PM-12SE

Vyberte variantu
Barva:
Černá
89 990 Kč
Barva:
Stříbrno/zlatá
89 990 Kč

5 let záruka Marantz

Nové prémiové výrobky Marantz jsou pro komunitu audiofilů vždy důvodem k oslavě. Ani nová 12 Series Special Edition není žádnou výjimkou. Marantz Special Editions představují způsob, kterým Marantz oslavuje lásku k hudbě proniklou hluboko do žil zvukových mistrů a techniků Marantz a vyjádřenou uměleckým a řemeslným zpracování těchto speciálních komponentů. Se skálopevnou pozorností věnovanou detailu Marantz Special Editions vytváří nepřekonatelný Hi-Fi zvuk, který oslavuje mistrovství a emoce hudby.
Obvody PM-12SE nabízí nejčistší signálovou cestu zesilovačem, který dává 100W na kanál do reproduktorů s impedancí 8Ohm (nebo 200W do 4Ohm). A navíc je vybaven měděnými niklovanými vstupními konektory a reproduktorovými konektory z vysoce čisté mědi.

 

Klíčové charakteristiky


 • Navržen a rozsáhle vyladěn týmem specialistů, čerpajícím z více než 65 let znalostí z návrhů zesilovačů Marantz
 • Předzesilovací stupeň s vysokým rozlišením, s proprietární HDAM technologií Marantz
 • Zesilovač v designu spínaného výkonu, odvozený od vlajkové lodi - zesilovače PM-10
 • Vysoký výkon: 100W + 100W (do 8Ohm), 200W + 200W (do 4Ohm)
 • Plně diskrétní dvoustupňový design pro čistotu signálu, se separátními napájecími zdroji pro sekce předzesilovače a výkonového zesilovače pro snížení interferencí.
 • Dedikovaný toroidní transformátor pro předzesilovač, pro zajištění čistoty a mohutného zvuku.
 • Design s proudovou zpětnou vazbou, s nově vyvinutými širokopásmovými obvody
 • Obvody HDAM® SA3 pro čistý signál a optimální dynamiku
 • Vstup pro gramofon MM/MC s novým diskrétním obvodem Marantz Musical Premium Phono EQ
 • Vstupní konektory se silným poniklováním pro CD a Phono, plus originální Marantz reproduktorové konektory (poměděné vysoce čistou mědí)
 • Lineární ovladač hlasitosti s novým elektrickým systémem řízení hlasitosti
 • Vysoce kvalitní konstrukce s dvouvrstvým šasi a předním panelem z hliníku
 • Režim Purest Mode deaktivuje nepoužívané obvody pro nejlepší přednes zvuku
 • Vysoce jakostní a pečlivě vybrané audio součástky: diody Schottky s ultra nízkým svodovým proudem, nízkošumové komplementární tranzistory, nově vyvinuté zakázkové elektrolytické kondenzátory, svitkové "audio grade" kondenzátory, a mica kondenzátory.

 

Řada Marantz Special Edition


Rozsáhlé a pečlivé ladění prováděné zvukovými mistry je to, co umocňuje vynikající zvukový popis kteréhokoli výrobku Marantz. Žádný z komponentů neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprojde náročnými testy. Do Vašeho domova mohou dorazit pouze nejlepší výrobky, důkladně testované a láskyplně zpracované.
Marantz Special Editions představují způsob, kterým Marantz oslavuje lásku k hudbě proniklou hluboko do žil zvukových mistrů a techniků Marantz a vyjádřenou uměleckým a řemeslným zpracování těchto speciálních komponentů. Zvukoví mistři občas označí výrobek s vyšším potenciálem než je očekáváno, a zpracují jej s neochvějnou pozorností věnovanou detailu, volbě komponentů, a poslechovým seancím. Originální PM-12 byl vyvinut výhradně pro japonský trh - a rychle se projevil jako další vyvolený. Evropští zvuková technici jej úspěšně zkombinovali - výsledkem byl vývoj famózního PM-KI Ruby... a tak se zrodil PM-12 Special Edition.

 

Rozsáhlé ladění zvuku


Rozsáhlé a pečlivé ladění bylo dlouhou dobu tajemstvím jemného zvuku zesilovačů Marantz. V případě PM-12SE použil tým techniků Marantz veškeré své zkušenosti a odborné znalosti - a to jak v návrhu zesilovače, tak v dlouhých poslechových seancích zapojených do finalizování zvuku. Tým zvukových mistrů Marantz v Japonsku a Evropě nezastavil svou intenzivní práci, dokud si nebyl absolutně jist, že bylo dosaženo kvality hodné jména Marantz.

 

Technologie Marantz HDAM


Marantz vyvinul své vlastní obvodové desky nazvané Hyper-Dynamic Amplifier Modules (neboli HDAM) pro záměnu všude používaných zesilovačů na bázi čipů. Použitím diskrétních povrchově montovaných komponentů s krátkými zrcadlenými trasami levé a pravé signálové cesty HDAM dramaticky překonává běžné integrované op-zesilovače co se týče rychlosti sledovací frekvence a úrovně šumu. Výsledkem je dynamičtější, přesný a detailní zvuk. V průběhu roků Marantz vyvinul různé HDAM pro splnění speciálních požadavků přehrávačů a zesilovačů. PM-12SE využívá nejnovější high-grade verzi SA3. V kombinaci s optimalizovaným návrhem uspořádání obvodů a pečlivě zvolenými komponenty poskytuje PM-12SE výjimečnou kvalitu zvuku a přednesu.

 

Gramofonový předzesilovač Marantz Musical Premium Phono EQ


Marantz povznesl svůj trvající závazek vůči vinylu do nových výšek - a to zavedením nového stupně Marantz Musical Premium Phono EQ. Navržen po poskytnutí optimální kvality zvuku zjednodušením signálové cesty — vitálně dané jemnou povahou gramofonových signálů — stupeň EQ v zesilovači PM-12SE může být použit s oběma typy přenosek MM (moving magnet) a MC (moving coil), a to díky integrovanému MC předzesilovači. PHONO stupeň využívá dvoustupňové zesílení, kombinující Marantz HDAM s JFET (junction gate field effect transistors) ve vstupní části - výsledkem je vysoká výstupní impedance. Toto umožňuje další zjednodušení designu bez negativní zpětné vazby (no-negative-feedback) vypuštěním párovacích kondenzátorů - to opět snižuje zkreslení a zlepšuje čistotu signálu.

 

Vysoce kvalitní ovládání hlasitosti


Nově vyvinuté elektrické ovládání hlasitosti využívá nejnovější IC pro ovládání hlasitosti pro realizaci lepší separace kanálů, dynamického rozsahu a redukci zkreslení, se zachováním pocitu ovládání analogového řízení hlasitosti. Zesilovač využívá nové elektrické ovládání hlasitosti (navržené společností Marantz) pro vysokou linearitu a ve své třídě nejlepší separaci kanálů.

 

Zesilovač s proudovou zpětnou vazbou


Zesílení s proudovou zpětnou vazbou (Current Feedback) je dobře známá originální technologie obvodů Marantz, důmyslně navržené pro přizpůsobení požadavkům Super Audio hi-res hudby pro širokopásmovou a vysokorychlostní reprodukci. Impedance v bodě Current Feedback je limitována - tím vzniká velmi nízký fázový posun. Zesilovače Marantz Current Feedback redukují nutnost fázové kompenzace minimalizací negativní zpětné vazby Negative Feedback (NFB). Toto zjednodušuje signálovou cestu a vede k vysoké průchozí rychlosti, excelentní tranzientní odezvě, a špičkové zvukové tranparentnosti napříč celou šířkou pásma. Na rozdíl od běžné topologie Voltage Feedback (napěťová zpětná vazba), Current Feedback rovněž vyvolává necitlivost výkonového zesilovače na náročné zátěže reproduktorů.

 

Výkonné zesílení


Díky použití designových prvků PM-10 je PM12-SE zkonstruován tak, aby se přizpůsobil rozšířením, zachoval nejčistší možný zvuk, a podporoval výkon potřebný pro vybuzení nejnáročnějších reproduktorů. Výstupní zesilovací stupeň PM-12SE umožňuje velký výstupní výkon 2x100W do zátěže 8Ohm, a snadno zvládne vysokoimpedanční reproduktory díky výkonu 2x200W do zátěže 4Ohm. Modul zesilovače je připojen přímo k zadnímu panelu PCB na PM-12SE, s cílem zachovat čistotu signálu a stabilitu zvuku.

 

Čistý analogový design


Čistý analogový design PM-12SE přispívá k jeho struktuře redukce šumu a čisté konstrukci: mnozí konkurenční návrhy dnes zahrnují D/A konverzi, nebo přebírají digitální zesílení a ovládání hlasitosti - nicméně Marantz se svým uznávaným all-analogue designem ponechává věci co nejčistší a nejjednodušší. Může se zdát výhodné mít v zesilovači DAC převodník - nicméně digitální obvody jsou ze své podstaty hlučné (ve smyslu elektro) a mohou interferovat s jemnými analogovými signály procházejícími zesilovačem. To je důvod, proč Marantz zvolil design své Premium Series bez jakýchkoli DA konverzí a ponechal zesilovače maximálně čisté a ryzí.
Existuje zde také vstup Power Amp, který přivádí signál ze vstupní sekce přímo do výkonového stupně a tak nechává jednotku pracovat jako ryzí "výkonový" zesilovač.

 

Pečlivě zvolené komponenty


Marantz má stálou reputaci díky volbě nejlepších možných komponentů ve svých výrobcích Premium Series. Alternativa Marantz k integrovanému obvodu se "zesilovačen na čipu" je HDAM, miniaturní modul zesilovače zkonstruovaný výhradně z diskrétních komponentů. Technici Marantz vybrali a optimalizovali HDAM prostřednictvím rozsáhlého poslechu v dedikovaných zařízeních Marantz v Evropě a v Japonsku. Rozsáhlé, pečlivé a detailní ladění bylo dlouhou dobu tajemstvím excelentně znějících zesilovačů Marantz. Běhen etapy vývoje byla každá část pečlivě vybrána, testována, a schválena zvukovými techniky Marantz pro zajištění perfektního zvuku - kdykoli jej posloucháte.

 

Mnoho analogových vstupů s výstupů


Navíc k analogovým vstupům PHONO a CD má PM-12SE dva linkové vstupy a dva páry vstupních/výstupních konektortů pro rekordér - to umožňuje připojení nekolika zdrojů a rekordérů. Použijte PM-12SE jako samostatný stereo výkonový zesilovač nebo jako výkonový zesilovač prostřednictvím vstupu Power Amp Direct. Například - použijte výstupy pre-out Vašeho AV zařízení a připojte je k výkonovým zesilovačům PM-12SE.

 

Dedikovaný sluchátkový výstup


S použitím diskrétních proprietárních HDAM modulů Marantz poskytuje sluchátkový výstup špičkovou věrnost zvuku s největším rozsahem typů a impedancí sluchátek - včetně nízkoimpedančních sluchátek.

 

Systémový dálkový ovladač


Použijte elegantní dálkový ovladač pro ovládání PM-12SE a rovněž pro komplementární přehrávač SA-12SE Super Audio CD Player. PM-12SE má vstupní/výstupní konektory pro vzdálené ovládání, pro možnost flexibilní konfigurace dodatečné dálkového ovládání.

 

Stvořen pro přednes


Stejně jako komplementární SA-12SE Super Audio CD Player, také integrovaný zesilovač PM-12SE je konstruován podle nejvyšších standardů s čelním panelem z masivního nemagnetického hliníku pro eliminování interferencí. Nezávislé vstupní konektory se silným poniklováním pro CD a Phono, plus originální Marantz reproduktorové konektory (poměděné vysoce čistou mědí)zajišťují nejlepší možný zvuk.

 

Více než 65 let audiofilního dědictví


Společnost Marantz, založená v roce 1953, má dlouhou a bohatou historii navrhování audio komponentů přijímaných za své milovníky hudby a kritickými posluchači po celém světě. Protože na hudbě záleží, pokračuje PM-12SE v dlouhé tradici poskytování ve své třídě nejlepších poslechových zážitků pro hudbu a kino.

Kanály: 2
Topologie: proudová zpětná vazba
Phono: Marantz Musical Premium
HDAM: SA3, SA2
Napájecí zdroj: SMPS
Tónové korekce: symetrie / basy / výšky
Lineární napájecí zdroj: pro předzesilovač
Analogové vstupy: 6
Phono vstup: MM / MC
Přímý vstup do koncového stupně: 1x
Reproterminály: 1x
Výstupní výkon (8 ohm / 4 ohm): 100 W / 200 W
Kmitočtová charakteristika: 5 - 50 000 Hz
Celkové harmonické zkreslení: 0,005%
Činitel tlumení : 500
Příkon : 130 W
Příkon v pohotovostním režimu: 0,2 W
Automatické vypínání: ano
Rozměry (š x h x v): 440 x 453 x 123 mm
Hmotnost: 15,3 kg

Nalezeno celkem: 38 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v prodejní galerii Pavilon, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
ALZA.CZ

ALZA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha Holešovice

Špičkový internetový obchod s pestrou nabídkou Hi-Fi, audio - video techniky a propojovacích kabelů . Prodejce značek KOSS, DENON, Marantz, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER a InAkustik.

Prodejní místa - Showroomy, vlastní výdejní místa a smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
DATART.CZ

DATART.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha

Spolehlivý internetový obchod. Nabízíme široký sortiment elektroniky - ihned k dodání. Hi-Fi, audio, video, TV, fotoaparáty, mobilní telefony, notebooky, PC sestavy a další.

V jeho nabídce naleznete značky DENON, KOSS, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER.

Široká síť kamenných prodejen s odborně vyškoleným personálem. Smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
MALL.CZ

MALL.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 7

Internetová nákupní galerie - vlastní kamenné prodejny a výdejní místa po celé republice. PORADNA - zajímavý informační pomocník při výběru zboží.

Na MALLu si vyberete z uceleného sortimentu spotřební elektroniky. V nabídce nechybí značky DENON, Marantz, KOSS, Polk Audio.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
CZC.cz

CZC.cz

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Příbram

Specializovaný obchod s výpočetní technikou, počítači a elektronikou. K dispozici je on-line stav zboží skladem. V nabídve široký kompletní sortiment značky DENON. Široká nabídka sluchátek KOSS.

Detail
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
OLTECH | HiFI Safír

OLTECH | HiFI Safír

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
Studio ESO

Studio ESO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

Opravdové Hi-Fi studio, prezentace špičkového sterea, dlouholetá zkušenost v oboru Hi-Fi a audio video techniky, specialista na audiovizuální instalace , návrh a prodej systému pro domácí kino. Široká nabídka HiFi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers & Wilkins a systému NuVo. V poslechové místnosti je možno poslechnout reprosoustavy Bowers & Wilkins modelové řady 800. Kompletní nabídka propojovacích kabelů Inakustik.

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
IN AV - 440 AUDIO STORE

IN AV - 440 AUDIO STORE

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zaměřujeme se nejen na prodej audio, video techniky, ale zejména na návrh a realizaci kompletních systémů na míru s důrazem na kvalitu. Baví nás kvalitní zvuk a obraz, jehož dosahujeme pečlivým výběrem jednotlivých komponent od špičkových výrobců. 

Velmi bohatý sortiment přístrojů DENON, Rotel,  reprosoustav Bowers & Wilkins a nechybí ani sluchátka DENON a B&W.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
RODEL - audio

RODEL - audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Hostivař

Poslechové studio se třemi poslechovými místnostmi včetně domácího kina 11.2. Dále nás najdete na internetu s naším přehledným e-shopem a širokou nabídkou napříč světem Hi-Fi a High-End techniky. Každému rádi poradíme jak co zapojit, nebo s výběrem nejvhodnější audio techniky. Také nabízíme instalaci na klíč i složitějších projektů domácího kina a jiných audio sestav včetně instalace rozvodů a dokončovacích stavebních prací.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
HORIZON Trading Prague s.r.o.

HORIZON Trading Prague s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Strašnice

Firma HORIZON Trading Prague s.r.o. nabízí ucelený sortiment značky DENON. Ve společnosti pracují lidé s dlouholetou praxí, odbornými znalostmi a zkušenostmi z daného oboru. Portfolio značek zákazníkům garantuje nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a užitné vlastnosti s následným prodejním a pozáručním servisem. Nabízíme individuální přístup a komplexní služby.

Detail Web
Lepší zvuk

Lepší zvuk

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Příjemná atmosféra prodejny a showroomu , velice dobrý internetový obchod - instalace produktů a nastavení lze domluvit individuálně. Heslo prodejce je jasné - "lepší život s lepším zvukem".

Marantz Premium Dealer

Detail Web
ALTEI s.r.o.

ALTEI s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Lhotka

Špičkové HiFi studio ve kterém uslyšíte přístroje značek DENON, Rotel Classe, reprosoustavy Bowers & Wilkins a multizónové ozvučení technikou NuVo.  Nejen spolehlivě poradí , ale i odborně nainstalují zakoupenou elektroniku.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
hifi hejhal

hifi hejhal

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Plzeň

V poslechovém studiu prezentace značek DENON a CANTON.

Detail Web
AVEMAX

AVEMAX

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Třebíč

Více jak 25 let zkušeností v oboru, individuální přístup ke každému zákazníkovi, široký výběr HIFI techniky...

 

 

 

 

Detail Web
basys.studio (Brno)

basys.studio (Brno)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Detail Web
basys.studio (Praha)

basys.studio (Praha)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 9

Detail Web
Denon Store

Denon Store

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Důvěřujte specialistům na audio-video. Vytvoříme pro vás domácí kino. Zažijte úžasné emoce, aniž byste opustili svůj domov.

Detail Web
EAS Opava

EAS Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Firma EAS Opava s.r.o. se nachází na výpadovce směr Krnov v areálu obchodnícho střediska TERNO Opava, v nové budově firmy Autogas Opava s.r.o. (čerpací stanice LPG - modrožlutá budova, za autosalónem PEUGEOT-SUZUKI).

Detail Web
Elektro Fresh

Elektro Fresh

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Prostějov

Společnost Elektro Fresh, s.r.o. se zabývá prodejem spotřební elektroniky se zaměřením na domácí kino, Hi-Fi komponenty, Tv LED, videokamery, digitální fotoaparáty, Auto HiFi a formou objednávek také veškeré bílé techniky včetně vestavných spotřebičů.

Detail Web
Hi-Fi market

Hi-Fi market

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hlučín

Od roku 1998.

Detail Web
HIFI CZ

HIFI CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

HIFI CZ je společnost tvořená profesionály s více než půlstoletím souhrnných zkušeností v oboru - máme za sebou ty nejprestižnější instalace špičkové audio techniky v rezidenčních prostorách i desítky projektů komerčního ozvučení.

Detail Web
Hifiobchod

Hifiobchod

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Služovice

Moje společnost působí na trhu od roku 2001 a jejím prvotním impulsem pro vznik byla zejména má velká záliba v hudbě, která ovšem musí být produkována přes kvalitní techniku. Jelikož jsem zjistil, že mám v sobě také potenciál obchodníka, začal jsem si budovat vztahy s klienty, kteří žádají kvalitu, servis a profesionální přístup při svém rozhodnutí o nákupu zboží. Mou velkou radostí je vždy zpětná vazba spokojeného zákazníka. 

Detail Web
hifion.cz

hifion.cz

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Klasické, moderní a diskrétní audio pro současnou domácnost

Detail Web
HIFIpartner s.r.o.

HIFIpartner s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Dolní Břežany

Internetový prodej hifi techniky. Široce vybavena prodejna a poslechové studio tou nejnovější technikou.

Detail Web
HiFiSound

HiFiSound

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Naše poslechové studio působí na trhu od roku 1999. Konečné zaměření studia mělo svůj vývoj, který se velmi brzy ustálil na dodávkách hifi a high-end stereo komponentů a domácích kin s důrazem na co nejkvalitnější poslech hudby.

Detail Web
Horn Distribution (CZ)

Horn Distribution (CZ)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha

Jste milovník dokonalého zvuku v nejluxusnějším provedení? Denon Store je místem plným luxusního zvuku, drahých materiálů a elegantních forem, kde každý milovník nejkvalitnějšího zvuku najde něco pro sebe.

Detail Web
KASA.CZ

KASA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín - Prštné

Předních internetový prodejce v ČR. Síť vlastních kamenných prodejen a výdejních míst po celé republice. Široká nabídka sluchátek KOSS.

Detail Web
Luxusní Elektronika

Luxusní Elektronika

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín

Navštivte naši prodejnu, kde se Vám budou s neobvyklou péčí věnovat zapálení profesionálové.
Rádi Vám poradíme, předvedeme perly současného audio světa a poskytneme možnost nerušeného poslechu našich produktů.

Detail Web
TNT Audio

TNT Audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

První vietnamské hi-fi studio ve střední Evropě.

Detail Web
VOIX

VOIX

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zavítejte do našeho showroomu a nechte se okouzlit nejlepší audiotechnikou dneška.

Detail Web
XAVIAN Electronics

XAVIAN Electronics

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hostivice

Špičková manufaktura reprosoustav a návrh hi-fi sestav na míru.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...