduchá kapacitní dotyková tlačítka "skrytá, dokud nesvítí" na horním povrchu pro okamžité ovládání, pokud nemáte telefon ihned po ruce. A konečně, stejně jako jeho ikonický stájový kolega Zeppelin, byl i Panorama 3 zkonstruován tak, aby vydržel. Jeho výkonný digitální "mozek" lze časem vylepšovat a krátce po uvedení na trh se plánuje zavedení funkce multiroom. Díky tomu bude kompatibilní jak s dalšími modely Panorama, tak s dalšími Zeppeliny v prostředí multiroom, nebo chcete-li, se systémem multiroom založeným na produktech Bowers & Wilkins Formation.

Prostorový zvuk: Dolby Atmos 3.1.2 (13 reproduktorů)
Vysokotónové reproduktory: 3x 19 mm (titanová kopulka)
Středotónové reproduktory: 6x 50 mm (tkané skelné vlákno)
Basové reproduktory: 2x 100 mm
Efektové reproduktory: 2x 50 mm (tkané skelné vlákno)
Celkový výkon zesilovačů: 400 W
Vstupy: HDMI eARC / optika / ethernet / Bluetooth
Streaming: B&W Music App (Tidal, Spotify,...)
Rozměry (š x v x h): 121 x 6,5 x 14 cm
Váha: 6,5 kg

Nalezeno celkem: 23 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v luxusním showroomu, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

 

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
OLTECH | HiFI Safír

OLTECH | HiFI Safír

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
Studio ESO

Studio ESO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

Opravdové Hi-Fi studio, prezentace špičkového sterea, dlouholetá zkušenost v oboru Hi-Fi a audio video techniky, specialista na audiovizuální instalace , návrh a prodej systému pro domácí kino. Široká nabídka HiFi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers & Wilkins a systému NuVo. V poslechové místnosti je možno poslechnout reprosoustavy Bowers & Wilkins modelové řady 800. Kompletní nabídka propojovacích kabelů Inakustik.

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
IN AV - 440 AUDIO STORE

IN AV - 440 AUDIO STORE

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zaměřujeme se nejen na prodej audio, video techniky, ale zejména na návrh a realizaci kompletních systémů na míru s důrazem na kvalitu. Baví nás kvalitní zvuk a obraz, jehož dosahujeme pečlivým výběrem jednotlivých komponent od špičkových výrobců. 

Velmi bohatý sortiment přístrojů DENON, Rotel,  reprosoustav Bowers & Wilkins a nechybí ani sluchátka DENON a B&W.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
Elektro Kolář a Jelínek

Elektro Kolář a Jelínek

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Kompletní nabídka Hi-Fi techniky a Audio Video komponentů. Specialista na montáž, zapojení a nastavení aplikace HEOS u přístrojů a domácího kina.

Detail
PROFIMEDIA Opava

PROFIMEDIA Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Špičkově vybavené High end audio video poslechové studio, specialista nejen na obraz a zvuk, ale i design, nejvyšší náročnost provedení a dokonalý detail - pouze pro nejnáročnější klienty. Návštěva pouze po telefonické dohodě.

Detail Web
PROFIMEDIA Praha

PROFIMEDIA Praha

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Specializovaný prodejce na zákaznické instalace.Návrh a prodej audiovizuální, prezentační a projekční techniky pro byty, domy, vily i veřejné, firemní a kancelářské prostory. Návrhy konferenčních a školících místností.

Detail Web
ALTEI s.r.o.

ALTEI s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Lhotka

Špičkové HiFi studio ve kterém uslyšíte přístroje značek DENON, Rotel Classe, reprosoustavy Bowers & Wilkins a multizónové ozvučení technikou NuVo.  Nejen spolehlivě poradí , ale i odborně nainstalují zakoupenou elektroniku.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
 Homesystems s.r.o.

Homesystems s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Hodkovičky

Audio Video, inteligentní domy , kamerové systémy - vše na míru.

Detail Web
basys.studio (Brno)

basys.studio (Brno)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Detail Web
basys.studio (Praha)

basys.studio (Praha)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 9

Detail Web
Denon Store

Denon Store

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Důvěřujte specialistům na audio-video. Vytvoříme pro vás domácí kino. Zažijte úžasné emoce, aniž byste opustili svůj domov.

Detail Web
Mediatronik

Mediatronik

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 5

Specializovaná firma v oblasti komplexních řešení audiovizuální techniky.

Detail Web
Nardic Solutions s.r.o.

Nardic Solutions s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Rada, návrh, prodej a instalace špičkové ozvučovací techniky pro Váš byt, dům nebo vilu. Kompletní řešení pro firmy, školy a veřejné prostory - audiovizuální a řídící systémy.

Detail Web
TNT Audio

TNT Audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

První vietnamské hi-fi studio ve střední Evropě.

Detail Web
VOIX

VOIX

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zavítejte do našeho showroomu a nechte se okouzlit nejlepší audiotechnikou dneška.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...