SR8015

Vyberte variantu
Barva:
Černá
71 490 Kč / ks
Barva:
Stříbrno/zlatá
71 490 Kč / ks

5 let záruka Marantz

Marantz dlouhou dobu představoval standard pro AV receivery kombinující vynikající výkon domácího kina s nejmuzikálnějším zvukem, a receiver SR8015 pozvedl tuto výkonnost na bezprecedentní úroveň. Objevte ohromující dopad kvality zvuku, která je fakticky jednoduše opojnou kombinací nenuceného výkonu, úžasných detailů, a senzační hloubky. Tato vlajková loď mezi AV zesilovači představuje vrchol konstrukční kvality Marantz - s centrálně umístěným toroidním transformátorem, poměďováním a symetrickým monolitickým designem.

Vychutnejte si vynikající video výkon díky nejnovějším technologiím HDMI - jako jsou 8K/60Hz pass-through nebo upscaling, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, a rovněž nejnovější herní technologie jako 4K/120Hz** pass-through, Variable Refresh Rate (VRR) a Auto Low Latency Mode (ALLM).

Rozsáhle vyladěný světově uznávanými zvukovými techniky na nejmodernějších zařízeních, nový Marantz SR8015 desetiletí zkušeností v Hi-Fi pro uvedení výjimečné audiofilské kvality prostorového zvuku pro veškerou Vaši domácí zábavu.

 

Klíčové charakteristiky


 • 11ch zesilovač v prémiovém provedení: Poskytuje ohromujících 205W na kanál - takže zažijete Vaši zábavu v nejmenších detailech.
 • podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz** pass-through pro jakoukoli domácí zábavu: S podporou nejnovější technologie HDMI si užívejte video v kvalitě 8K z Vašich 8K zdrojů - nebo prostřednictvím 8K upscalingu ze zdrojů Full HD nebo 4K.
 • Uvádí nejpokročilejší 3D audio formáty: Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X, DTS Virtual:X, IMAX Enhanced a Auro-3D jsou podporovány a umožňují Vám poslech obklopujícího multidimenzionálního zvuku styly..
 • Podpora DTS:X Pro: DTS:X Pro může zpracovat až 13 kanálů a ohromí posluchače nejpokrokovější technologií DTS (bude dostupné v budoucí aktualizaci firmware).
 • Podpora rozšířeného Audio Return Channel (eARC) HDMI: Prostřednictvím hlavního výstupu HDMI připojíte Váš TV TV s podporou eARC HDMI - to umožní použít nekomprimované a object-based audio formáty jako jsou Dolby Atmos a DTS:X - přímo z aplikace smart TV do Vašeho AV Zesilovač.
 • Maximální technologie pro domácí kino: Podpora nejnovějších formátů HDR - včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, 4:4:4 colour resolution a BT.2020, a Dynamic HDR - poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu co se týče jasu, čistoty, a kontrastu.
 • Pokročilé herní specifikace: S technologiemi 4K/120Hz** pass-through, Variable Refresh Rate (VRR), Auto Low Latency Mode (ALLM) a Quick Frame Transport (QFT) zažijete herní vzrušení s překvapujícím obrazem a redukovaným zpožděním.
 • High-resolution streaming pro audiofilem schválený zvuk: Přehrávejte bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192-kHz a rovněž záznamy DSD 2.8MHz a 5.6MHz, a užívejte si Vaši hudbu přesně tak, jak to měl v úmyslu interpret.
 • Exkluzivní komponenty pozvedávají zvukový podpis Marantz: Proprietární HDAM obvodové desky Marantz, obvody Current Feedback, převodníky AKM AK4458 32-bit D/A, a obvody Hybrid PLL Clock Jitter Reducer poskytují detailnější a dynamický zvuk.
 • Téměř neomezené zdroje hudby: Streamujte hudbu ze serverů jako Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a mnoha dalších, nebo streamujte přímo z chytrých zařízení prostřednictvím AirPlay 2 nebo Bluetooth
 • Přináší HEOS Built-in a bezplatnou aplikaci HEOS App: Váš klíč ke streamování digitální hudby, multi-room zvuku, a hlasového ovládání - v celém vašem domově.
 • Podporuje všechny Vaše oblíbené hlasové asistenty: S receiverem SR8015 jednoduše používejte Váš hlas pro ovládání preferovaného hlasového asistenta - jako je Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

 

Nejmuzikálnější zvuk


Exkluzivně vyladěný zvukovými mistry Marantz na nejmodernějších zařízeních - pro poskytnutí excelentního zvukového podpisu. Žádný z komponentů neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprojde náročnými testy. Obklopte se nejmuzikálnějším zvukem - z jakéhokoli zdroje.

 

Výkonný 11ch diskrétní zesilovač


Se svým jedinečným provedením je nový top-of-the-line AV zesilovač SR8015 vyroben pro ty, kdo chtějí maximální audio a video zážitky - spojené s nejmodernějšími charakteristikami. Jeho design se symetrickými monolitickými zesilovači poskytuje 11 identických kanálů - každý s výkonem 205W, pro integraci hladkého prostorového zvuku. Návrh rovněž zahrnuje velký toroidní transformátor (umístěný centrálně pro mechanické vyvážení), poměděné šasi, vybrané high-quality audio komponenty a vysoce kvalitní reproduktorové konektory.

 

Mistrovská 8K HDMI konektivita s podporou eARC


Nový Marantz SR8015 je vybaven 8 HDMI vstupy a 3 výstupy - pro všechny Vaše oblíbené zdroje. Jeden dedikovaný vstup 8K podporuje 8K/60Hz a 4K/120Hz** pass-through, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, HDR10, 21:9 video, 3D a BT.2020 pass-through. Navíc k tomu je na všech HDMI portech podporován nejnovější standard protikopírovací ochrany HDCP 2.3. Přehlídka nejmodernější technologie a specifikací HDMI - Váš nový SR7015 posune Vaši domácí zábavu na novou úroveň - s podporou HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor je schopen provádět upscaling nativních video zdrojů na 8K kvalitu. SR7015 rovněž obsahuje funkci HDMI eARC, podporující formáty 3D audio jako například Dolby Atmos a DTS:X v mistrovské kvalitě z Vašich TV aplikací. Výhodou je i to, že Vaše HDMI vstupy se automaticky přejmenují podle informací poskytovaných zdrojem (pokud jsou k dispozici).

 

Virtualizační technologie Dolby Atmos a Dolby Atmos Height


Zažijte všechny dimenze v Dolby Atmos s konfigurací až 7.1.6 nebo 9.1.4 (s doplňkovým 2ch zesilovačem). Použijte systém reproduktorů 7.1 nebo 9.1 a maximálně 6 doplňkových stropních (overhead) reproduktorů nebo 4 Dolby Atmos Enabled reproduktory nasměrované nahoru pro ultimativní zážitek domácího kina - včetně up-mixingu Dolby Surround pro starší obsahy. Pro uživatele bez stropních (ceiling) reproduktorů, Dolby Atmos Virtualization Technology ovlivňuje hluboké pochopení lidského vnímání audia společností Dolby - a vytváří tak pocit zvuku nad hlavou z reproduktorů na úrovni posluchače.

 

DTS:X a DTS Virtual:X


DTS:X obklopující audio obsah umisťuje zvuk tam, kde se aktuálně vyskytuje v prostoru a vytváří multidimezionální audio - "jako živé". Integrovaný "spatial remapping" engine DTS Neural:X nabízí zlepšené obklopení zvukem a zvýšený realismus pro všechny Vaše oblíbené filmy. DTS Virtual:X poskytuje obklopující zvuk bez kanálů "ve výšce" - vytváří virtuální výškový efekt v systémech reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

 

DTS:X Pro


Vybaven nejnovější audio technologií DTS 3D. Užijte si až 13.2ch audio s DTS:X Pro - zažijte plný prostorový zvuk s excelentními detaily. Budete potřebovat přídavný stereo zesilovač připojený k SR8015 - pro napájení dvou doplňkových kanálů (DTS:X Pro bude k dispozici s budoucí aktualizací firmware) .

 

Technologie IMAX Enhanced


Získejte nejkvalitnější zážitky domácí zábavy s IMAX Enhanced — nejmodernější technologií od DTS, která nastavuje nové standardy pro domácí kino (obraz, zvuk, a čistota). Sledujte čistší a jasnější obraz. Zažijte obklopující zvuk, který Vám rozbuší srdce a prémiový obsah digitálně remasterovaný IMAX.

 

Auro- 3D Experience


Díky hlubokému obklopení posluchače "živým" zvukem poskytuje Auro-3D koncentrovanější zážitek prostorového zvuku - díky dedikovaným výškovým a stropním kanálům navíc k běžným kanálům. SR8015 podporuje 7.1, 9.1 a až 13.1 Auro-3D konfiguraci zahrnující top surround kanál nebo reproduktor "Voice of God" nad pozicí posluchače, s doplněným zesílením pro nastavení 10.1. Stejně tak je podporována funkce Auro-Matic - průkopnický up-mixing algoritmus, který konvertuje starší obsahy do formátu Auro-3D.

 

Zažijte novou kapitolu v kině


Zažijte veškerou Vaši zábavu v nejvyšší dostupné kvalitě. Sledujte Vaše filmy v rozlišení 8K s 8K/60Hz pass-through nebo upscaling, a využijte výhody pokrokových video technologií jako jsou Dynamic HDR, HDR10+ nebo Dolby Vision.
Quick Media Switching (QMS) eliminuje předchozí známe zpoždění obrazu.

 

Nová úroveň hraní


Zažijte nejvyšší kvalitu a vzrušení při hraní. Užijte si Vaše hry s 4K/120Hz** pass-through a rovněž s Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT), a Auto Low Latency Mode (ALLM), který redukuje nebo eliminuje zpoždění a trhání obrazu pro poskytnutí her s "hladkým" obrazem bez zpoždění.

 

Výstupy Dual Subwoofer


Podpora připojení dvou subwooferů pro rovnoměrné nízkofrekvenční pásmo ve Vašem poslechovém prostředí. Zažijte přesné basy bez slyšitelných špiček nebo poklesů - bez ohledu na umístění Vašich subwooferů. Připojené subwooferu lze kalibrovat nezávisle díky technologii Audyssey Sub EQ HT - pro plynulejší provedení basů přizpůsobené každému prostoru.

 

Podpora hlavních zástupců hlasového ovládání


Užijte si snadné hlasové ovládání a totální flexibilitu vedoucích zástupců hlasového ovládání. Dávejte příkazy s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požadujte přehrávání Vaší oblíbené hudby, zvyšujte hlasitost, přeskočte na další stopu, přepínejte vstupy... a mnohem více. Přepínejte mezi zástupci hlasového ovládání nebo si vyberte Vašeho oblíbeného - Vy máte kontrolu. (Funkčnost a dostupnost se mění u jednotlivých zástupců hlasového ovládání).

 

Hlasové ovládání Amazon Alexa


Použijte Váš hlas pro streaming Vašich oblíbených hudebních služeb do SR8015 s HEOS Built-in prostřednictvím Alexy. Požádejte Alexu o přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn Internet Radio, TIDAL a dalších. Zvyšujte nebo snižujte hlasitost, zvolte pauzu, umlčení a přehrávaní další písně - všechno Vaším hlasem. Pro zahájení streamingu s hlasovými příkazy Alexa otevřete aplikaci Alexa a zvolte "Skills". Přidejte HEOS Home Entertainment k Enable. Následně přejděte v menu aplikace Alexa do Smart Home a zvolte Devices and Discover, nebo řekněte "Alexa, discover my devices".

 

Hlasové ovládání Google Assistant


Požádejte Váš Google Home, Google app nebo jiná zařízení s integrovaným Google Assistant built-in o ovládání obsahu napříč Vaším poslechovým prostředím. Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a pak požádejte Vašeho Google Assistant o ovládání hlasitosti, přehrávání, pauzy, přeskoku na další stopu, a mnohé další. Funkce "Works with the Google Assistant" se trvale zlepšuje.

 

Hlasová kontrola AirPlay 2 a Apple Siri


Streamujte audio z Vašich oblíbených hudebních služeb jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledujte videa ze služeb jako YouTube a Netflix z libovolného iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV. Poslouchejte audio perfektně synchronizované do Vašich reproduktorů ze zdrojů AirPlay 2. AirPlay 2 rovněž podporuje multi-room audio — streamujte bezdrátově obsah do několika AirPlay 2 kompatibilních zařízení simultánně se zlepšeným audio bufferingem pro hladké audio přehrávání. AirPlay 2 poskytuje ovládání a seskupování kompatibilních audio zařízení v rámci Apple Music nebo Home app. Použijte Use AirPlay 2 in-app nebo ovládejte Vaším hlasem prostřednictvím Siri.

 

Integrovaný Wi-Fi a Bluetooth bezdrátový streaming s anténami Dual Diversity


Pomocí dual diversity antén Vám SR8015 umožní streamovat vaše oblíbené audio stopy prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth. Systém antén dual diversity zabezpečuje stabilní streaming dokonce i ve stísněném městském prostředí, a funkce Wi-Fi s technologií 2.4GHz (11b/g/n), 5GHz (11a/n) umožňuje kompatibilitu s širokým rozsahem chytrých zařízení. SR8015 nabízí rychlé, snadné a chráněné nastavení tlačítkem Wi-Fi a jednoduché sdílení iOS Wi-Fi.

 

Přenos signálů Bluetooth audio


Sledujte nejnovější filmy nebo poslouchejte hudbu bez probuzení celého domu. Poslouchejte audio prostřednictvím bezdrátových Bluetooth sluchátek s vypnutými hlavními reproduktory - bez rušení kohokoli ve Vašem okolí. SR8015 Vám rovněž umožňuje přehrávat audio simultánně prostřednictvím Bluetooth sluchátek a připojených reproduktorů. Pokud má někdo z Vaší rodiny nebo přátel poškozený sluch, toto je velká příležitost jak si užít společně film bez nutnosti zvyšovat celkovou hlasitost.

 

Funkce HEOS Built-in


HEOS Built-in je Váš klíč ke neomezeným hudebním zážitkům - kdekoli ve Vašem domově. Přehrávejte písně uložené na Vašem smart zařízení nebo osobním media serveru, a streamujte vaše oblíbené hity z hlavních služeb jako Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio a dalších - a to i ve vysokém rozlišení. Spárujte Váš HEOS enabled AVR s jakýmkoli HEOS Built-in výrobkem nebo reproduktorem, a distribuujte jakýkoli hudební zdroj nebo TV zvuk kamkoli ve Vašem domově.

 

Podpora Hi-Res Audio


Schopnost dekódovat Hi-Res Audio bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192-kHz , a rovněž záznamy DSD 2.8MHz a 5.6MHz(v audiofilském formátu SACD) Vám umožní užít si každou notu tak, jak to měl v úmyslu interpret. Poslouchejte Vaši hudbu prostřednictvím USB portu na předním panelu nebo prostřednictvím síťových zdrojů.

 

Pokročilá 32-bit D/A konverze pro všechny kanály


Pokročilé D/A konvertory referenční třídy 32-bit AKM AK4458 D/A na všech kanálech pro optimální věrnost a nejširší dynamický rozsah s minimálním zkreslením. Toto zajišťuje konzistentní vysokou věrnost a precizní přizpůsobení napříč všech kanálů pro maximální poslechové zážitky.

 

Marantz HDAM a Current Feedback Topology


S proprietární obvodovou deskou HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), poskytující špičkový širokopásmový výkon s nízkým šumem a ultrarychlou krokovací frekvenci pro maximální dynamický rozsah a podporu high-resolution audio formátů. Technologie Current Feedback Topology (jiná proprietární inovace Marantz) poskytuje velkou šířku pásma s uzavřenou smyčkou a velice vysokou krokovací frekvenci pro špičkovou věrnost se širokopásmovými audio zdroji.

 

Integrovaný vstup PHONO s HDAM EQ Stage


Připojte k zesilovači jednoduše Váš analogový gramofon a užívejte si teplý zvuk a realismus Vaší sbírky vinylů. HDAM komponent přístroje Marantz SR8015 řešení op-amp díky své vysoké rychlosti a zachovává čistý audio signál pro výjimečný zvukový přednes.

 

Režim Pre-Amplifier na Amp Assign


S novým režimem Pre-Amplifier funguje Váš Marantz AV zesilovač jako perfektní předzesilovač - s nejmodernější HDMI konektivitou. Režim Pre-Amplifier poskytuje čistší signálovou cestu a větší toleranci v úrovni oříznutí odpojením interních zesilovačů. Modernizujte Váš AV separátní systém s přístrojem nejlepším ve své třídě.

 

Schopnost zpracování 11.2ch


SR8015 je schopen zpracovat formát signálu až 13.2ch. Připojte 2ch výkonový zesilovač podle vaší volby k SR8015 - pro ještě více obklopující a plynulý 3D audio zážitek - s konfigurací reproduktorů 7.2.4 nebo 9.2.4.

 

Podpora Front Wide Channel na Dolby a DTS:X


S podporou front wide kanálu můžete přidat dva front wide reproduktory s Dolby a DTS - pro vytvoření plynulejšího prostorové scény až do konfigurace reproduktorů 9.1.2 nebo 9.1.4. Pro nastavení 9.1.4 je požadován dodatečný 2ch zesilovač připojený k SR8015.

 

Certifikováno "Roon Tested"


Veškeré nové AV zesilovače Marantz jsou nyní "Roon Tested". Získejte víc z Vaší knihovny digitální hudby a vyhledávatelnými informacemi o Vašich oblíbených umělcích a písních. Vyhledejte texty, údaje o koncertu, fotografie, biografie, recenze a mnohem více. Je požadováno předplatné.

 

Multi-Source, Multi-Room


Sledujte film v jedné místnosti, zatímco si jiný člen rodiny přehrává písně ze Spotify v jiné zóně. Užívejte si 7.1ch prostorový zvuk v hlavní poslechové místnosti a separátní zdroj nebo hudební stream v jiné místnosti. Připojte dvojici reproduktorů k multi-room zesíleným výstupům nebo připojte separátní stereo zesilovač a reproduktory k výstupům Zone 2 Pre-Out.

 

All Zone TV Audio


Sdílejte TV audio hlavní zóny ve druhé zóně - bez ztráty plně diskrétního multikanálového přehrávání v hlavní zóně. Zvolte "Source" pro druhou zónu v aplikaci AVR remote tak, že audio hlavní zóny nepřepne na "stereo PCM".

 

Snadné nastavení - snadné používání


Quick Start Guide SR8015 poskytuje jednoduché a přímé instrukce pro zahájení používání. Jakmile připojíte Váš TV k SR8015 prostřednictvím HDMI, Marantz Setup Assistant se zobrazí na obrazovce Vašeho TV a provede Vás celým nastavením. Setup Assistant Vám pomůže provést kritická nastavení pro nejlepší možnou kvalitu zvuku - bez ohledu na Vaši konfiguraci. SR8015 rovněž při připojení automaticky přejmenuje HDMI vstupy, případně je můžete přejmenovat manuálně podle Vaší volby.

 

Smart TV Connectivity


Ovládejte jednoduše SR8015 pomocí dálkového ovladače Vašeho Smart TV - prostřednictvím funkce HDMI CEC spojené s Vaším Smart TV. Jednoduše nastavte na Vašem zesilovači "ON" pro "HDMI Control", a pak nastavte "ON" pro "Smart Menu" pro zahájení ovládání zesilovače pomocí dálkového ovladače Vašeho TV. Výchozí obrazovka Smart Menu Vám poskytuje rychlý přístup k volbě zdrojů a režimů prostorového zvuku, k setup menu AV zesilovače, a ke čtyřem volbám Smart Select.

 

Výhodní funkce Smart Select


Čtyři funkční tlačítka Smart Select na dodávaném dálkovém ovladači Vám umožňují uložit Vaše preferované nebo často používané funkce a tyto kdykoliv podle požadavku měnit - včetně vstupu/zdroje, úrovně hlasitosti, režimu zvuku, konfigurace Audyssey a dokonce i nastavení "All Zone Stereo" pro party režim. Po stisknutí tlačítka SR8015 okamžitě provede konfiguraci zesilovače na Vámi požadované nastavení.

 

Aplikace Marantz AVR Remote App


Aplikace Marantz AVR Remote pro iOS a Android poskytuje kompletní ovládání pro nejnovější Marantz síťové AV zesilovače. Použijte ji pro zapnutí/vypnutí, úpravu hlasitosti, vstupu a nastavení, nebo okamžitě přepněte na aplikaci HEOS Built-in.

 

Pokročilé nastavení a kalibrace místnosti pomocí Audyssey MultEQ XT32


Optimalizujte Vaše audio zážitky pomocí Audyssey MultEQ XT32 pro dokonalé nastavení Vašeho poslechového prostředí. S dodávaným měřícím mikrofonem analyzuje MultEQ XT32 každý reproduktorový výstup (včetně subwooferů) při maximálně 8 měřeních a generuje precizní digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správnou frekvenci a odezvu časové oblasti. Audyssey Dynamic Volume vyhlazuje rušivé skoky v hlasitosti (například televizní reklamy) a umožňuje Vám poslech s nízkými úrovněmi hlasitosti - při zachování čistoty dialogů, hudby a zvuku. Audyssey Dynamic EQ poskytuje čistotu v celém rozsahu a při jakékoli úrovni poslechu a Audyssey Low Frequency Containment využívá psychoakustické algoritmy pro poskytnutí rovnováhy v celém rozsahu - včetně hlubokých basů - bez rušení sousedů nebo osob v jiných místnostech Vašeho domova. Audyssey Sub EQ HT poskytuje individuální DSP přizpůsobení každého subwooferu v nastavení Dual Subwoofer Setup pro hlubší basy se zlepšeným definováním.

 

Aplikace Audyssey MultEQ Editor


SR8015 podporuje aplikaci Audyssey MultEQ Editor. Podívejte se "pod kapotu" a upravte nastavení pro detailní vyladění, upravte si precizněji zvuk podle specifických problémových oblastí ve Vaší místnosti, a nastavte si zvuk podle Vašich osobních preferencí.

 • Pozorujte výsledky detekce reproduktorů pro kontrolu správné instalace
 • Pozorujte výsledky před a po kalibraci Audyssey, pro usnadnění identifikace problémů poslechového prostoru
 • Editujte cílovou křivku Audyssey pro každou dvojici kanálů tak, aby odpovídala Vašemu stylu
 • Nastavte EQ frekvenční rozsah pro každou dvojici kanálů
 • Přepínejte mezi dvěma vysokofrekvenčními roll-off cílovými křivkami.
 • Aktivujte/deaktivujte středopásmovou kompenzaci pro zjasnění/vyhlazení oblasti vokálů.
 • Uložte a načtěte výsledky kalibrace

 

Integrovaná funkce Dual Speaker Preset Memory


Nový SR8015 do paměti dvě nastavení Audyssey a letmo mezi nimi přepíná - tím Vám poskytuje volnost vylepšit Váš poslechový zážitek na základě obsahu nebo poslechového prostředí.

 

Možnosti externího ovládání


Možnosti externího RS232 a IP ovládání pro snadné přizpůsobení a kompatibilitu s integračními řešeními třetích stran. Marantz SR8015 nabízí možnost IP ovládání pro zařízení hlavních třetích stran, a rovněž certifikaci Control4 SDPP (Simple Device Detection Protocol) pro bezproblémovou integraci se zařízením Control4 home automation. IR (infračervený) vstup a výstup dálkového ovládání jsou umístěny na zadním panelu pro kompatibilitu dálkového ovládání s jinými komponenty v systému Vašeho domácího kina.

 

Více než 65 let audiofilního dědictví


Společnost Marantz, založená v roce 1953, má dlouhou a bohatou historii navrhování audio komponentů přijímaných za své milovníky hudby a kritickými posluchači po celém světě. Protože na hudbě záleží, pokračuje Marantz SR8015 v dlouhé tradici poskytování ve své třídě nejlepších poslechových zážitků pro hudbu a kino.

Počet kanálů: 11.2
Podpora DTS: Ano (vč. Neural:X)
Podpora Dolby: Ano (vč. Atmos)
Auro 3D / IMAX Enhanced: Ano / Ano
HEOS: Ano
HDMI vstupy / výstupy: 8 / 3
Podporované rozlišení: 8K@60 Hz / 4K@120 Hz
Výkon: 140 W / 8 ohm
Rozměry: 440 x 460 x 185 mm
Hmotnost: 17,6 kg

Nalezeno celkem: 27 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v luxusním showroomu, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

 

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
ALZA.CZ

ALZA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha Holešovice

Špičkový internetový obchod s pestrou nabídkou Hi-Fi, audio - video techniky a propojovacích kabelů . Prodejce značek KOSS, DENON, Marantz, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER a InAkustik.

Prodejní místa - Showroomy, vlastní výdejní místa a smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
DATART.CZ

DATART.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha

Spolehlivý internetový obchod. Nabízíme široký sortiment elektroniky - ihned k dodání. Hi-Fi, audio, video, TV, fotoaparáty, mobilní telefony, notebooky, PC sestavy a další.

V jeho nabídce naleznete značky DENON, KOSS, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER.

Široká síť kamenných prodejen s odborně vyškoleným personálem. Smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
OLTECH | HiFI Safír

OLTECH | HiFI Safír

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
Studio ESO

Studio ESO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

Opravdové Hi-Fi studio, prezentace špičkového sterea, dlouholetá zkušenost v oboru Hi-Fi a audio video techniky, specialista na audiovizuální instalace , návrh a prodej systému pro domácí kino. Široká nabídka HiFi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers & Wilkins a systému NuVo. V poslechové místnosti je možno poslechnout reprosoustavy Bowers & Wilkins modelové řady 800. Kompletní nabídka propojovacích kabelů Inakustik.

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
IN AV - 440 AUDIO STORE

IN AV - 440 AUDIO STORE

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zaměřujeme se nejen na prodej audio, video techniky, ale zejména na návrh a realizaci kompletních systémů na míru s důrazem na kvalitu. Baví nás kvalitní zvuk a obraz, jehož dosahujeme pečlivým výběrem jednotlivých komponent od špičkových výrobců. 

Velmi bohatý sortiment přístrojů DENON, Rotel,  reprosoustav Bowers & Wilkins a nechybí ani sluchátka DENON a B&W.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
RODEL - audio

RODEL - audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Hostivař

Poslechové studio se třemi poslechovými místnostmi včetně domácího kina 11.2. Dále nás najdete na internetu s naším přehledným e-shopem a širokou nabídkou napříč světem Hi-Fi a High-End techniky. Každému rádi poradíme jak co zapojit, nebo s výběrem nejvhodnější audio techniky. Také nabízíme instalaci na klíč i složitějších projektů domácího kina a jiných audio sestav včetně instalace rozvodů a dokončovacích stavebních prací.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
HORIZON Trading Prague s.r.o.

HORIZON Trading Prague s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Strašnice

Firma HORIZON Trading Prague s.r.o. nabízí ucelený sortiment značky DENON. Ve společnosti pracují lidé s dlouholetou praxí, odbornými znalostmi a zkušenostmi z daného oboru. Portfolio značek zákazníkům garantuje nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a užitné vlastnosti s následným prodejním a pozáručním servisem. Nabízíme individuální přístup a komplexní služby.

Detail Web
Lepší zvuk

Lepší zvuk

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Příjemná atmosféra prodejny a showroomu , velice dobrý internetový obchod - instalace produktů a nastavení lze domluvit individuálně. Heslo prodejce je jasné - "lepší život s lepším zvukem".

Marantz Premium Dealer

Detail Web
hifi hejhal

hifi hejhal

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Plzeň

V poslechovém studiu prezentace značek DENON a CANTON.

Detail Web
AVEMAX

AVEMAX

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Třebíč

Více jak 25 let zkušeností v oboru, individuální přístup ke každému zákazníkovi, široký výběr HIFI techniky...

 

 

 

 

Detail Web
basys.studio (Brno)

basys.studio (Brno)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Detail Web
basys.studio (Praha)

basys.studio (Praha)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 9

Detail Web
Denon Store

Denon Store

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Důvěřujte specialistům na audio-video. Vytvoříme pro vás domácí kino. Zažijte úžasné emoce, aniž byste opustili svůj domov.

Detail Web
HIFI CZ

HIFI CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

HIFI CZ je společnost tvořená profesionály s více než půlstoletím souhrnných zkušeností v oboru - máme za sebou ty nejprestižnější instalace špičkové audio techniky v rezidenčních prostorách i desítky projektů komerčního ozvučení.

Detail Web
HiFiSound

HiFiSound

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Naše poslechové studio působí na trhu od roku 1999. Konečné zaměření studia mělo svůj vývoj, který se velmi brzy ustálil na dodávkách hifi a high-end stereo komponentů a domácích kin s důrazem na co nejkvalitnější poslech hudby.

Detail Web
Horn Distribution (CZ)

Horn Distribution (CZ)

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha

Jste milovník dokonalého zvuku v nejluxusnějším provedení? Denon Store je místem plným luxusního zvuku, drahých materiálů a elegantních forem, kde každý milovník nejkvalitnějšího zvuku najde něco pro sebe.

Detail Web
Luxusní Elektronika

Luxusní Elektronika

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín

Navštivte naši prodejnu, kde se Vám budou s neobvyklou péčí věnovat zapálení profesionálové.
Rádi Vám poradíme, předvedeme perly současného audio světa a poskytneme možnost nerušeného poslechu našich produktů.

Detail Web
VOIX

VOIX

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 1

Zavítejte do našeho showroomu a nechte se okouzlit nejlepší audiotechnikou dneška.

Detail Web
XAVIAN Electronics

XAVIAN Electronics

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hostivice

Špičková manufaktura reprosoustav a návrh hi-fi sestav na míru.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...