SA-12SE

Vyberte variantu
Barva:
Černá
89 990 Kč
Barva:
Stříbrno/zlatá
89 990 Kč

5 let záruka Marantz

Marantz byl u startu CD, když uvedl první CD přehrávač — originální CD-63 — v roce 1982. V následujících letech se Marantz stal známým jako specialista na CD přehrávače. S využitím procesu vývoje vlajkové lodi SA-10, stejný tým navrhl SA-12 Special Edition pro oslavu lásky k hudbě a zdůraznění mistrovství a emoce hudby.
Technologie Marantz Musical Mastering definuje nové standardy v digitálním a analogovém zpracování zvuku. Diskový mechanismus je zkonstruován čistě pro audio - "SACDM-3" je schopen přehrávat SACD, CD, a kompilace na CD-ROM nebo DVD-ROM. Je rovněž vybaven asynchronním USB vstupem, schopným zpracovat vše až do PCM/DXD 384kHz/32bit a DSD11.2MHz. Marantz Musical Mastering Stream transformuje veškeré soubory formátu PCM do formátu DSD, s použitím pokročilého filtrování a proprietárního zpracování předtím, než Marantz Musical Mastering Conversion provede konverzi 1-bit datového toku přímo na analogový signál bez použití konvenčního D/A převodníku.
Technický tým Marantz vytvořil tento přehrávač pro poskytnutí takového zvuku, který bude schopen přivést Vás k Vaší oblíbené hudbě blíž než kdykoliv dříve. Důvod je jednoduchý a je středem všeho, co Marantz dělá – protože na hudbě záleží.

 

Klíčové charakteristiky


 • Navržen a rozsáhle vyladěn týmem specialistů čerpajícím z více než 35 let znalostí z návrhů CD přehrávačů Marantz.
 • Inovativní Marantz Musical Mastering "MMM-Stream" převzorkování na DSD a filtrace.
 • Zákaznicky navržený 1-bitová přímá "MMM–Conversion" z DSD na analog.
 • Vysoce kvalitní analogový výstupní stupeň s technologií Marantz HDAM-SA3 a výstup s nízkou impedancí.
 • Vlastní vyvinutá Marantz SACD/CD mechanismus "SACDM-3" navržený čistě pro audio.
 • Přehrávání SACD/CD a přehrávání kompilací na CD-ROM a DVD-ROM (audio).
 • Asynchronní USB vstup pro hi-res audio až do PCM/DXD 384kHz/32bit a DSD11.2MHz.
 • Oddělení USB a digitálních vstupů pro blokování šumu z připojených zdrojů.
 • Napájení s toroidním transformátorem.
 • Dedikovaný sluchátkový zesilovač se zcela diskrétní konstrukcí a HDAM-SA2.

 

Řada Marantz Special Edition


Rozsáhlé a pečlivé ladění prováděné zvukovými mistry je to, co umocňuje vynikající zvukový popis kteréhokoli výrobku Marantz. Žádný z komponentů neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprojde náročnými testy. Do Vašeho domova mohou dorazit pouze nejlepší výrobky, důkladně testované a láskyplně zpracované.
Marantz Special Editions představují způsob, kterým Marantz oslavuje lásku k hudbě proniklou hluboko do žil zvukových mistrů a techniků Marantz a vyjádřenou uměleckým a řemeslným zpracování těchto speciálních komponentů. Zvukoví mistři občas označí výrobek s vyšším potenciálem, než je očekáváno, a zpracují jej s neochvějnou pozorností věnovanou detailu, volbě komponentů, a poslechovým seancím. Originální SA-12 byl vyvinut výhradně pro japonský trh – a rychle se projevil jako další vyvolený. Evropští zvuková technici jej úspěšně zkombinovali – výsledkem byl vývoj famózního SA-KI Ruby... a tak se zrodil SA-12 Special Edition.

 

Transportní mechanismus


Srdcem přehrávače SA-12SE je inovativní SACDM-3 transportní mechanismus, vyvinutý výhradně pro nejlepší možný přednes při přehrávání SA-CD, CD a hudby uložené na datových discích. Tento nový mechanismus slibuje výjimečnou kvalitu zvuku z konvenčních disků CD a SA-CD a umožňuje posluchači vytvářet své vlastní disky s hi-res audio kompilacemi prostřednictvím počítačové DVD vypalovačky. Přehrávač SA-12SE podporuje soubory FLAC od 44.1kHz do 192kHz a rozlišení až 24-bit, DSD2.8MHz a DSD 5.6MHz, ALAC (Apple Lossless), AIFF a MP3 soubory. Vytváření a přehrávání hi-res disků s kompilacemi je jednoduché – a zábavné.

 

CD, SA-CD a dál..


Přehrávač SA-12SE je plně funkční D/A převodník pro hudbu uloženou na domácím PC prostřednictvím USB-B a je vybaven optickým a koaxiálním digitálním vstupem pro stávající audio komponenty. Tyto vstupy podporují soubory až do 192kHz/24bit. USB-B asynchronní vstup pro přímé propojení s PC je kompatibilní s hudebními soubory PCM a DXD až do 384kHz/32bit, a rovněž DSD2.8MHz, DSD5.6MHz a DSD11.2MHz.

 

Technologie Marantz HDAM


Marantz vyvinul své vlastní obvodové desky nazvané Hyper-Dynamic Amplifier Modules (neboli HDAM) pro záměnu všude používaných zesilovačů na bázi čipů. Použitím diskrétních povrchově montovaných komponentů s krátkými zrcadlenými trasami levé a pravé signálové cesty HDAM dramaticky překonává běžné integrované op-zesilovače co se týče rychlosti sledovací frekvence a úrovně šumu. Výsledkem je dynamičtější, přesný a detailní zvuk. V průběhu roků Marantz vyvinul různé HDAM pro splnění požadavků přehrávačů a zesilovačů. SA-12SE využívá nejnovější high-grade verzi SA3. V kombinaci s optimalizovaným návrhem uspořádání obvodů a pečlivě zvolenými komponenty poskytuje SA-12SE výjimečnou kvalitu zvuku a přednesu.

 

Marantz Musical Mastering: MMM-Stream a MMM-Conversion


Marantz Musical Mastering je srdcem DSD digitálního audia ležícím v SA-12SE. PCM signály jsou překonvertovány na DSD při 11.2MHz s použitím proprietárního MMM-Stream převodníku v přehrávači. Vysokofrekvenční signál je zpracován jedinečným stupněm MMM-Conversion – použitým místo konvenčního DAC – pro vytvoření analogového výstupu. Sekce zpracování MMM-Stream nahrazuje filtry převzorkování normálně používané v D/A konverzi, a umožňuje implementovat filtraci Marantz Musical Mastering. Dvoje systémové hodiny 44.1kHz a 48kHz zajišťují nejpřesnější konverzi vstupního signálu – ať už z disku nebo z digitálního vstupu. Veškeré formáty digitálního signálu jsou násobkem buďto 44.1 nebo 48, a tedy veškeré zpracování je provedeno bez zaokrouhlování – to brání ztrátě důležitých informací nebo vzniku chyb. Modulace Sigma Delta umožňuje čistý DSD standardní signál s tokem 1-bit, který prochází do sekce konverze ve formě vysokofrekvenčního toku impulsů. Návrh filtru DSD-to-analogue přivádí signál do modulu Marantz HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Modules) ve výstupním stupni pro optimální kvalitu zvuku.

 

Napájecí zdroj s vysokými proudy


Napájecí zdroj přehrávače SA-12SE obsahuje velký vysokoproudý toroidní transformátor se sekundárním vinutím z bezkyslíkaté mědi (OFC), společně s vysokoproudými diodami Schottky Barrier Diodes v usměrňovacím stupni pro získání nejčistšího DC napěťového výstupu. Analogové a digitální obvody mají nezávislá napájení – pro minimalizaci interferencí.

 

Systémový dálkový ovladač


Elegantní dálkový ovladač s hliníkovým povrchem má ergonomické a intuitivní uspořádání a je vybaven funkcemi pro ovládání zesilovače – pro možnost ovládání SA-12SE a komplementárního integrovaného stereo zesilovače referenční třídy PM-12SE. Použijte integrovaný vstupní a výstupní konektory dálkového ovládání pro připojení SA-12SE k jiným kompatibilním komponentům Marantz. Přepínač internal/external na zadním panelu nabízí dodatečnou flexibilitu ovládání systému.

 

Fluorescenční displej s nízkým šumem


Luxusní LC displej s nízkým šumem zobrazuje jasné a snadno čitelné alfanumerické znaky a je kompatibilní s hudebními kódovanými s CD Text. Displej lze vypnout tlačítkem na dálkovém ovladači. Na předním displeji SA-12SE se pro informace uživatele nyní zobrazuje bitová hloubka vstupního signálu.

 

Dedikovaný sluchátkový výstup


Připojte svá oblíbená sluchátka přímo k přehrávači SA-12SE prostřednictvím sluchátkového konektoru na předním panelu – ten rovněž disponuje vlastním volitelným ovládáním zisku. Sluchátkový obvod je kompatibilní se širokou škálou typů sluchátek a sluchátek s nízkou impedancí.

 

Stvořen pro přednes


Stejně jako komplementární PM-12SE, také Super Audio CD přehrávač SA-12SE je konstruován podle nejvyšších standardů, s čelním panelem z masivního nemagnetického hliníku pro eliminování interferencí. Měděné RCA konektory SA+12SE s jednovrstvým poniklováním překonávají konektory používané konkurencí a nabízí jedinečné poslechové zážitky.

 

Více než 65 let audiofilního dědictví


Společnost Marantz, založená v roce 1953, má dlouhou a bohatou historii navrhování audio komponentů přijímaných za své milovníky hudby a kritickými posluchači po celém světě. Kvůli Music Matters pokračuje SA-12SE v dlouhé tradici poskytování ve své třídě nejlepších poslechových zážitků pro hudbu a kino.

Kompatibilní formáty: CD / SACD
Datové disky: PCM 24-192 / DSD 5,6 MHz
USB : až PCM 32-384 / DSD 11.,2 MHz
HDAM : SA2 / SA3
Transformátor: toroidní
Sluchátkový výstup: Ano (proudový)
Volitelné filtry: CD a D/A převodník
Marantz Musical Mastering: Stream / Conversion
Digitální vstup: 1x optika / 1x koax / 1x USB
Digitální výstup: 1x optika / 1x koax
Analogové výstupy: 1x
Mechanika: SACD-M3
D/A převodník: MMM
Kmitočtový rozsah: 2 - 50 000 Hz
Dynamický rozsah: 109 dB
Celkové harmonické zkreslení: 0,0008%
Rozměry (š x h x v): 440 x 419 x 123 mm
Hmotnost: 16,4 kg

Nalezeno celkem: 37 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v prodejní galerii Pavilon, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
ALZA.CZ

ALZA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha Holešovice

Špičkový internetový obchod s pestrou nabídkou Hi-Fi, audio - video techniky a propojovacích kabelů . Prodejce značek KOSS, DENON, Marantz, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER a InAkustik.

Prodejní místa - Showroomy, vlastní výdejní místa a smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
MALL.CZ

MALL.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 7

Internetová nákupní galerie - vlastní kamenné prodejny a výdejní místa po celé republice. PORADNA - zajímavý informační pomocník při výběru zboží.

Na MALLu si vyberete z uceleného sortimentu spotřební elektroniky. V nabídce nechybí značky DENON, Marantz, KOSS, Polk Audio.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
CZC.cz

CZC.cz

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Příbram

Specializovaný obchod s výpočetní technikou, počítači a elektronikou. K dispozici je on-line stav zboží skladem. V nabídve široký kompletní sortiment značky DENON. Široká nabídka sluchátek KOSS.

Detail
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
HiFi SAFÍR

HiFi SAFÍR

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
Studio ESO

Studio ESO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

Opravdové Hi-Fi studio, prezentace špičkového sterea, dlouholetá zkušenost v oboru Hi-Fi a audio video techniky, specialista na audiovizuální instalace , návrh a prodej systému pro domácí kino. Široká nabídka HiFi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers & Wilkins a systému NuVo. V poslechové místnosti je možno poslechnout reprosoustavy Bowers & Wilkins modelové řady 800. Kompletní nabídka propojovacích kabelů Inakustik.

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
IN AV - 440 AUDIO STORE

IN AV - 440 AUDIO STORE

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zaměřujeme se nejen na prodej audio, video techniky, ale zejména na návrh a realizaci kompletních systémů na míru s důrazem na kvalitu. Baví nás kvalitní zvuk a obraz, jehož dosahujeme pečlivým výběrem jednotlivých komponent od špičkových výrobců. 

Velmi bohatý sortiment přístrojů DENON, Rotel,  reprosoustav Bowers & Wilkins a nechybí ani sluchátka DENON a B&W.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
RODEL - audio

RODEL - audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Hostivař

Poslechové studio se třemi poslechovými místnostmi včetně domácího kina 11.2. Dále nás najdete na internetu s naším přehledným e-shopem a širokou nabídkou napříč světem Hi-Fi a High-End techniky. Každému rádi poradíme jak co zapojit, nebo s výběrem nejvhodnější audio techniky. Také nabízíme instalaci na klíč i složitějších projektů domácího kina a jiných audio sestav včetně instalace rozvodů a dokončovacích stavebních prací.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
HORIZON Trading Prague s.r.o.

HORIZON Trading Prague s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Strašnice

Firma HORIZON Trading Prague s.r.o. nabízí ucelený sortiment značky DENON. Ve společnosti pracují lidé s dlouholetou praxí, odbornými znalostmi a zkušenostmi z daného oboru. Portfolio značek zákazníkům garantuje nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a užitné vlastnosti s následným prodejním a pozáručním servisem. Nabízíme individuální přístup a komplexní služby.

Detail Web
Lepší zvuk

Lepší zvuk

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Příjemná atmosféra prodejny a showroomu , velice dobrý internetový obchod - instalace produktů a nastavení lze domluvit individuálně. Heslo prodejce je jasné - "lepší život s lepším zvukem".

Marantz Premium Dealer

Detail Web
ALTEI s.r.o.

ALTEI s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Lhotka

Špičkové HiFi studio ve kterém uslyšíte přístroje značek DENON, Rotel Classe, reprosoustavy Bowers & Wilkins a multizónové ozvučení technikou NuVo.  Nejen spolehlivě poradí , ale i odborně nainstalují zakoupenou elektroniku.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
BSS Praha s.r.o.

BSS Praha s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 8

Autorizovaný prodejce vybraných značek s dlouholetou praxi v oboru.

Detail Web
Avantgardní Technika M. Dvořák

Avantgardní Technika M. Dvořák

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Unhošť – Nouzov

Prodejce audiovizuální techniky.

Detail Web
hifi hejhal

hifi hejhal

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Plzeň

V poslechovém studiu prezentace značek DENON a CANTON.

Detail Web
AVEMAX

AVEMAX

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Třebíč

Více jak 25 let zkušeností v oboru, individuální přístup ke každému zákazníkovi, široký výběr HIFI techniky...

 

 

 

 

Detail Web
basys.studio (Brno)

basys.studio (Brno)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Detail Web
basys.studio (Praha)

basys.studio (Praha)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 9

Detail Web
EAS Opava

EAS Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Firma EAS Opava s.r.o. se nachází na výpadovce směr Krnov v areálu obchodnícho střediska TERNO Opava, v nové budově firmy Autogas Opava s.r.o. (čerpací stanice LPG - modrožlutá budova, za autosalónem PEUGEOT-SUZUKI).

Detail Web
Elektro Fresh

Elektro Fresh

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Prostějov

Společnost Elektro Fresh, s.r.o. se zabývá prodejem spotřební elektroniky se zaměřením na domácí kino, Hi-Fi komponenty, Tv LED, videokamery, digitální fotoaparáty, Auto HiFi a formou objednávek také veškeré bílé techniky včetně vestavných spotřebičů.

Detail Web
Hi-Fi market

Hi-Fi market

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hlučín

Od roku 1998.

Detail Web
HIFI CZ

HIFI CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

HIFI CZ je společnost tvořená profesionály s více než půlstoletím souhrnných zkušeností v oboru - máme za sebou ty nejprestižnější instalace špičkové audio techniky v rezidenčních prostorách i desítky projektů komerčního ozvučení.

Detail Web
Hifiobchod

Hifiobchod

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Služovice

Moje společnost působí na trhu od roku 2001 a jejím prvotním impulsem pro vznik byla zejména má velká záliba v hudbě, která ovšem musí být produkována přes kvalitní techniku. Jelikož jsem zjistil, že mám v sobě také potenciál obchodníka, začal jsem si budovat vztahy s klienty, kteří žádají kvalitu, servis a profesionální přístup při svém rozhodnutí o nákupu zboží. Mou velkou radostí je vždy zpětná vazba spokojeného zákazníka. 

Detail Web
hifion.cz

hifion.cz

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Klasické, moderní a diskrétní audio pro současnou domácnost

Detail Web
HIFIpartner s.r.o.

HIFIpartner s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Dolní Břežany

Internetový prodej hifi techniky. Široce vybavena prodejna a poslechové studio tou nejnovější technikou.

Detail Web
HiFiSound

HiFiSound

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Naše poslechové studio působí na trhu od roku 1999. Konečné zaměření studia mělo svůj vývoj, který se velmi brzy ustálil na dodávkách hifi a high-end stereo komponentů a domácích kin s důrazem na co nejkvalitnější poslech hudby.

Detail Web
Horn Distribution (CZ)

Horn Distribution (CZ)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha

Jste milovník dokonalého zvuku v nejluxusnějším provedení? Denon Store je místem plným luxusního zvuku, drahých materiálů a elegantních forem, kde každý milovník nejkvalitnějšího zvuku najde něco pro sebe.

Detail Web
KASA.CZ

KASA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín - Prštné

Předních internetový prodejce v ČR. Síť vlastních kamenných prodejen a výdejních míst po celé republice. Široká nabídka sluchátek KOSS.

Detail Web
Luxusní Elektronika

Luxusní Elektronika

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín

Navštivte naši prodejnu, kde se Vám budou s neobvyklou péčí věnovat zapálení profesionálové.
Rádi Vám poradíme, předvedeme perly současného audio světa a poskytneme možnost nerušeného poslechu našich produktů.

Detail Web
TNT Audio

TNT Audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

První vietnamské hi-fi studio ve střední Evropě.

Detail Web
XAVIAN Electronics

XAVIAN Electronics

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hostivice

Špičková manufaktura reprosoustav a návrh hi-fi sestav na míru.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...