Stylový integrovaný zesilovač

 

Korejská značka HiFi ROSE představila nový integrovaný zesilovač RA280 s pokročilými technologiemi v čele s GaN FET tranzistory, které díky nejnovějším materiálům fungují podstatně rychleji a přesněji, než jakékoliv tradiční výkonové prvky na bázi silikonu.

 

Pevné hliníkové šasi, matný povrch a promyšlené rozložení ovládacích prvků unitkáního pojetí slouží k uspokojení ergonomických i estetických nároků. Navíc jsou ovládací prvky vyvedeny v nezaměnitelném vintage stylu. RA280 vizuálně obohatí váš poslechový prostor díky úžasnému splynutí promyšleného vnitřního a vnějšího designu.

 

RA280 je navržen na bázi dvou plně separovaných výkonových modulů, pracujících prakticky jako monobloky. Díky tomu nabízí tento zesilovač 250 Wattů na kanál bez ohledu na impedanční zátěž 4 nebo 8 ohm. Výstupní analogový filtr je dvoustupňový, plně navržený v HiFi ROSE a zajišťuje zachování špičkové zvukové kvality. Filtr má excelentní parametry a zachovává linearitu s tolerancí -1 dB do 65 kHz a s tolerancí -3 dB dokonce až 85 kHz. Tato technologie dramaticky snižuje šum, nutně vznikající v oblasti spínací frekvence zesilovače a jeho napájecího zdroje.

 

Zjistěte více o RA280 ZDE.

 

 

Načítám, prosím vydržte...