Servis

Výrobce ILFA

Servis - Dobřejovice
Adresa: Čestlice 271, Dobřejovice u Prahy - 251 70 Ukázat na mapě E-mail: koss.servis@eurostar-ostrava.cz Tel: +420 323 601 904

   Od 2.6.2020 opravy i v této době provádíme - příjem a vyřízení zakázek dle platné provozní doby a provozních nařízení. 

   Od 20.10.2020 - uzavření provozovny pro osobní vyřízení opravy ( příjem a výdej oprav pouze prostřednictvím přepravních firem ).

 

   Vzhledem k situaci s koronovirem bohužel došlo u dopravců k navýšení poplatku za dobírku (důvodem je údajně vyšší riziko nakažení řidiče přijímajícího platbu). Proto jsem i my byli nuceni zdražit poštovné u opravených výrobků, zasílaných na dobírku a to ze zavedených 110 Kč na 140 Kč. Berte prosím tuto informaci na vědomí, pokud k nám budete výrobek posílat. Dojde-li po konci všech opatření u dopravců opět ke snížení ceny, zareagujeme na to samozřejmě i my.

   Abychom dopad tohoto zdražení snížili, zavádíme možnost platby předem bankovním převodem, kdy je poštovné pouze 90 Kč. V tomto případě budeme opravený výrobek zasílat až po připsání částky na náš účet. Rozhodnete-li se pro tuto variantu, napište to prosím již do vašeho požadavku přiloženého k výroku.

   Přístroje k opravě prosím posílejte na servis vždy jako doporučenou zásilku a v bezpečném balení. Nemůžeme ručit za případná poškození či ztráty vzniklé během přepravy do servisu.

Otevírací doba:

Servis Dobřejovice

Od 20.10.2020 do odvolání dočasné uzavření provozovny z důvodu pandemie Covid-19

Pondělí uzavřeno
Úterý uzavřeno
Středa uzavřeno
Čtvrtek uzavřeno
Pátek uzavřeno

 

Načítám, prosím vydržte...