Solo 8K

Vyberte variantu
Barva:
Černá
13 990 Kč / ks
KOUPIT

K Dolby Vision a HDR10+ Media Player s Androidem, 3,5“ HDD rack, 8+64 GB paměti, 1Gbit, WiFi6.

Nová vlajková řada modelů Dune HD 8K (další generace po modelech RTD1619DR).

High-End kvalita videa, 8K, AV1, YouTube 8K HDR, Dolby Vision VS10, HD audio, ISO 4K DV P7 FEL, AFR.

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

 

Nová řada špičkových multimediálních přehrávačů 8K od společnosti Dune HD

Nová vlajková řada 8K přehrávačů je založena na nejnovějším špičkovém multimediálním procesoru S928X, má plnou podporu 8K, velmi výkonný hardware a různé další výhody. Zároveň si tato řada zachovává nejdůležitější funkce modelů RTD1619DR (kromě BD3D). Špičková kvalita obrazu, technologie Dolby Vision VS10, plná podpora všech formátů HD zvuku, pokročilá podpora přehrávání souborů Dolby Vision, podpora plné nabídky v obrazech ISO a strukturách disků.

Hi-End mediální procesor S928X s rozlišením 8K, AV1, VS10

Přehrávač médií využívá Hi-End verzi nejnovějšího mediálního procesoru S928X s enginem Dolby Vision VS10. Jedná se o nejvýkonnější a nejpokročilejší mediální procesor od společnosti Amlogic. Poskytuje vynikající kvalitu obrazu, podporuje skutečné dekódování 8Kp60 a skutečný výstup 8Kp60, obsahuje nový videokodek AV1 a celkově má špičkový výkon.

Plná podpora videa 8K

8K je videoformát nové generace, který nabízí čtyřikrát více pixelů než 4K. Formát 8K poskytuje nejúžasnější zážitek ze sledování a přináší skutečně plynulý a ostrý obraz. Přehrávač médií podporuje dekódování videa 8Kp60 HDR i výstup videa 8Kp60 HDR. Přehrávač médií dokáže snížit rozlišení obsahu 8K na libovolné rozlišení a zvýšit rozlišení libovolného obsahu na rozlišení 8K. Podporována je služba YouTube 8K HDR.

Videokodek AV1

Přehrávač médií podporuje nový video kodek AV1, který pomáhá dosáhnout až o 50 % lepší kvality videa bez zvýšení datového toku videa (nebo vyžaduje až o 50 % nižší datový tok pro stejnou kvalitu videa). Tento nový videokodek již používá služba YouTube a bude stále důležitější pro kompatibilitu s různými videoslužbami a zdroji obsahu.

Špičkový výkon

Přehrávač médií má velmi výkonný procesor a grafický procesor. CPU obsahuje čtyři jádra ARM A55 s frekvencí 2,0 GHz, „velké“ jádro ARM A76 s frekvencí 1,9 GHz (s velmi vysokým výkonem) a také další jádro pro potřeby systému. Výsledný výkon procesoru je až 2x vyšší než u RTD1619DR. Grafický procesor byl vylepšen na Mali G57. V kombinaci se superrychlou pamětí LPDDR4X a superrychlým modulem eMMC je tak celkový výkon systému bleskově rychlý. Celkové skóre Antutu přesahuje 300 000 bodů, což je výrazně více než u předchozí generace multimediálních přehrávačů.

8 GB operační paměti

Toto obrovské množství operační paměti poskytuje nejlepší výkon i v těch nejnáročnějších případech použití. 64bitové jádro Linuxu umožňuje efektivní využití 8 GB RAM pro ukládání kódu a dat systému a aplikací do mezipaměti. Aplikace se spouštějí, běží a přepínají rychleji. Více paměti lze využít pro ukládání grafiky do mezipaměti, což dále zvyšuje výkon uživatelského rozhraní.

64 GB flash paměti

Obří úložný prostor pro nejnáročnější aplikace, pro systémové potřeby (například pro ukládání filmových plakátů) a pro interní úložiště, které lze využít k jakémukoli účelu. Do interního úložiště můžete například ukládat multimediální soubory a dokonce je sdílet v místní síti prostřednictvím integrovaného souborového serveru SMB.

Dolby Vision a HDR10+

Přehrávač médií podporuje nejen technologii HDR, ale také nejnovější a pokročilé technologie Dolby Vision a HDR10+. U běžné technologie HDR je rozsah jasu nastaven na začátku filmu a během filmu se nemění, takže zcela tmavé a zcela světlé scény mohou mít nedostatečné detaily. V nejnovějších technologiích Dolby Vision a HDR10+ se rozsah jasu může měnit od snímku ke snímku, takže maximální detaily obrazu jsou zajištěny i ve scénách, které obsahují pouze tmavé nebo pouze světlé prvky.

Videoprocesor Dolby Vision VS10

Pokročilý procesor videa Dolby Vision VS10 zajišťuje maximální kvalitu obrazu při přehrávání jakéhokoli typu obsahu (SDR, HDR, Dolby Vision) s jakýmkoli typem výstupního videosignálu (SDR, HDR, Dolby Vision). Zejména zlepšuje kvalitu převodu mezi Dolby Vision, HDR a SDR. To přináší výhody i při použití přehrávače médií s televizory, které nepodporují Dolby Vision, včetně plazmových televizorů, a zejména při použití projektorů.

Profil Dolby Vision 7 FEL

Přehrávač médií podporuje přímé přehrávání dvoustopých a dvouvrstvých souborů Dolby Vision profil 7 FEL. Jedná se o nejpokročilejší formát Dolby Vision. Přehrávač médií přehrává video v tomto formátu pomocí obou stop/vrstev. Důležité informace Dolby Vision z druhé stopy/vrstvy (metadata Dolby Vision RPU) jsou přenášeny do televizoru společně s videodaty z první stopy/vrstvy. Předávaná videodata používají 10bitovou barevnou hloubku - maximální barevnou hloubku podporovanou panely OLED v televizorech OLED, tj. plně využívají možností televizorů OLED. V kombinaci s plným využitím metadat Dolby Vision tak vzniká na obrazovce televizoru vynikající obraz Dolby Vision.

Nejširší podpora formátů souborů Dolby Vision

Technologie Dolby Vision je podporována pro všechny oblíbené formáty souborů (MKV, MP4, TS, M2TS, ISO, struktura složek filmů). Podporovány jsou všechny oblíbené profily Dolby Vision (P5, P7 MEL a FEL, P8). Přehrávač médií podporuje největší počet variant formátů souborů Dolby Vision ze všech ostatních přehrávačů médií.

Přehrávání struktur ISO/složek Dolby Vision

Přehrávač médií podporuje přímé přehrávání struktur ISO/složek filmů ve formátu Dolby Vision (MEL a FEL). Rozšířené informace Dolby Vision se používají a přenášejí do televizoru pro zlepšení kvality obrazu. To je možné díky jedinečnému enginu pro přehrávání a výstup videa vytvořenému v Dune HD.

Plná podpora zvuku HD

Multimediální přehrávač dokáže v režimu průchodu datového toku vyvést všechny formáty HD zvuku (až po Dolby TrueHD a DTS X) do HDMI. Kromě toho může přehrávač médií dekódovat všechny formáty HD zvuku do vícekanálového PCM (až 7.1 kanálů).
Přehrávání zvuku s původní vzorkovací frekvencí

Přehrávač médií dokáže přehrávat vysoce kvalitní hudební soubory a výstup zvuku do HDMI a S/PDIF se zachováním původní vzorkovací frekvence zvuku. Podporovány jsou vzorkovací frekvence od 44,1 do 192 kHz.

Stojan na 3,5“ pevný disk

Do přehrávače médií můžete snadno nainstalovat 3,5“ pevný disk SATA a přímo do přehrávače médií uložit až 20 TB a více multimediálního obsahu. Je podporována výměna HDD za provozu. K instalaci HDD nejsou potřeba žádné nástroje. K nainstalovanému HDD lze přistupovat také z místní sítě prostřednictvím integrovaného souborového serveru SMB.

Celá skříň jako chladič pro mimořádně účinné tiché chlazení.

Procesor S928X je velmi výkonný procesor. Potřebuje velmi účinné chlazení, aby dosáhl maximálního výkonu bez jakéhokoli snížení rychlosti. Multimediální přehrávač implementuje nejlepší přístup pasivního chlazení, který využívá celou kovovou skříň jako obrovský chladič. Teplo je velmi účinně přenášeno z procesoru přímo do kovové skříně prostřednictvím speciálních prvků pro přenos tepla.

Tichý ventilátor pro dodatečné chlazení HDD

Kromě pasivního chlazení je multimediální přehrávač vybaven také tichým ventilátorem, který pomáhá zajistit dlouhou životnost HDD při maximálním zatížení.

Android 11

Pro aplikace systému Android využívá přehrávač médií moderní systém Android verze 11. To zvyšuje výkon systému a poskytuje lepší kompatibilitu s nejnovějšími aplikacemi pro systém Android.

 

Další klíčové výhody oproti konkurenci

Nejlepší přehrávání filmů ISO/složek ve své třídě

Multimediální přehrávače Dune HD mají nejlepší podporu přehrávání filmových struktur ISO/složek ve své třídě, včetně plné podpory menu disku, 4K, DV, HDR10+, HDR10, HD zvuku. Filmové struktury ISO/složky lze přehrávat z libovolného zdroje - místního disku (USB, SATA) nebo síťového disku (SMB, NFS). Speciální engine pomáhá zajistit plynulé přehrávání celého filmu bez přerušení zvuku/videa i při přehrávání filmů se složitou strukturou.

Automatické přepínání snímkové frekvence/rozlišení

Přehrávač médií dokáže automaticky přepínat výstupní snímkovou frekvenci a rozlišení podle přehrávaného obsahu. To pomáhá zajistit naprosto plynulé přehrávání videa a použít nejlepší způsob zvýšení rozlišení videa (zvýšení rozlišení přehrávačem médií nebo televizorem).

Přepínání snímkové frekvence/rozlišení bez blikání

Přehrávače médií Dune HD implementují vlastní pokročilý přístup k automatickému přepínání snímkové frekvence a rozlišení bez blikání, který provádí přepínání režimu videa před zahájením přehrávání souboru (nikoli až po něm). Většina ostatních přehrávačů médií provádí přepínání režimu videa po zahájení přehrávání souboru, což způsobuje nepříjemné blikání.

Vícekanálové DSD a další pokročilé hudební formáty

Můžete přehrávat hudbu v různých pokročilých formátech, včetně vícekanálových FLAC, WavPack, APE, ALAC a dokonce i vícekanálových Super Audio CD (SACD). Hudební soubory SACD, kódované pomocí pokročilého zvukového kodeku DSD, jsou podporovány ve všech populárních formátech (ISO, DFF, DSF), včetně stereofonních i vícekanálových souborů, včetně souborů, které používají kompresi DST. Vícekanálové soubory DSD lze vyvést do HDMI jako vícekanálový PCM. Stereofonní soubory DSD lze vyvést do rozhraní HDMI a S/PDIF jako stereofonní PCM.

Widevine L1 pro prémiové videoslužby

Podpora Widevine Level 1 DRM (nejpokročilejší úroveň DRM) umožňuje sledovat prémiové online video služby s kvalitou videa HD a Ultra HD. Multimediální přehrávače bez podpory Widevine Level 1 mohou v mnoha takových službách přehrávat pouze video v nízké kvalitě (standardní rozlišení).

Optimalizovaný operační systém

Vzhledem k tomu, že přehrávač médií nemá certifikaci Google Android TV, je operační systém v přehrávači médií optimalizován tak, aby eliminoval zbytečnou zátěž a omezení. Přehrávač médií zejména nevytváří nepotřebné složky systému Android na připojených pevných discích, výkon systému není snižován indexováním souborů systému Android na připojených pevných discích atd.

Technologie Dune HD Android Playback Accelerator

Tato jedinečná technologie inteligentně spravuje prostředky operačního systému Android, aby minimalizovala vliv operačního systému Android na engine přehrávání médií a zajistila plynulé a kvalitní přehrávání videa a zvuku.

Operační systém Dune HD založený na systému Linux

Přehrávač médií využívá jedinečný hybridní operační systém, který se skládá z operačního systému Dune HD OS založeného na Linuxu (pro zajištění stabilního provozu a plynulého přehrávání médií) a operačního systému Android (pro podporu aplikací pro Android), které běží současně.

Ekosystém Dune HD

Na základě otevřeného Dune HD SDK a API jsou k dispozici různé aplikace optimalizované pro TV, zásuvné moduly, rozšíření, skiny grafického rozhraní, řešení pro správu kolekcí, integrace se systémy domácí automatizace prostřednictvím oficiálního obchodu Dune Store, dodavatelů 3 stran a od obrovské komunity uživatelů.

Uživatelské rozhraní Dune HD

Slavné uživatelské rozhraní Dune HD, vyvíjené a pilované po dobu více než 12 let, speciálně optimalizované pro použití na televizních obrazovkách a ovládání pomocí standardního dálkového ovladače, vyladěné pro co nejlepší použitelnost, umožňuje snadné a pohodlné používání přehrávače médií.

Organizátor filmů a encyklopedie filmů Dune HD

Funkce „Moje sbírka“ uspořádá uživatelovu sbírku filmů do pěkně vypadajícího katalogu. Obsáhlá encyklopedie filmů poskytuje informace o stovkách tisíc filmů s podrobnými popisy, plakáty, křížovými odkazy mezi filmy a osobami, trailery, přímými odkazy na videoslužby online atd. Pokročilý prohlížeč souborů automaticky rozpoznává filmy.

Mobilní aplikace Dune HD

Jedinečná mobilní aplikace Dune HD (Dune Control) pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android poskytuje plný přístup ke všem funkcím přehrávače Dune HD velmi pohodlným a výkonným způsobem. Plně nahrazuje standardní infračervené dálkové ovládání, umožňuje procházení a výběr mediálního obsahu přímo na mobilním zařízení (nabídka zobrazená na mobilním zařízení kopíruje nabídku zobrazenou na televizní obrazovce) a obsahuje sekci Now Playing pro pohodlné ovládání přehrávání médií.

Chytrá domácnost

Přehrávač médií poskytuje výkonné rozhraní IP Control a má mnoho možností integrace do systémů Smart Home a Home Automation, jako jsou Control4 a Crestron.

Prověřená historie aktualizací softwaru během velmi dlouhého období

Dune HD je známý svou pověstí, že naslouchá zpětné vazbě uživatelů a poskytuje aktualizace softwaru po mnoho let. Například u některých starších modelů jsou aktualizace softwaru s dalšími funkcemi poskytovány již více než 10 let. To je možné díky jedinečnému přístupu „single code base“, což znamená, že firmware pro všechny modely Dune HD je založen na stejném softwaru (průběžně vyvíjeném a vylepšovaném podle zpětné vazby uživatelů).

 

Další klíčové funkce

1 Gbit Ethernet

Zajišťuje rychlý přenos dat a plynulé přehrávání videa s vysokým datovým tokem při použití kabelového připojení k domácí síti.

Wi-Fi 6

Tento nejnovější standard Wi-Fi poskytuje lepší bezdrátový výkon a lepší dosah bezdrátového připojení při použití bezdrátového připojení k domácí síti.

Vestavěné rozhraní Bluetooth 5.2

Vestavěné rozhraní Bluetooth umožňuje snadno připojit různé dálkové ovladače, bezdrátové klávesnice, myši, joysticky, zvukové reproduktory, sluchátka, náhlavní soupravy a další zařízení. Nová verze Bluetooth 5.2 zlepšuje výkon a kompatibilitu.

Dálkový ovladač Bluetooth s mikrofonem, IR učením a myší AirMouse.

Dodávaný dálkový ovladač Bluetooth ovládá přehrávač médií prostřednictvím rádiového kanálu, obsahuje mikrofon (pro hlasové vyhledávání v aplikacích, které ho podporují) a má funkci IR learning (umožňuje nakonfigurovat dálkový ovladač pro ovládání nejen přehrávače médií, ale také televizoru nebo jiného zařízení). Funkce AirMouse umožňuje pohodlné ovládání aplikací pro systém Android, které nejsou optimalizovány pro ovládání pomocí běžného dálkového ovladače.

IR ovládání

Multimediální přehrávač má vestavěný IR přijímač a lze jej ovládat také pomocí IR příkazů. To znamená, že k ovládání přehrávače médií můžete použít třístranný programovatelný nebo naučitelný dálkový ovladač podle vlastního výběru nebo integrovat přehrávač médií s inteligentní domácností prostřednictvím IR. Mediální přehrávač můžete například integrovat s chytrým reproduktorem pomocí zařízení s IR vysílačem ovládaného chytrým reproduktorem.

Displej na předním panelu

Během přehrávání souborů se na displeji zobrazuje aktuální pozice přehrávání. Také může zobrazovat aktuální čas. Režim zobrazení lze nastavit v nabídce.

Mediální procesor: Amlogic S928X-K/J s Dolby Vision VS10
Operační paměť: 8 GB
Flash úložiště: 64 GB
Ethernet: 10/100/1000 Mbit/s
Wi-Fi: 802.11b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6), Dual Band 2.4+5 GHz, 2T2R
Bluetooth: 5.2
USB: 3x USB 3.0 host + 1x USB 2.0 host
Vnitřní šachta na HDD: 3.5" SATA HDD, až 20 TB, hot swap
HDMI výstup: HDMI 2.1a až 8Kp60 HDR / 4Kp60 Dolby Vision, experimentální podpora 120 Hz (až 4Kp120)
Analogový výstup: 1x RCA stereo
Digitální výstup: 1x optika, 1x koax
Čelní displej: Multi-segment LED HH:MM:SS
8K obraz: Ano, až 8Kp60 HDR; obsah 8K lze snížit na výstupní rozlišení 4K, 1080p nebo nižší.
8K výstup: Ano, až 8Kp60 HDR; jakýkoli obsah lze přeškálovat na výstupní rozlišení 8K.
Podpora videa: AV1, VP9 profile 2, H.265 (HEVC), H.264 (AVC), VC1, MPEG4, MPEG2, MPEG1
Formáty HDR: Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG
Zvuk: průchod všech formátů Dolby/DTS (až po Dolby TrueHD Atmos a DTS X).
Dekódování zvuku: MPEG-1/2 layer I/II/III, AAC, LPCM, FLAC, vícekanálový FLAC, Vorbis, WavPack, APE (Monkey's Audio), ALAC (Apple lossless), SACD DSD (stereo a vícekanálové), vícekanálové PCM (až 7.1), všechny formáty Dolby/DTS (až Dolby TrueHD Atmos a DTS X).
Audio formáty: MP3, MPA, M4A, AAC, WAV, FLAC, Ogg/Vorbis, WavPack, APE (Monkey's Audio), ALAC (Apple lossless), SACD ISO (stereo a vícekanálové), SACD DSF (stereo a vícekanálové), SACD DFF (stereo a vícekanálové), AC3, DTS, DTS-WAV.
Formát titulků: SRT (external), SUB (MicroDVD) (external), text (MKV), SSA/ASS (MKV, external), VobSub (MP4, MKV, external SUB/IDX), PGS (ISO, TS, MKV), stažené z internetu
Šasi: kovové
Napájecí zdroj: DC 12V (3A), AC 100-240V
Rozměry (š x v x h): 215mm x 75mm x 184mm

Nalezeno celkem: 25 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v luxusním showroomu, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

 

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
ALZA.CZ

ALZA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha Holešovice

Špičkový internetový obchod s pestrou nabídkou Hi-Fi, audio - video techniky a propojovacích kabelů . Prodejce značek KOSS, DENON, Marantz, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER a InAkustik.

Prodejní místa - Showroomy, vlastní výdejní místa a smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
OLTECH | HiFI Safír

OLTECH | HiFI Safír

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
Studio ESO

Studio ESO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

Opravdové Hi-Fi studio, prezentace špičkového sterea, dlouholetá zkušenost v oboru Hi-Fi a audio video techniky, specialista na audiovizuální instalace , návrh a prodej systému pro domácí kino. Široká nabídka HiFi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers & Wilkins a systému NuVo. V poslechové místnosti je možno poslechnout reprosoustavy Bowers & Wilkins modelové řady 800. Kompletní nabídka propojovacích kabelů Inakustik.

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
HORIZON Trading Prague s.r.o.

HORIZON Trading Prague s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Strašnice

Firma HORIZON Trading Prague s.r.o. nabízí ucelený sortiment značky DENON. Ve společnosti pracují lidé s dlouholetou praxí, odbornými znalostmi a zkušenostmi z daného oboru. Portfolio značek zákazníkům garantuje nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a užitné vlastnosti s následným prodejním a pozáručním servisem. Nabízíme individuální přístup a komplexní služby.

Detail Web
Lepší zvuk

Lepší zvuk

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Příjemná atmosféra prodejny a showroomu , velice dobrý internetový obchod - instalace produktů a nastavení lze domluvit individuálně. Heslo prodejce je jasné - "lepší život s lepším zvukem".

Marantz Premium Dealer

Detail Web
Elektro Kolář a Jelínek

Elektro Kolář a Jelínek

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Kompletní nabídka Hi-Fi techniky a Audio Video komponentů. Specialista na montáž, zapojení a nastavení aplikace HEOS u přístrojů a domácího kina.

Detail
PROFIMEDIA Opava

PROFIMEDIA Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Špičkově vybavené High end audio video poslechové studio, specialista nejen na obraz a zvuk, ale i design, nejvyšší náročnost provedení a dokonalý detail - pouze pro nejnáročnější klienty. Návštěva pouze po telefonické dohodě.

Detail Web
PROFIMEDIA Praha

PROFIMEDIA Praha

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Specializovaný prodejce na zákaznické instalace.Návrh a prodej audiovizuální, prezentační a projekční techniky pro byty, domy, vily i veřejné, firemní a kancelářské prostory. Návrhy konferenčních a školících místností.

Detail Web
ALTEI s.r.o.

ALTEI s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Lhotka

Špičkové HiFi studio ve kterém uslyšíte přístroje značek DENON, Rotel Classe, reprosoustavy Bowers & Wilkins a multizónové ozvučení technikou NuVo.  Nejen spolehlivě poradí , ale i odborně nainstalují zakoupenou elektroniku.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
 Homesystems s.r.o.

Homesystems s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Hodkovičky

Audio Video, inteligentní domy , kamerové systémy - vše na míru.

Detail Web
Audio Studio Britek

Audio Studio Britek

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hoděšovice

Příjemné poslechové studio s poslechovou místnosí, kde naleznete širokou škálů značek přístrojů a reprosoustav. Specialista na dokonalé zatlumení místnosti.

Detail Web
hifi hejhal

hifi hejhal

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Plzeň

V poslechovém studiu prezentace značek DENON a CANTON.

Detail Web
TELSAT Benešov

TELSAT Benešov

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Benešov

Prodejna elektro s poslechovou místností. Nabízí HiFi přístroje DENON , reprosoustavy a sluchátka KOSS.

Detail Web
Luxusní Elektronika

Luxusní Elektronika

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín

Navštivte naši prodejnu, kde se Vám budou s neobvyklou péčí věnovat zapálení profesionálové.
Rádi Vám poradíme, předvedeme perly současného audio světa a poskytneme možnost nerušeného poslechu našich produktů.

Detail Web
MEDIA TRADING  CZ s. r.o.

MEDIA TRADING CZ s. r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Prodejce audiovizuální a HiFi techniky

Detail Web
Nardic Solutions s.r.o.

Nardic Solutions s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Rada, návrh, prodej a instalace špičkové ozvučovací techniky pro Váš byt, dům nebo vilu. Kompletní řešení pro firmy, školy a veřejné prostory - audiovizuální a řídící systémy.

Detail Web
TNT Audio

TNT Audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

První vietnamské hi-fi studio ve střední Evropě.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...