Reference LS-404 Micro AIR

Vyberte variantu
Délka 3 m (Easy-Plug):
007716331
20 622 Kč / pár
Délka 3 m (Easy-Plug SBW):
0077163311
21 217 Kč / pár
Délka 3 m (BFA):
007716332
23 001 Kč / pár
Délka 3 m (BFA SBW):
0077163321
25 381 Kč / pár
Délka 3 m (Vidličky):
007716333
24 191 Kč / pár
Délka 3 m (Vidličky SBW):
0077163331
26 670 Kč / pár
  • Technologie Micro AIR
  • Vzduchové dielektrikum
  • Koncentrická konstrukce měděného drátu
  • 8násobná vícejádrová architektura
  • Single Wire i Bi-Wire
  • K dispozici jako BFA, vidličky nebo varianta Easy-Plug

Průřez 8 x 2,62mm2. Made in Germany.

Pokračujeme v příběhu technologie MICRO AIR novým reproduktorovým kabelem REFERENCE LS-404 MICRO AIR: Stejně jako u již legendárních kabelů AIR Helix je i u nové technologie REFERENCE MICRO AIR vzduch ústředním prvkem izolační koncepce. Vzhledem k nízkým impedancím reproduktorů jsou však pro reproduktorové kabely velmi důležité také nízké odpory vedení a nízká indukčnost. Z tohoto důvodu je v kabelu REFERENCE LS-404 MICRO AIR kromě vzduchového dielektrika použito celkem 8 koncentrických měděných vodičů. Díky této vícežilové architektuře se magnetická pole kladného a záporného vodiče překrývají a vzájemně neutralizují. Tím se výrazně snižuje indukčnost kabelu, což zaručuje nezkreslený přenos zvukového signálu v širokém frekvenčním rozsahu. Model LS-404 se řídí tímto přístupem a má vyvážený zvukový charakter s přesným časováním s dobře zvládnutým základem. Tento kabel je proto primárně určen pro plnorozsahové podlahové reproduktory. 

MICRO AIR TECHNOLOGY
Přírodní zákony nelze vypnout. Je třeba je umně využívat. Každý kabel má díky těmto přírodním zákonům tzv. parazitní účinky. Mimo jiné sem patří kapacita - tedy skutečnost, že kabel podobně jako baterie dočasně ukládá energii a se zpožděním ji opět uvolňuje. Tento efekt silně ovlivňuje přenos zvukových signálů a je nežádoucí. Kapacita kabelu je fyzikální jev a její velikost závisí na různých faktorech. Jedním z podstatných faktorů je izolační materiál, tzv. dielektrikum, které může kapacitu mnohonásobně zvýšit. Vzduch to naopak nedokáže, a proto je ideálním izolantem. Součástí izolace technologie MICRO AIR je její složitá struktura ve tvaru kosočtverce. Komory vytvořené touto konstrukcí zvětšují vzdálenost mezi vodiči a zvyšují obsah vzduchu v izolaci. Tímto způsobem se snižují dráždivé kapacity a optimalizují se přenosové vlastnosti pro citlivé zvukové signály.

KONCENTRICKÁ MĚĎ
Na rozdíl od běžných struktur vodičů, kde je uspořádání jednotlivých vodičů v kabelu chaotické, jsou vodiče v koncentrických měděných kabelech uspořádány podle přesně definovaného schématu a to v několika vrstvách. Tato konstrukce omezuje nepravidelné styčné body mezi vodiči, což harmonizuje tok signálu a minimalizuje rozdíly v době průchodu. Impulsy lze přehrávat přesně při zachování prostorových informací o hudbě. Tenká vrstva polyethylenu chrání vysoce čistou měď před kyslíkem, a tedy před oxidací.

"NÁLADOVÉ" BESTIE
Reproduktorový kabel musí stejnou měrou přenášet energii a informace. Reproduktory mohou být také náladové malé bestie, které mají velmi dynamický elektrický život. Pro každý tón a hlasitost se chovají jinak a zesilovač je musí neustále kontrolovat. To znamená, že signál na kabelu reproduktoru je změť velmi nízkých až obrovských úrovní, střídavého proudu a napětí o různých frekvencích a délkách fází. Aby bylo možné věrně přenášet extrémně jemné detaily, které definují zvuk a prostor a dodávají hudbě emoce, musí kabel obrazně řečeno držet reproduktor na co nejtěsnějším vodítku vůči zesilovači. Tyto šelmy lze zkrotit uplatněním fyzikálních zákonů, použitím správných materiálů a vhodnou architekturou kabelu.

SPOJENÍ
REFERENCE LS-404 MICRO AIR je k dispozici s BFA banánky nebo s vidličkami nebo ve verzi Easy-Plug. Povrchy BFA banánků a vidliček jsou opatřeny rhodiovou povrchovou úpravou, a proto jsou mimořádně odolné. Kontaktní plochy a šroubové spojení vidliček jsou vyrobeny z jednoho kusu, čímž se zamezuje kontaktnímu odporu. Kontaktní plocha, která má po stranách štěrbiny, se při utahování připojení svorek zařízení mění na konkávní tvar, čímž se zabraňuje jejich vysunutí.

NAŠE VÝROBA KABELŮ
Stejně jako naše kabely AIR HELIX je i kabelová technologie REFERENCE MICRO AIR vyráběna v naší vlastní továrně v Německu. Kromě složité ruční montáže kabelů jsme věnovali přísnou pozornost odpovídající kontrole kvality. Po výrobě je každý kabel podroben zkouškám. Provádí se funkční testy i mechanické zkoušky a samozřejmě v rámci vývoje výrobku sledujeme i výkon pod napětím pro co největší přesnost a přenos signálu s nízkými ztrátami.

 

Nalezeno celkem: 27 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v luxusním showroomu, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

 

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
ALZA.CZ

ALZA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha Holešovice

Špičkový internetový obchod s pestrou nabídkou Hi-Fi, audio - video techniky a propojovacích kabelů . Prodejce značek KOSS, DENON, Marantz, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER a InAkustik.

Prodejní místa - Showroomy, vlastní výdejní místa a smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
OLTECH | HiFI Safír

OLTECH | HiFI Safír

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
Studio ESO

Studio ESO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

Opravdové Hi-Fi studio, prezentace špičkového sterea, dlouholetá zkušenost v oboru Hi-Fi a audio video techniky, specialista na audiovizuální instalace , návrh a prodej systému pro domácí kino. Široká nabídka HiFi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers & Wilkins a systému NuVo. V poslechové místnosti je možno poslechnout reprosoustavy Bowers & Wilkins modelové řady 800. Kompletní nabídka propojovacích kabelů Inakustik.

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
IN AV - 440 AUDIO STORE

IN AV - 440 AUDIO STORE

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zaměřujeme se nejen na prodej audio, video techniky, ale zejména na návrh a realizaci kompletních systémů na míru s důrazem na kvalitu. Baví nás kvalitní zvuk a obraz, jehož dosahujeme pečlivým výběrem jednotlivých komponent od špičkových výrobců. 

Velmi bohatý sortiment přístrojů DENON, Rotel,  reprosoustav Bowers & Wilkins a nechybí ani sluchátka DENON a B&W.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
HORIZON Trading Prague s.r.o.

HORIZON Trading Prague s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Strašnice

Firma HORIZON Trading Prague s.r.o. nabízí ucelený sortiment značky DENON. Ve společnosti pracují lidé s dlouholetou praxí, odbornými znalostmi a zkušenostmi z daného oboru. Portfolio značek zákazníkům garantuje nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a užitné vlastnosti s následným prodejním a pozáručním servisem. Nabízíme individuální přístup a komplexní služby.

Detail Web
Lepší zvuk

Lepší zvuk

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Příjemná atmosféra prodejny a showroomu , velice dobrý internetový obchod - instalace produktů a nastavení lze domluvit individuálně. Heslo prodejce je jasné - "lepší život s lepším zvukem".

Marantz Premium Dealer

Detail Web
Elektro Kolář a Jelínek

Elektro Kolář a Jelínek

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Kompletní nabídka Hi-Fi techniky a Audio Video komponentů. Specialista na montáž, zapojení a nastavení aplikace HEOS u přístrojů a domácího kina.

Detail
PROFIMEDIA Opava

PROFIMEDIA Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Špičkově vybavené High end audio video poslechové studio, specialista nejen na obraz a zvuk, ale i design, nejvyšší náročnost provedení a dokonalý detail - pouze pro nejnáročnější klienty. Návštěva pouze po telefonické dohodě.

Detail Web
PROFIMEDIA Praha

PROFIMEDIA Praha

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Specializovaný prodejce na zákaznické instalace.Návrh a prodej audiovizuální, prezentační a projekční techniky pro byty, domy, vily i veřejné, firemní a kancelářské prostory. Návrhy konferenčních a školících místností.

Detail Web
ALTEI s.r.o.

ALTEI s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Lhotka

Špičkové HiFi studio ve kterém uslyšíte přístroje značek DENON, Rotel Classe, reprosoustavy Bowers & Wilkins a multizónové ozvučení technikou NuVo.  Nejen spolehlivě poradí , ale i odborně nainstalují zakoupenou elektroniku.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
Hi-Fi Studio F-M

Hi-Fi Studio F-M

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Frýdek Místek

Hi-Fi studio s poslechovou místností. Specialista na prodej vinilových desek, CD a Blu-Ray disků. Bohatá nabídka reprsoustav, hi-fi přístrojů, kabelů a sluchátek.

Detail Web
 Homesystems s.r.o.

Homesystems s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Hodkovičky

Audio Video, inteligentní domy , kamerové systémy - vše na míru.

Detail Web
Audio Studio Britek

Audio Studio Britek

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hoděšovice

Příjemné poslechové studio s poslechovou místnosí, kde naleznete širokou škálů značek přístrojů a reprosoustav. Specialista na dokonalé zatlumení místnosti.

Detail Web
TELSAT Benešov

TELSAT Benešov

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Benešov

Prodejna elektro s poslechovou místností. Nabízí HiFi přístroje DENON , reprosoustavy a sluchátka KOSS.

Detail Web
Luxusní Elektronika

Luxusní Elektronika

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín

Navštivte naši prodejnu, kde se Vám budou s neobvyklou péčí věnovat zapálení profesionálové.
Rádi Vám poradíme, předvedeme perly současného audio světa a poskytneme možnost nerušeného poslechu našich produktů.

Detail Web
MEDIA TRADING  CZ s. r.o.

MEDIA TRADING CZ s. r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Prodejce audiovizuální a HiFi techniky

Detail Web
Nardic Solutions s.r.o.

Nardic Solutions s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Rada, návrh, prodej a instalace špičkové ozvučovací techniky pro Váš byt, dům nebo vilu. Kompletní řešení pro firmy, školy a veřejné prostory - audiovizuální a řídící systémy.

Detail Web
TNT Audio

TNT Audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

První vietnamské hi-fi studio ve střední Evropě.

Detail Web
XAVIAN Electronics

XAVIAN Electronics

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hostivice

Špičková manufaktura reprosoustav a návrh hi-fi sestav na míru.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...