Servis

Výrobce MEDE8ER

Servis - Dobřejovice
Adresa: Čestlice 271, Dobřejovice u Prahy - 251 70 Ukázat na mapě E-mail: koss.servis@eurostar-ostrava.cz Tel: +420 323 601 904

Omlouváme se, ale vzhledem k nastalé situaci jsme byli nuceni k těmto změnám:

 

Osobní příjem a výdej servisních zakázek na našem servisním středisku je až do odvolání uzavřen. Provozní doba od 2.6.2020 - uvedeno  v sekci " Otevírací doba ".

Do 2.6.2020 opravy i v této době provádíme, přijímáme však pouze zakázky zaslané poštou či přepravními společnostmi. Máte-li již u nás nějakou servisní zakázku uzavíranou s tím, že po dokončení bude osobně vyzvednuta a nechcete čekat, až opatření skončí, dejte nám prosím po e-mailu či telefonu vědět a domluvíme se na jejím zaslání.

Vzhledem k situaci s koronovirem bohužel došlo u dopravců k navýšení poplatku za dobírku (důvodem je údajně vyšší riziko nakažení řidiče přijímajícího platbu). Proto jsem i my byli nuceni zdražit poštovné u opravených výrobků, zasílaných na dobírku a to ze zavedených 110 Kč na 140 Kč. Berte prosím tuto informaci na vědomí, pokud k nám budete výrobek posílat. Dojde-li po konci všech opatření u dopravců opět ke snížení ceny, zareagujeme na to samozřejmě i my.

Abychom dopad tohoto zdražení snížili, zavádíme zatím zkušebně možnost platby předem bankovním převodem, kdy je poštovné pouze 90 Kč. V tomto případě budeme opravený výrobek zasílat až po připsání částky na náš účet. Rozhodnete-li se pro tuto variantu, napište to prosím již do vašeho požadavku přiloženého k výroku.

 

Přístroje k opravě prosím posílejte na servis vždy jako doporučenou zásilku a v bezpečném balení. Nemůžeme ručit za případná poškození či ztráty vzniklé během přepravy do servisu.

 

 

DENON - servisní pomoc :

Otevírací doba:

Servis Dobřejovice - do 2.6.2020 - UZAVŘEN

 

Provozní doba od 2.6.2020

Pondělí uzavřeno
Úterý 9:00 - 19:00
Středa uzavřeno
Čtvrtek 9:00 - 19:00
Pátek uzavřeno

 

Načítám, prosím vydržte...