Ultra Vision 4K

Vyberte variantu
Barevné provedení:
Černá
40 990 Kč / ks

Vlajková loď mezi špičkovými přehrávači 4Kp60 s podporou Dolby Vision a HDR10+ Realtek 1619DR se 2 šachtami na pevné disky a Hi-Fi zvukem. Pokročilá konektivita, 2x HDD: hot-swap + interní, High-End ES9038PRO audio DAC, Hi-End zdroj se dvěma transformátory, pouze High-End komponenty.


 

Prémiové pouzdro plné velikosti

Standardní 43cm provedení dokonale zapadne do vašeho audio/video stojanu.

Hi-End napájecí zdroj

Dva napájecí transformátory typu R se zcela odděleným napájením digitálních a analogových obvodů pro minimalizaci rušení a zajištění vynikající kvality obrazu a zvuku.

Hi-End audiofilní D/A převodník

Vlajková loď ESS SABRE PRO Hi-End DAC (ES9038PRO) s nejvyšším dynamickým rozsahem v oboru 140 dB a extrémně nízkým zkreslením pro vynikající kvalitu zvuku. Vestavěný zvukový procesor XMOS XU216 zajišťuje bitově dokonalé zpracování digitálního zvuku se zachováním původní vzorkovací frekvence, přetaktováním a velmi nízkým jitterem. Hudbu můžete přehrávat v nejpokročilejším formátu DSD v režimu "Direct DSD" a také v různých bezztrátových formátech, včetně FLAC/PCM až do 384 kHz.

Analogové zvukové výstupy Hi-Fi

Vysoce kvalitní konektory RCA a profesionální symetrické konektory XLR.

Sluchátkový zesilovač

Sluchátkový výstup na předním panelu s vestavěným vysoce kvalitním sluchátkovým zesilovačem připojeným přímo k ESS SABRE PRO DAC.

Hi-End hardwarová konstrukce

Vysokorychlostní Schottkyho diody ve výkonových usměrňovačích, nízkošumové stabilizátory napětí v digitálních a analogových audio obvodech, duální bipolární/JFET operační zesilovače.

Hi-End komponenty od známých dodavatelů

NEUTRIK (Německo), Vishay Roederstein (Německo), WIMA (Německo), Nichicon (Japonsko).

Velký displej OLED

Velký maticový displej OLED na předním panelu zobrazuje aktuální čas, pozici přehrávání, aktuálně přehrávanou skladbu a podporuje navigaci v nabídkách přehrávače médií, i když je televizor vypnutý.

Dva stojany na pevné disky

Stojan na HDD s možností výměny za provozu na předním panelu lze použít ke snadnému a rychlému vkládání a výměně 3,5" pevných disků SATA. Slot pro HDD na zadním panelu lze použít k instalaci 3,5" nebo 2,5" HDD nebo SSD.

Pokročilé tiché chlazení

Multimediální přehrávač má tichý systém chlazení založený na 120mm Hi-End ventilátoru s velmi nízkou hlučností od společnosti Noctua.

Mediální procesor RTD1619DR

Nejnovější mediální procesor RTD1619DR je nejpokročilejší a nejvýkonnější mediální procesor od společnosti Realtek s podporou Dolby Vision.

Dva výstupní porty HDMI

Další výstupní port HDMI umožňuje získat nejlepší kvalitu obrazu a zvuku v různých scénářích, například při použití televizoru 4K/HDR a A/V přijímače bez podpory 4K/HDR.

Dolby Vision a HDR10+

Přehrávač médií podporuje nejen technologii HDR (podporovanou předchozí generací přehrávačů médií), ale také nejnovější a pokročilé technologie Dolby Vision a HDR10+. U běžné technologie HDR je rozsah jasu nastaven na začátku filmu a během filmu se nemění, takže zcela tmavé a zcela světlé scény mohou mít nedostatečné detaily. V nejnovějších technologiích Dolby Vision a HDR10+ se rozsah jasu může měnit od snímku ke snímku, takže maximální detaily obrazu jsou zajištěny i ve scénách, které obsahují pouze tmavé nebo pouze světlé prvky.

Videoprocesor Dolby Vision VS10

Pokročilý procesor zpracování videa Dolby Vision VS10 zajišťuje maximální kvalitu obrazu při přehrávání jakéhokoli typu obsahu (SDR, HDR, Dolby Vision) s jakýmkoli typem výstupního videosignálu (SDR, HDR, Dolby Vision), zlepšuje kvalitu převodu SDR/HDR/Dolby Vision, minimalizuje efekt "posterizace" ("banding") díky pokročilejšímu 12bitovému zpracování videa. To přináší výhody i při použití přehrávače médií se staršími televizory, které nepodporují Dolby Vision.

Přehrávání struktur ISO/složek Dolby Vision

Přehrávač médií podporuje přímé přehrávání struktur ISO/složek filmů ve formátu Dolby Vision (MEL a FEL). Rozšířené informace Dolby Vision se používají a přenášejí do televizoru pro zlepšení kvality obrazu. To je možné díky jedinečnému enginu pro přehrávání a výstup videa vytvořenému v Dune HD. Ostatní přehrávače médií založené na RTD1619DR tuto funkci nepodporují. Přehrávače médií Dune HD jsou jedinými hybridními síťovými přehrávači médií na světě, které tuto funkci kombinují s podporou internetových videoslužeb a aplikací pro systém Android v jednom zařízení.

Nejširší podpora formátů souborů Dolby Vision

Technologie Dolby Vision je podporována pro všechny oblíbené formáty souborů (MKV, MP4, TS, M2TS, ISO, struktura složek filmů). Podporovány jsou všechny oblíbené profily Dolby Vision (P4, P5, P7 MEL a FEL, P8). Přehrávač médií podporuje největší počet variant formátů souborů Dolby Vision ze všech ostatních přehrávačů médií.

Čistič Dune HD Dolby Vision

Tato technologie, jedinečná pro přehrávače médií Dune HD, optimalizuje soubory Dolby Vision za chodu pro maximální kompatibilitu s mediálním procesorem Realtek RTD1619DR. To pomáhá zajistit co nejstabilnější přehrávání, včetně nesprávně zakódovaných souborů (které často způsobují zamrzání, zadrhávání, nesynchronizovaný zvuk u jiných přehrávačů médií).

Podpora profilu VP9 2 a YouTube 4K HDR

Multimediální přehrávač podporuje nejen starý video kodek VP9 (který nepodporuje HDR), ale také nejnovější profil VP9 2, který podporuje HDR a který se používá na YouTube pro obsah 4K HDR.

+77 % rychlejší procesor

Přehrávač médií má 6jádrový procesor ARM A55 - což je o +77 % rychlejší než 4jádrový ARM A53 používaný v předchozí generaci přehrávačů médií.

+O 50 % rychlejší GPU

Přehrávač médií má nový GPU Mali-G51 - který je o +50 % rychlejší než Mali T-820 používaný v předchozí generaci přehrávačů médií.

4 GB RAM

To je 2x více než v předchozí generaci přehrávačů médií a poskytuje lepší výkon pro nejnáročnější aplikace.

32 GB flash paměti

To je 2x více než v předchozí generaci přehrávačů médií a poskytuje více prostoru pro nejnáročnější aplikace a interní úložiště.

Android 9

Pro aplikace systému Android využívá přehrávač médií moderní systém Android verze 9.0. Ta poskytuje lepší podporu nejnovějších aplikací pro systém Android.

3 antény

3 externí antény (dvě antény pro Wi-Fi 2T2R + jedna samostatná anténa pro Bluetooth) zlepšují výkon Wi-Fi a Bluetooth.

Bluetooth 5.0

Přehrávač médií používá novou verzi Bluetooth 5.0 (předchozí generace přehrávačů médií používala verzi 4.x).

Nejlepší přehrávání filmů ISO/složek ve své třídě

Multimediální přehrávače Dune HD založené na technologii Realtek mají nejlepší podporu přehrávání filmových struktur ISO/složek ve své třídě, včetně plné podpory 4K, 3D a HD zvuku. Filmové struktury ISO/složky lze přehrávat z libovolného zdroje - z místního disku (USB, SATA) nebo síťového disku (SMB, NFS). Speciální engine pomáhá zajistit plynulé přehrávání celého filmu bez přerušení zvuku/videa i při přehrávání filmů se složitou strukturou.

Přepínání snímkové frekvence/rozlišení bez blikání

Přehrávače médií Dune HD implementují vlastní pokročilý přístup k automatickému přepínání snímkové frekvence a rozlišení bez blikání, který přepínání režimu videa provádí před zahájením přehrávání souboru (nikoli až po něm). Většina ostatních přehrávačů médií založených na technologii Realtek provádí přepínání režimu videa po zahájení přehrávání souboru, což způsobuje nepříjemné blikání.

Automatické přepínání snímkové frekvence a rozlišení pro aplikace pro systém Android

Přehrávače médií Dune HD jsou jediné přehrávače médií založené na mediálním procesoru Realtek, které implementují automatické přepínání snímkové frekvence a rozlišení nejen pro přehrávání souborů, ale také pro aplikace pro systém Android. S řádnou podporou všech snímkových frekvencí, včetně 23.976 a 24.0.

Profesionální ovládání výstupních parametrů videa

Pokročilé ovládací prvky nastavení umožňují profesionálním uživatelům a instalátorům jemně vyladit parametry výstupu videa nejlepším způsobem pro konkrétní nastavení. Zejména je možné nastavit, jaké režimy podvzorkování chromatičnosti mají být použity pro každý jednotlivý režim videa HDMI. Většina konkurenčních modelů multimediálních přehrávačů takové ovládací prvky nemá.

Widevine L1 a prémiové videoslužby

Podpora technologie Widevine Level 1 DRM (nejpokročilejší úroveň DRM) umožňuje sledovat prémiové online videoslužby s kvalitou videa HD a Ultra HD. Přehrávače médií bez podpory technologie Widevine Level 1 mohou v takových službách přehrávat pouze video ve standardním rozlišení.

Stereofonní a vícekanálové přehrávání SACD

Můžete přehrávat hudební soubory Super Audio CD (DSD) ve špičkové kvalitě ve všech libovolných populárních formátech (ISO, DFF, DSF), včetně stereofonních i vícekanálových souborů, včetně souborů, které používají kompresi DST. Vícekanálové soubory DSD lze vyvést do HDMI jako vysoce kvalitní vícekanálový PCM (až 176,4 KHz). Stereofonní soubory DSD lze vyvést do rozhraní HDMI a S/PDIF jako vysoce kvalitní stereofonní PCM (až 176,4 KHz).

Operační systém Dune HD založený na systému Linux

Přehrávač médií používá jedinečný hybridní operační systém, který se skládá z operačního systému Dune HD OS založeného na systému Linux (pro zajištění stabilního provozu a plynulého přehrávání médií) a operačního systému Android (pro podporu aplikací pro systém Android), které běží současně.

Technologie Dune HD Android Playback Accelerator

Tato jedinečná technologie inteligentně spravuje prostředky operačního systému Android, aby minimalizovala vliv operačního systému Android na engine přehrávání médií a zajistila plynulé a kvalitní přehrávání videa a zvuku.

Ekosystém Dune HD

Na základě otevřeného Dune HD SDK a API jsou k dispozici různé aplikace optimalizované pro TV, zásuvné moduly, rozšíření, skiny grafického rozhraní, řešení pro správu sbírek, integrace se systémy domácí automatizace prostřednictvím oficiálního obchodu Dune Store, dodavatelů 3 stran a od obrovské komunity uživatelů.

Uživatelské rozhraní Dune HD

Slavné uživatelské rozhraní Dune HD, vyvíjené a pilované po dobu více než 12 let, speciálně optimalizované pro použití na televizních obrazovkách a ovládání pomocí standardního dálkového ovladače, vyladěné pro co nejlepší použitelnost, umožňuje snadné a pohodlné používání přehrávače médií.

Organizátor filmů a encyklopedie filmů Dune HD

Funkce "Moje sbírka" uspořádá uživatelovu sbírku filmů do pěkně vypadajícího katalogu. Obsáhlá encyklopedie filmů poskytuje informace o stovkách tisíc filmů s podrobnými popisy, plakáty, křížovými odkazy mezi filmy a osobami, trailery, přímými odkazy na videoslužby online atd. Pokročilý prohlížeč souborů automaticky rozpoznává filmy.

Mobilní aplikace Duna HD

Jedinečná mobilní aplikace Dune HD (Dune Control) pro mobilní zařízení se systémy iOS a Android poskytuje plný přístup ke všem funkcím multimediálního přehrávače Dune HD velmi pohodlným a výkonným způsobem. Plně nahrazuje standardní infračervené dálkové ovládání, umožňuje procházení a výběr mediálního obsahu přímo na mobilním zařízení (nabídka zobrazená na mobilním zařízení kopíruje nabídku zobrazenou na televizní obrazovce) a obsahuje sekci Now Playing pro pohodlné ovládání přehrávání médií.

Chytrá domácnost

Přehrávač médií poskytuje výkonné rozhraní IP Control a má mnoho možností integrace do systémů Smart Home a Home Automation, jako jsou Control4 a Crestron.

Osvědčená historie aktualizací softwaru během velmi dlouhého období

Dune HD je známý svou pověstí, že naslouchá zpětné vazbě uživatelů a poskytuje aktualizace softwaru po mnoho let. Například u některých starších modelů jsou aktualizace softwaru s dalšími funkcemi poskytovány již více než 10 let. To je možné díky jedinečnému přístupu "single code base", což znamená, že firmware pro všechny modely Dune HD je založen na stejném softwaru (průběžně vyvíjeném a vylepšovaném podle zpětné vazby uživatelů).

Podpora zvuku HD

Multimediální přehrávač umí do A/V přijímače vyvést HD zvuk.

Plná podpora 3D

Podpora formátů Side-by-side, Top-to-bottom a MVC zajišťuje dokonalé přehrávání Full HD videa ve 3D.

Podpora optických disků (USB)

Můžete připojit externí jednotku optických disků USB a přehrávat mediální soubory z optických disků (nejen šifrovaných).

Dvoupásmová 802.11ac 2T2R Wi-Fi a 1Gbit Ethernet

Přehrávač médií je vybaven dvoupásmovou Wi-Fi podporující standardy 802.11b/g/n/ac (2,4 GHz + 5,0 GHz) s podporou 2T2R (dvojnásobný výkon) a dvěma externími anténami Wi-Fi, které umožňují přehrávat obsah s vysokým datovým tokem vzduchem. Port 1Gbit Ethernet umožňuje získat maximální výkon při kabelovém připojení.

Vestavěné rozhraní Bluetooth

Vestavěné rozhraní Bluetooth umožňuje snadno připojit různé dálkové ovladače, bezdrátové klávesnice, myši, joysticky, zvukové reproduktory, sluchátka, náhlavní soupravy a další zařízení.

Špičkový infračervený dálkový ovladač s učením a podsvícením

Prémiový IR dálkový ovladač má podsvícení a funkci učení, která umožňuje nakonfigurovat dálkový ovladač pro ovládání nejen multimediálního přehrávače, ale také televizoru nebo jiného zařízení.

Dálkový ovladač Bluetooth s funkcí AirMouse a mikrofonem

Přídavný dálkový ovladač Bluetooth ovládá set-top box prostřednictvím rádiového kanálu, poskytuje funkci AirMouse pro pohodlné ovládání aplikací pro systém Android, které nejsou optimalizovány pro ovládání pomocí běžného dálkového ovladače, a poskytuje funkci Mikrofon pro hlasové vyhledávání v aplikacích, které ji podporují.

IR vstupní port a IR extender

Vstupní IR port umožňuje připojení IR extenderu, který zvyšuje flexibilitu instalace přehrávače. IR extender je součástí dodávky.

Tlačítko napájení na předním panelu

Přehrávač médií můžete pohodlně zapínat a vypínat také pomocí tlačítka na předním panelu.

Čipset: Realtek RTD1619DR
Operační paměť: 4 GB
Vnitřní úložiště: 32 GB
Wi-Fi: Dual Band 2.4+5 GHz 802.11b/g/n/ac 2T2R, two external Wi-Fi antennas
Bluetooth: 5.0
Šasi: kovové
Chlazení: 120mm Hi-End ventilátor Noctua s velmi nízkou hlučností pro účinné tiché chlazení
Displej: OLED
Rozměry (š x v x h): 430 x 100x 350 mm
Operační systém: Linux-based Dune HD OS + Android 9.0

Nalezeno celkem: 25 prodejců

Studio JASYKO

Studio JASYKO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Komplexní řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Bohatě vybavené poslechové místnosti, spolupráce s architekty a nábytkáři a profesionální montáž. Široká nabídka nejnovějších modelů přístrojů značek DENON, Classe, Rotel, reprosoustav Boewrs & Wilkins, systémy multiroom firmy NuVo a sluchátek DENON. Naleznete zde i širokou nabídku propojovacích kabelů značky Inakustik.

Detail Web
Studio Špalíček

Studio Špalíček

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Ostrava - Hrabůvka

Ti, kteří dávají přednost osobnímu kontaktu, velice rádi přivítáme v našem studiu v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem nově rekonstruovaném plně klimatizovaném poslechovém studiu. Zde se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči Vám - našim zákazníkům.

 

V naší poslechové místnosti si můžete například vyzkoušet práci se systémy NuVo, vidět HDTV projekci a poslechnout si kompletní ucelenou řadu reprosoustav B&W řady 800D a 700, předního světového výrobce reprostoustav - mistra zvuku. 

 

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni jak s našimi službami tak i se zakoupeným zbožím.

 

Jiří Mahdal - majitel obchodu

Detail Web
AVITSmart

AVITSmart

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

AVITSmart je mladá dynamická firma, která nabízí svoje služby v luxusním showroomu, kde prezentujeme skloubení nejlepších technologií a designu výrobků Bowers & Wilkin, DENON, InAkustik, DUNE HD.

 

Služby jsou pro nás na prvním místě. Vyzkoušejte si nový přístup ke službám pro zákazníky, nabízíme Vám konzultaci a výběr nejvhodnějších produktů, realizaci a zaškolení v pohodlí u Vás doma. Nebojte se zeptat na vše co Vás zajímá.

Detail Web
ALZA.CZ

ALZA.CZ

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha Holešovice

Špičkový internetový obchod s pestrou nabídkou Hi-Fi, audio - video techniky a propojovacích kabelů . Prodejce značek KOSS, DENON, Marantz, Polk Audio, DUNE HD, MEDE8ER a InAkustik.

Prodejní místa - Showroomy, vlastní výdejní místa a smluvní výdejní místa po celé republice.

Detail Web
AV CENTER

AV CENTER

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

V luxusních prodejních prostorách můžete poslechnout přístroje značky DENON, ROTEL, reprosoustavy Bowers & Wilkins včetně presižní modelové řady 800  a kompletní bezdrátový systém HOME a HEOS. Přístroje je možno zakoupit a přímo u Vás odborně nainstalova.

Detail Web
M.E.L.O.D.I.E.

M.E.L.O.D.I.E.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

České Budějovice

Prodejna a poslechové studio jsou bohatě vybaveny širokým sortimentem audiovizuální techniky. Prezentace posledních modelů hifi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers &  Wilkins, sluchátek značky KOSS  a kompletní sortiment propojovacích kabelů značek Inakustic. 

Detail Web
OLTECH | HiFI Safír

OLTECH | HiFI Safír

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Olomouc

Specializovaná prodejna a Hi-Fi studia - audio, video a hifi technika, včetně veškerých poradenských a montážních služeb.

Široká nabídka přístrojů DENON, CLASSE, ROTEL, reprosoustav Bowers & Wilkins včetně referenční řady 800, propojovacích kabelů InAkustik a sluchátek KOSS. V nabídce nechybí ani bezdrátové systémy DENON HOME, HEOS a B&W FORMATION .

Detail Web
Studio ESO

Studio ESO

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 3

Opravdové Hi-Fi studio, prezentace špičkového sterea, dlouholetá zkušenost v oboru Hi-Fi a audio video techniky, specialista na audiovizuální instalace , návrh a prodej systému pro domácí kino. Široká nabídka HiFi přístrojů značek DENON, reprosoustav Bowers & Wilkins a systému NuVo. V poslechové místnosti je možno poslechnout reprosoustavy Bowers & Wilkins modelové řady 800. Kompletní nabídka propojovacích kabelů Inakustik.

Detail Web
HIFI MEDIA

HIFI MEDIA

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Brno

Společnost HiFi MEDIA ( Hi-Fi studio ) se věnuje prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Instaluje technologie se zaměřením na propojení a integraci různých systémů v rámci nejnovějších trendů.

V nabídce firmy naleznete audio - video přístroje značky DENON, reprosoustavy a vestavby Bowers & Wikins , multimediální zařízení značek DUNE-HD. Vše můžete propojit kabely značky InAkustik.

Detail Web
PP HiFi Studio

PP HiFi Studio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Otrokovice

Příjemné posezení a poslech hudby v 5-ti špičkově vybavených místnostech. Návrhy a řešení audio - video instalací a realizace u zákazníka na klíč. Ucelená kolekce přístrojů DENON a reprosoustav Bowers & Wilkins. Nabídka propojovacích kabelů značky InAkustik.

Detail Web
Cinema shop

Cinema shop

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Dokonale vybavená prodejna s poslechovým studiem. Kompletní nabídka Hi-Fi techniky, stereo komponentů, systému domácího kina a televizí. Bohatá prezentace značek DENON, Bower & Wilkins, KOSS, DUNE HD, Mede8er a InAkustik.

Detail Web
HORIZON Trading Prague s.r.o.

HORIZON Trading Prague s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10 - Strašnice

Firma HORIZON Trading Prague s.r.o. nabízí ucelený sortiment značky DENON. Ve společnosti pracují lidé s dlouholetou praxí, odbornými znalostmi a zkušenostmi z daného oboru. Portfolio značek zákazníkům garantuje nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a užitné vlastnosti s následným prodejním a pozáručním servisem. Nabízíme individuální přístup a komplexní služby.

Detail Web
Lepší zvuk

Lepší zvuk

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

Příjemná atmosféra prodejny a showroomu , velice dobrý internetový obchod - instalace produktů a nastavení lze domluvit individuálně. Heslo prodejce je jasné - "lepší život s lepším zvukem".

Marantz Premium Dealer

Detail Web
Elektro Kolář a Jelínek

Elektro Kolář a Jelínek

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 2

Kompletní nabídka Hi-Fi techniky a Audio Video komponentů. Specialista na montáž, zapojení a nastavení aplikace HEOS u přístrojů a domácího kina.

Detail
PROFIMEDIA Opava

PROFIMEDIA Opava

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Opava

Špičkově vybavené High end audio video poslechové studio, specialista nejen na obraz a zvuk, ale i design, nejvyšší náročnost provedení a dokonalý detail - pouze pro nejnáročnější klienty. Návštěva pouze po telefonické dohodě.

Detail Web
PROFIMEDIA Praha

PROFIMEDIA Praha

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Specializovaný prodejce na zákaznické instalace.Návrh a prodej audiovizuální, prezentační a projekční techniky pro byty, domy, vily i veřejné, firemní a kancelářské prostory. Návrhy konferenčních a školících místností.

Detail Web
ALTEI s.r.o.

ALTEI s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Lhotka

Špičkové HiFi studio ve kterém uslyšíte přístroje značek DENON, Rotel Classe, reprosoustavy Bowers & Wilkins a multizónové ozvučení technikou NuVo.  Nejen spolehlivě poradí , ale i odborně nainstalují zakoupenou elektroniku.

 

Jak se k nám dostanete

 

 

Detail Web
 Homesystems s.r.o.

Homesystems s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4 - Hodkovičky

Audio Video, inteligentní domy , kamerové systémy - vše na míru.

Detail Web
Audio Studio Britek

Audio Studio Britek

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Hoděšovice

Příjemné poslechové studio s poslechovou místnosí, kde naleznete širokou škálů značek přístrojů a reprosoustav. Specialista na dokonalé zatlumení místnosti.

Detail Web
hifi hejhal

hifi hejhal

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Plzeň

V poslechovém studiu prezentace značek DENON a CANTON.

Detail Web
TELSAT Benešov

TELSAT Benešov

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Benešov

Prodejna elektro s poslechovou místností. Nabízí HiFi přístroje DENON , reprosoustavy a sluchátka KOSS.

Detail Web
Luxusní Elektronika

Luxusní Elektronika

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Zlín

Navštivte naši prodejnu, kde se Vám budou s neobvyklou péčí věnovat zapálení profesionálové.
Rádi Vám poradíme, předvedeme perly současného audio světa a poskytneme možnost nerušeného poslechu našich produktů.

Detail Web
MEDIA TRADING  CZ s. r.o.

MEDIA TRADING CZ s. r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Prodejce audiovizuální a HiFi techniky

Detail Web
Nardic Solutions s.r.o.

Nardic Solutions s.r.o.

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 10

Rada, návrh, prodej a instalace špičkové ozvučovací techniky pro Váš byt, dům nebo vilu. Kompletní řešení pro firmy, školy a veřejné prostory - audiovizuální a řídící systémy.

Detail Web
TNT Audio

TNT Audio

Kamenná prodejna, Internetový prodejce

Praha 4

První vietnamské hi-fi studio ve střední Evropě.

Detail Web
Načítám, prosím vydržte...