nacházíte se  eurostar   »  Aktuality   »  Archív aktualit

Autorizovaní prodejci

VIDEO GALERIE - Autorizovaní prodejci.

.

V tomto oddíle budeme představovat autorizované prodejce a špičkové Hi-Fi studia, které nejlépe zastupují firmu EUROSTAR Ostrava na našem trhu. Zde se aktuálně dovíte, jak je které studio připraveno na Vaší návštěvu, jaké další služby Vám může odborně vyškolený personál poskytnout. Samozdřejmostí je kontakt i s mapkou ... jak se k nám dostanet, fotogalerie a budeme se snažit i o video prezentace prodejen a spojených aktivit.

Ostrava - poslechové Hi-Fi studio Špalíček -Zde prezentace - ( 1x Video ) provozovatel pan Jiří Mahdal, na Vaší návštěvu jsou připraveny 3 prezentační místnosti - doporučujeme předem dohodnout termín návštěvy.

"

 

Brno - poslechové Hi-Fi studio JASYKO - ZDE prezentace - ( 4x Video ) Svět obrazu a zvuku = Svět domácího kina, tohle moto Vás bude provázet ve všech prostorách brněnského studia. Nabídka od A po Zet - od propojovacího kabelu Audioquest po největší LCD televizi.

"

 

Opava -poslechové Hi-Fi studio PROFIMEDIA - ZDE prezentace - ( 3x Video ) specialista na projekční a prezentační techniku, audiovizuální techniku, komplexní řešení školících a prezentačních místnosí, dokonalé zapujení a nastavení " inteligentního " rodinného domu.

"

Olomouc - studio SAFÍR - ZDE prezentace - ( 1x Video ) prodej špičkové Audio, Video a Hi-Fi techniky, odborná poradenská činnost a instalace. Zde naleznete vše - od sluchátek KOSS, přes širokou škálu přístrojů značek DENON a ROTEL , až po nejvyšší modely reprosoustav značek Canton a Bowers & Wilkins.

"

 

Zpět

Zastupujeme výhradně tyto značky: