Servis

Výrobce DEFUNC

Servis - Dobřejovice
Adresa: Čestlice 271, Dobřejovice u Prahy - 251 70 Ukázat na mapě E-mail: koss.servis@eurostar-ostrava.cz Tel: +420 323 601 904

Vzhledem k situaci s koronovirem bohužel došlo u dopravců k navýšení poplatku za dobírku (důvodem je údajně vyšší riziko nakažení řidiče přijímajícího platbu). Proto jsem i my byli nuceni zdražit poštovné u opravených výrobků, zasílaných na dobírku a to ze zavedených 110 Kč na 140 Kč. Berte prosím tuto informaci na vědomí, pokud k nám budete výrobek posílat. Dojde-li po konci všech opatření u dopravců opět ke snížení ceny, zareagujeme na to samozřejmě i my.

   

Abychom dopad tohoto zdražení snížili, zavádíme možnost platby předem bankovním převodem, kdy je poštovné pouze 90 Kč. V tomto případě budeme opravený výrobek zasílat až po připsání částky na náš účet. Rozhodnete-li se pro tuto variantu, napište to prosím již do vašeho požadavku přiloženého k výroku.

   

Přístroje k opravě prosím posílejte na servis vždy jako doporučenou zásilku a v bezpečném balení. Nemůžeme ručit za případná poškození či ztráty vzniklé během přepravy do servisu.

Otevírací doba:

Servis Dobřejovice

Pondělí uzavřeno
Úterý 09.00 - 19.00
Středa uzavřeno
Čtvrtek 09.00 - 19.00
Pátek uzavřeno

 

Načítám, prosím vydržte...